Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

+5
Unitas
gurru
billy
Blue Shadow
faca
9 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 06.04.08 18:49

dreamer je napisao/la:Ljudi moji jel vi čujete išta osim sebe i svojih teorija ,pogledaj billy,briješ po sanaderu a mesića npr. ne spominješ ni jednom riječju mada je mesoja taj koji je priredio svečanu večeru svjetskom krvniku kako ti kažeš jel to neko prešutno nenapadanje ili interes da se štiti jedna struja politike koja i te kako štiti određenu grupaciju ....
Tvrdim da je recept koji ti primjenjuješ da jedne oblatiš davno prokušani recept samo se danas to radi medijima pa i forumima ...
A što se tiče desnice,kad ćeš ti napokon shvatiti da i na desnici ima ljudi koji su dobronamjerni samo smatraju da se društvo i društveno okruženje mjenjaju tiho strpljivo i polaganom ustrajnošću a ne revolucijama druže jastrebe...

pravio bi i ti "revoluciju" da smijes, zar ne zivio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 06.04.08 18:53

Jedna mi je dosta,neka hvala mada duhovna evolucija u svakom slučaju...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by billy 06.04.08 18:54

dreamer je napisao/la:Ljudi moji jel vi čujete išta osim sebe i svojih teorija ,pogledaj billy,briješ po sanaderu a mesića npr. ne spominješ ni jednom riječju mada je mesoja taj koji je priredio svečanu večeru svjetskom krvniku kako ti kažeš jel to neko prešutno nenapadanje ili interes da se štiti jedna struja politike koja i te kako štiti određenu grupaciju ....
Tvrdim da je recept koji ti primjenjuješ da jedne oblatiš davno prokušani recept samo se danas to radi medijima pa i forumima ...
A što se tiče desnice,kad ćeš ti napokon shvatiti da i na desnici ima ljudi koji su dobronamjerni samo smatraju da se društvo i društveno okruženje mjenjaju tiho strpljivo i polaganom ustrajnošću a ne revolucijama druže jastrebe...
tiho strpljivo i polaganom ustrajnošću se kuha gulas i corbanac a ne mijenja drustvo i drustveno okruzenje .Mesaica ne napadam jer sa ovlastima koja on ima tesko da se na nesto znacajnije moze utjecati , uostalom Mesic nije Smranader ili Bozanic koje svrstavam pod dno dna.
Recept koji ja primjenjujem je puno komleksniji nego ti to mozes i zamisliti i varijacija je svih uspjesnih recepata tako da njegove posljedice sezu puno daölje nego sto mislis.
Smatram takode da je vrlo zabavno gledati te kako se suzdrzavas da izneses one prave udarne rijeci koji ti leze na srcu fra dreamer .
Tvoj Drug Jastreb

p.s jastreb je bio onaj zgodni jebac u kapelskim kresovima ..godi mome egu king
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 06.04.08 19:03

dreamer je napisao/la:Jedna mi je dosta,neka hvala mada duhovna evolucija u svakom slučaju...

duhovnu revoluciju ne mozes dozivjeti dok si rob nekih stvari i dok moras sutjeti, a rekao bi - glasno da te cijeli svijet cuje, al ne smijes.. i to te izjeda.. iznutra... polagano....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 06.04.08 19:12

Nema smisla ulaziti u dublje rasprave ili ti pak svađe pogotovo s tobom jel si pristran druže jastrebe a i želim zadržati bar minimum diplomatskih odnosa mada si ti taj koji često prelaziš granicu u beskrupuloznosti svojih vrijeđanja čak do neukusa,ali eto šta se može toleriram i poštujem tvoje pravo da misliš drugčije da osjećaš drugčije...
Ipak jednom će naići tema nema žurbe koja će otvoriti pandorinu kutiju svih neizrečenih suzdržavanja,i tek tada će biti bjelodano i jasno zašto forumaši rezoniraju kako rezoniraju....,i s pozicija kojih to motiva,...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 06.04.08 19:14

bilo je takvih tema vec, zar ne?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 06.04.08 19:17

Helena je napisao/la:
dreamer je napisao/la:Jedna mi je dosta,neka hvala mada duhovna evolucija u svakom slučaju...

duhovnu revoluciju ne mozes dozivjeti dok si rob nekih stvari i dok moras sutjeti, a rekao bi - glasno da te cijeli svijet cuje, al ne smijes.. i to te izjeda.. iznutra... polagano....
Šutim za tvoje dobro jer sam pristojan i ne napadam ljepši spol osim kao strateški koncept s ciljem osvajanja pozicije radi lakšeg pregovaranja...
Nadam se da ćeš imati hrabrosti idući put kad dođeš pozvati me na piće pa da face to face raspravimo neke stvari ili ću ja pozvati tebe ,samo mi javi da znam da si tu ,a ne druženje samo s istomišljenicima...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 06.04.08 19:22

dreamer je napisao/la:
Helena je napisao/la:
dreamer je napisao/la:Jedna mi je dosta,neka hvala mada duhovna evolucija u svakom slučaju...

duhovnu revoluciju ne mozes dozivjeti dok si rob nekih stvari i dok moras sutjeti, a rekao bi - glasno da te cijeli svijet cuje, al ne smijes.. i to te izjeda.. iznutra... polagano....
Šutim za tvoje dobro jer sam pristojan i ne napadam ljepši spol osim kao strateški koncept s ciljem osvajanja pozicije radi lakšeg pregovaranja...
Nadam se da ćeš imati hrabrosti idući put kad dođeš pozvati me na piće pa da face to face raspravimo neke stvari ili ću ja pozvati tebe ,samo mi javi da znam da si tu ,a ne druženje samo s istomišljenicima...

ti? za moje dobro? pa ti me ni ne poznas covjece! A, s moje strane si bio pozvan na pice, zar ne?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 06.04.08 19:24

uostalom, zbog cega ja ne bih imala hraborsti... imala sam ja hrabrosti i pred puno, puno jacim igracima od tebe... Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Unitas 06.04.08 19:24

dreamer je napisao/la:Jedna mi je dosta,neka hvala mada duhovna evolucija u svakom slučaju...
prijatelju moj nema evolucije bez revolucije da bi drustvo evouliralo u nesto bolje mora postojati volja za revolt ali nazalost toga u vecini ljudi ima jako malo ili nimalo a da nekazem kako nema hrabrosti
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 06.04.08 19:27

Ne varaš se koliko me sjećanje služi nikakvo piće...
a što se tiče "igrača" ma ne smatram se nikakvim igračem nego mi je zadovoljstvo raspravljati ....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by billy 06.04.08 19:40

dreamer je napisao/la:Nema smisla ulaziti u dublje rasprave ili ti pak svađe pogotovo s tobom jel si pristran druže jastrebe a i želim zadržati bar minimum diplomatskih odnosa mada si ti taj koji često prelaziš granicu u beskrupuloznosti svojih vrijeđanja čak do neukusa,ali eto šta se može toleriram i poštujem tvoje pravo da misliš drugčije da osjećaš drugčije...
Ipak jednom će naići tema nema žurbe koja će otvoriti pandorinu kutiju svih neizrečenih suzdržavanja,i tek tada će biti bjelodano i jasno zašto forumaši rezoniraju kako rezoniraju....,i s pozicija kojih to motiva,...
jednom ce i curica postati baba a tvoja ce se pandorina kutija otvoriti kada na vrbi rodi grozde..znas zasto?? zato sto nemas ni znanja ni nacina da je otvoris..pogledaj gore i mahni Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 180px-10
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 06.04.08 19:47

U krajnjem slučaju nisam ja taj koji je pozvan da otvori tu pandorinu stvar a o znanju i iskustvu pogotovo životnom dalo bi se druže jastrebe ali to volim u četiri oka
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 06.04.08 19:49

dreamer je napisao/la:Ne varaš se koliko me sjećanje služi nikakvo piće...
a što se tiče "igrača" ma ne smatram se nikakvim igračem nego mi je zadovoljstvo raspravljati ....

slabo ti sjecanje.. ja sam ljetos zvala svakog tko ima dobru volju da dodje... i meni je takodjer zadovoljstvo raspravljati... raspravljat cemo u augustu.. moze?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by billy 06.04.08 19:50

dreamer je napisao/la:U krajnjem slučaju nisam ja taj koji je pozvan da otvori tu pandorinu stvar a o znanju i iskustvu pogotovo životnom dalo bi se druže jastrebe ali to volim u četiri oka
ok onda u 4 oka..imas moj mail..pisi
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 07.04.08 5:26

Dobro ,dobro može ....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 3 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.