Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Oprostite, gdje mogu kupiti analni prijamnik?'

Go down

'Oprostite, gdje mogu kupiti analni prijamnik?' Empty 'Oprostite, gdje mogu kupiti analni prijamnik?'

Postaj by Admin 03.10.10 8:51

Ovo bi moglo i na temu: Humor....

'Oprostite, gdje mogu kupiti analni prijamnik?' GetImage

BESPUĆIMA DIGITALIZACIJE
'Oprostite, gdje mogu kupiti analni prijamnik?'

Prelazak s analognog na digitalni TV signal donio je za većinu građana gomilu novih izraza - prijamnik, scart kabel, DVB-T, Set top box, vaučer... I dok su se mnogi kroz tu 'digitalnu šumu' sami uspješno probili, neki su zatražili pomoć na dežurnom telefonu Središnjeg državno ureda za e-Hrvatsku. A upita je bilo kojekakvih...

'Dobar dan. Ja sam kupio DVB-T retriver', pohvalio se jedan gospodin službenicima. Drugi je pitao 'koliko košta digitalni eastriver?', a trećeg je zanimalo gdje se može kupiti - odašiljač, piše Večernji list.

Neki su se posve smeli u svoj sili stručnih izraza, da su na kraju pitanje formulirali ovako:

'Oprostite, gdje je moguće kupiti analni prijamnik?'

Kod onih koji su se sami bacili u akciju dolazilo je do svakojakih situacija, kombinacija i pitanja:

'Stavio sam vanjsku antenu u sobu na ormar. Nešto nije u redu... Je li potrebno uključiti televizor u struju nakon što spojimo digitalni prijamnik?... Spojio sam satelitsku antenu na taj vaš prijamnik i sad nemam signala... S koje strane televizora treba staviti prijamnik?... Ne radi mi digitalni prijamnik. Pa zar ga treba spojiti u struju i na TV?...'.

A evo i nekoliko zanimljivih razgovora stručnih operatera s onima koji su se u muci obratili za pomoć.

'Vama smeta brdo'.

'I što bi ja sad treb’o, pomaknut brdo?'

A neki su pisali 'irektoru za digitalne prijamnike':

'Dragi direktore, pišem vam u ime moga muža Mate koji kruha ne jede deset godina. Umro je. Molim vas da mi dostavite kupon na moje ime jer ja plaćam račun'.

Ili: 'Dragi direktore, malo sam zagubio kupon, što mi je činiti'?


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/89430/Oprostite-gdje-je-mogu-kupiti-analni-prijamnik.html
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.