Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ne mogu izdržati da ovo ne stavim

+6
oracle
gorana
zerone
AcE fux0r
Blue Shadow
Tatsha
10 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Blue Shadow 30.06.08 20:14

Ha, ha, ha... čovjek se opet igra novinara, nevjerojatno! Piše o temi o kojoj nema pojma. Točnije o temi koja je stara mjesec dana...

http://www.novagradiska.com/site/v2/default.php?ngdefault=ng-central.php&ngnovosti=news-id.php&id=1077555

"DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial) je prijenos digitalnog TV signala (MPEG 2) pomoću zemaljskih odašiljača."

Ne radi se o MPEG 2 nego o MPEG 4... Ne kupujte smeće od jeftinih receivera (MPEG2) jer ćete imati drek od slike na LCD-u, a jedva nešto bolju na klasičnim TV-ima.

Btw, MPEG4 košta između 2.500kn-3500kn...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Tatsha 01.07.08 8:21

a i da se ne spominje da u "članku" non stop spominje iste stvari, valjda da utvrdi gradivo lol!
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by faca 09.07.08 21:14

Dana 08. srpnja 2008. godine oko 22.00 sata na benzinskoj postaji uz
autocestu kod Nove Gradiške, nepoznati počinitelj je uporabom podesnog
predmeta nasilno otvorio vrata na navedenoj postaji, te iz
unutrašnjosti iste otuđio određenu količinu raznih predmeta i novaca,
udaljivši se autocestom u smjeru zapada. Policijski službenici su
slijedeći predmetnoga sustigli na autocesti, koji je potom automobil
(prethodno otuđen) i otuđene predmete ostavio na zaustavnom traku
autoceste, žurno se udaljivši pješice u poljski predio.
Materijalna
šteta bez stručne procjene cijeni se na iznos od 7.000,00 do 9.000,00
kuna.

c/p sa mupovih stranica. Valjda je ispravno, al interesantno napisano je 100%.
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Gost 15.08.08 2:32

ne vidim ništa otvorenog na ovu temu, al ne mogu odoljeti, da ovo ne stavim.

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Gruzijams1


Slučajan susret. Ruski vojnici na putu prema 'novim pobjedama' prolaze
pored plakata na kojem je dječak odjeven u tradicionalnu odjeću Južne
Osetije.

Područje Kavkaza u ratnom je plamenu. Mrtvi, ranjeni
i izbjegli broje se u tisućama. Dok međunarodna zajednica tapka na
mjestu, Gruziji prijeti humanitarna katastrofa. Iz cijeloga svijeta
stižu apeli za mir. Zaustavite rat u Gruziji!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by gorana 15.08.08 8:03

već viđeno i PROŽIVLJENO,

ma ova tema je prebolna za mene Sad
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Gost 24.08.08 19:05

http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/7579924.stm

daa
ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Kava NG je isprdala Tošu..ne treba Vama ništa, što bi privuklo financije, poglede na grad, turiste, bez obzira na starosnu dob...
neee..vi ste tako bogati, pa vama ne treba svašta, Vi imate Tuđmana. kojeg hrle mase pogledati, evo..i sama sam jedva uspjela rezervirati slobodan termin, zbog prevelikog zanimanja, a mjesto u hotelu, trebala sam rezervirati dva mjeseca unaprijed, jer je prebukiran.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Tatsha 24.08.08 19:36

link koji si stavila je na: Marley statue unveiled in Serbia


a ne kužim što si postom mislila, odnosno kužim, ali nije mi jasno da i ti podupireš tu pi*dariju, pa čovjek nije nogom stupio u ng, poginuo je pokraj ng i što bi po tebi bilo ljudski proglasiti ga "počasnim građaninom" ng i zarađivati na njegovoj smrti, oprosti, ali meni je to prebolesno!!
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Blue Shadow 24.08.08 19:49

Tatsha je napisao/la:link koji si stavila je na: Marley statue unveiled in Serbia


a ne kužim što si postom mislila, odnosno kužim, ali nije mi jasno da i ti podupireš tu pi*dariju, pa čovjek nije nogom stupio u ng, poginuo je pokraj ng i što bi po tebi bilo ljudski proglasiti ga "počasnim građaninom" ng i zarađivati na njegovoj smrti, oprosti, ali meni je to prebolesno!!

a koliko bi tek Turaka trebalo proglasiti počasnim članovima grada, na stotine izginuše na autocesti pored NG...?
Na svakom raskrižju staviti po dvadesetak statua, a jadni Franc se ne bi ni vidio u toj gužvi... a grad bi trebalo preimenovati u Novi Istanbul...
lol!
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Tatsha 24.08.08 19:53

Blue Shadow je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:link koji si stavila je na: Marley statue unveiled in Serbia


a ne kužim što si postom mislila, odnosno kužim, ali nije mi jasno da i ti podupireš tu pi*dariju, pa čovjek nije nogom stupio u ng, poginuo je pokraj ng i što bi po tebi bilo ljudski proglasiti ga "počasnim građaninom" ng i zarađivati na njegovoj smrti, oprosti, ali meni je to prebolesno!!

a koliko bi tek Turaka trebalo proglasiti počasnim članovima grada, na stotine izginuše na autocesti pored NG...?
Na svakom raskrižju staviti po dvadesetak statua, a jadni Franc se ne bi ni vidio u toj gužvi... a grad bi trebalo preimenovati u Novi Istanbul...
lol!
welcome to ng, to je mjesto gdje želite poginuti, postati ćete počasni građani affraid
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Gost 17.10.08 10:33

vijest sa novagradiska.com:

Kako ste mogli saznati upravo na ovom portalu, na inicijativu našeg (iz
NG) saborskog zastupnika Mate Bilonjića, sinoć je pred relativno malim
brojem posjetitelja (nekoliko desetaka najzagriženijih ljubitelja malog
nogometa) odigran najavljivani susret malonogometnih selekcija
saborskih zastupnika i novogradiških veterana

http://www.novagradiska.com/site/v2/default.php?ngdefault=ng-central.php&ngnovosti=news-id.php&id=1077837

i ne bi tu bilo nista cudno da nije ovoga:

na inicijativu našeg (iz
NG) saborskog zastupnika Mate Bilonjića

:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Unitas 17.10.08 14:04

Pa sto se cudis uvlakaca je uvijek bilo i bit ce, nazalost
Ako je njihov moj nije i gotovo, nek si ga nose kuci.
Jel da se mene pita, nosio bi se on u ......
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Admin 17.10.08 17:38

...." U nastavku u igru je uveden novogradiški gradonačelnik Davorin Slišurić (koji se nije dao istjerati iz ekipe uz povike „neće nitko gradonačelnika mijenjati! “) ..."

lol! :smijeh1:
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Admin 27.10.08 21:15

[quote="Čarolija"] POST obrisan, admin
sorry, Čarolija, ali smatram da nije u redu stavljati privatne poruke ovako javno na forum. Molim te da to ne činiš u buduće i prestaneš se razračunavati na ovom forumu sa bilo kim.. quote]
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Unitas 29.10.08 19:03

Stvarno nemogu da ovo nestavim
Naravno sad ce netko reci opet Unitas ko marko po diviziji.
Molim pojedine clanove ovog foruma da smire strasti i prekinu sa lozenjem tamo preko plota jer to nas stvarno nevodi nikud
Ako je itko napravio sranja na oba foruma to sam onda je i sad ko me hebe.
Tu sam gdje sam, ali ponovo apeliram prekinimo s glupostima.
Na kraju krajeva nezelim da mi se ponovo desava da ja ispastam radi toga sto je netko krivo iscitao i zakljcio.
Pozdrav svima Uni
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Gost 29.10.08 20:06

Unitas je napisao/la:Stvarno nemogu da ovo nestavim
Naravno sad ce netko reci opet Unitas ko marko po diviziji.
Molim pojedine clanove ovog foruma da smire strasti i prekinu sa lozenjem tamo preko plota jer to nas stvarno nevodi nikud
Ako je itko napravio sranja na oba foruma to sam onda je i sad ko me hebe.
Tu sam gdje sam, ali ponovo apeliram prekinimo s glupostima.
Na kraju krajeva nezelim da mi se ponovo desava da ja ispastam radi toga sto je netko krivo iscitao i zakljcio.
Pozdrav svima Uni

ja bih takodjer zamolila neke nove clanove foruma da prekinu sa sranjima, jer to stvarno ne vodi nikuda, samo bespotrebnoj svadji... vec mi se pomalo gadi sve skupa povraca mi se a isto tako, pocelo je prelaziti grniace dobrog ukusa... ne kuzim zasto ne bismo mogli biti dva odvojena, a u biti zajednicka foruma gdje cemo svi zajedno pisati...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ne mogu izdržati da ovo ne stavim - Page 2 Empty Re: ne mogu izdržati da ovo ne stavim

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.