Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

+5
Unitas
gurru
billy
Blue Shadow
faca
9 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gollum 04.04.08 21:40



Evo da se malo zabavimo dok se ne pojave novi gafovi velikog predsjednika. Nadajmo se da će takvih biti i u Hrvatskoj pa da se makar po tome proslavimo u svijetu.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 04.04.08 21:42

"Pokazao" se i za vrijeme Mesicevog govora

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Debil10

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 04.04.08 22:48

A, za sve koji na trenutak pomisle da nam Bush donosi nesto dobro - mali filmic Very Happy



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 05.04.08 16:22

ovo mi je definitivno popravilo danasnje raspolozenje

Sanader organizirao publiku za Busha

ZAGREB - Građani koji su na
Markovu trgu slušali govore američkog predsjednika Georgea W. Busha i
hrvatskog premijera Ive Sanadera, često ih prekidajući pljeskom i
odobravanjem, pogotovo kad bi Bush isticao pozitivnu ulogu ili ljepotu
Hrvatske, nisu bili "slučajni uzorak" nego dobrim dijelom organizirana skupina.

Najveću grupu među njih oko pet tisuća činili su članovi HDZ-a.

Oko dvije tisuće hadezeovaca od osam ujutro pristizalo je organizirano,
autobusima i kombijima iz cijele Hrvatske na trg pred Saborom. Iz svake
je županije došlo po stotinjak članova, potvrdili su nam u toj stranci.

Govore
je slušalo i oko tisuću zaposlenika državne i lokalne samouprave koji
su dobili pozivnicu za Markov trg, kao i osamstotinjak polaznika i
stotinjak profesora, odgajatelja i zapovjednika Policijske akademije,
koji su stigli autobusima već oko 7,30 sati.

Polaznici
Policijske akademije bili su u prvim redovima, naoružani američkim i
hrvatskim zastavicama koje je dijelio MUP, a svaku Sanaderovu i Bushovu
pauzu pozdravljali su gromoglasnim pljeskom. Odmah uz njih nalazila se
mladež HDZ-a, njih petstotinjak, dok su se u pozadini bili svi ostali

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/c … ,114876.jl

:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by gorana 05.04.08 16:55

Istina, znam ih par koji su išli cekic
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Blue Shadow 05.04.08 17:08

Helena je napisao/la:ovo mi je definitivno popravilo danasnje raspolozenje

Sanader organizirao publiku za Busha

ZAGREB - Građani koji su na
Markovu trgu slušali govore američkog predsjednika Georgea W. Busha i
hrvatskog premijera Ive Sanadera, često ih prekidajući pljeskom i
odobravanjem, pogotovo kad bi Bush isticao pozitivnu ulogu ili ljepotu
Hrvatske, nisu bili "slučajni uzorak" nego dobrim dijelom organizirana skupina.

Najveću grupu među njih oko pet tisuća činili su članovi HDZ-a.


:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

A jedan od njih je bio, glavom i bradom, Stinger... smijeh
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 05.04.08 17:15

Blue Shadow je napisao/la:
Helena je napisao/la:ovo mi je definitivno popravilo danasnje raspolozenje

Sanader organizirao publiku za Busha

ZAGREB - Građani koji su na
Markovu trgu slušali govore američkog predsjednika Georgea W. Busha i
hrvatskog premijera Ive Sanadera, često ih prekidajući pljeskom i
odobravanjem, pogotovo kad bi Bush isticao pozitivnu ulogu ili ljepotu
Hrvatske, nisu bili "slučajni uzorak" nego dobrim dijelom organizirana skupina.

Najveću grupu među njih oko pet tisuća činili su članovi HDZ-a.


:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

A jedan od njih je bio, glavom i bradom, Stinger... smijeh

smijeh smijeh smijeh ... nas poluskolovani dogradonacelnik

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 05.04.08 17:37

Namjerno ne pišem ,samo čitam postove i pitam se jel to više ima smisla drvlje i kamenje a o žuči da se i ne govori....
Ljudi moji jel vi primjećujete da je atmosfera na forumu u nekim postovima prema neistomišljenicima postala razbijačka,pritom mislim na Helenu i Bilija daj se priberite ...
Ispada da nitko ništa nezna svi sve krivo rade i slično.....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 05.04.08 18:27

Primjetih također, da se u tim vražjim političkim temama ljudi tako znaju raspaliti, da jednostavno nisu za prepoznati kada dođu na drugi forum.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by billy 05.04.08 20:30

dreamer je napisao/la:Namjerno ne pišem ,samo čitam postove i pitam se jel to više ima smisla drvlje i kamenje a o žuči da se i ne govori....
Ljudi moji jel vi primjećujete da je atmosfera na forumu u nekim postovima prema neistomišljenicima postala razbijačka,pritom mislim na Helenu i Bilija daj se priberite ...
Ispada da nitko ništa nezna svi sve krivo rade i slično.....
koristiti cu rijeci jednog mog prijatelja da ti na ovo odgovorim
ovo nije obiteljski skup, nego forum na kojem se raspravlja a ako ti i to smeta odi na sajtove na kojima su zabranjeni komentari vec se trazi bezuvjetna poslusnost kao sto smo je ovih dana mogli vidjeti u zagrebu.
jos komentara??
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 05.04.08 20:53

Jel to bačena rukavica......
Ma ne nema smisla,odnosno ima ti baš moraš biti " đavolji odvjetnik"
ovog prostora i vremena u kojem živimo,ili svakom loncu poklopac.
Samo koliko god prezentirao svoj svjetonazor i svoj pogled na događanja znaj da si u pravu a i da nisi,al dobro ko se želi usuglašavati s tobom samo naprijed ja samo kažem da i drugi ljudi imaju pravo misliti drugčije,i usput koliko god ti pokušavao ocrnjivati događaje ovih dana u Zagrebu oni imaju svoju povijesnu težinu ....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 05.04.08 21:40

dreamer je napisao/la:Jel to bačena rukavica......
Ma ne nema smisla,odnosno ima ti baš moraš biti " đavolji odvjetnik"
ovog prostora i vremena u kojem živimo,ili svakom loncu poklopac.
Samo koliko god prezentirao svoj svjetonazor i svoj pogled na događanja znaj da si u pravu a i da nisi,al dobro ko se želi usuglašavati s tobom samo naprijed ja samo kažem da i drugi ljudi imaju pravo misliti drugčije,i usput koliko god ti pokušavao ocrnjivati događaje ovih dana u Zagrebu oni imaju svoju povijesnu težinu ....

naravno da svi imaju pravo na svoje misljenje, zar im je to netko osporio? Ali isto tako imamo i mi pravo na svoje, zar ne? Vidis... nekolicini provincijalaca su zamazane oci, obecan im je Croatian dream, a nemaju pojma sta se skriva u biti iza toga (i upravo si me ti iznenadio ovakvim stavovima)... Misle da ce im ruze poceti od danas cvjetati - gluposti... I, naravno da to ima svoju povijesnu tezinu - postali smo tudji poslusnici koji ce placati reket svom bogatom gospodaru... dosao kauboj a goveda poslusno kimaju glavama... ma daaaaj!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gollum 05.04.08 22:41

Ne znam u čemo to neki ljudi vide povijesnu težinu ovo posijeta najomraženijeg čovijeka svijeta scratch Radi se zapravo o već dobro poznatoj retorici Amerike o demokraciji, slobodi i zaštiti ljudskih prava.Ma dajte pa zar još netko puši tu priču?Zar vijerujete da je ovaj kauboj uopće znao gdje se nalazi Hrvatska kao što ni velika večina amera pojma nema ni gdje je to. Prava istina je to da se ovdje radi samo o zauzimanju što boljih pozicija u jugoistočnoj Europi.Pa zašto su amerima najednom tako važne Bugarska, Rumunjska, Albanija daj malo mučnite.Samo znam da ćemo u duboke đepove bogatog zapadnog svijeta svake godine morati staviti 3 miliona eura samo na ime članstva. A gdje je još prilagodba vojske i naoružanja po njihovim standardima,koje čemo morati naravno kupovati od njih. Znači opet je u igri veliki novac i tko zna šta još što se nama malom puku ni ne govori.A nije zanemariva činjenica ni to što Hrvatska velikom bratu mora na njihovo traženje isporučiti dovoljnu količinu živog mesa.
Ma tko će i povijerovati lažljivim amerima da kod nas neće biti nato baza. Čekajte samo da se uvale pa malo provozaju svoje nosače aviona i nuklearne podmornice baš u jeku turističke sezone na jadranu.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 06.04.08 7:35

Mene baš ti naprotiv elena iznenađuješ tom hrpom argumenata u negativnom svijetlu (kad ovaj naš prostor nije bio pod upravom nekoga u geostrateškim i geopolitičkim igrama)ti bi po profesiji trebala odvagivati činjenice "za" i "protiv",pa onda donositi sud,međutim ti non stop pizdiš po svakoj političkoj opciji koja nije lijeva,po crkvi ,po svemu što nije tvoj svijetonazor.
Hajde mi molim te reci i da je milanović na vlasti zar bi to što promjenilo,osim što bi retorika bila lijeva i isto bi poslušnik bio.
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 06.04.08 7:43

Gollum je napisao/la:Ne znam u čemo to neki ljudi vide povijesnu težinu ovo posijeta najomraženijeg čovijeka svijeta scratch Radi se zapravo o već dobro poznatoj retorici Amerike o demokraciji, slobodi i zaštiti ljudskih prava.Ma dajte pa zar još netko puši tu priču?Zar vijerujete da je ovaj kauboj uopće znao gdje se nalazi Hrvatska kao što ni velika večina amera pojma nema ni gdje je to. Prava istina je to da se ovdje radi samo o zauzimanju što boljih pozicija u jugoistočnoj Europi.Pa zašto su amerima najednom tako važne Bugarska, Rumunjska, Albanija daj malo mučnite.Samo znam da ćemo u duboke đepove bogatog zapadnog svijeta svake godine morati staviti 3 miliona eura samo na ime članstva. A gdje je još prilagodba vojske i naoružanja po njihovim standardima,koje čemo morati naravno kupovati od njih. Znači opet je u igri veliki novac i tko zna šta još što se nama malom puku ni ne govori.A nije zanemariva činjenica ni to što Hrvatska velikom bratu mora na njihovo traženje isporučiti dovoljnu količinu živog mesa.
Ma tko će i povijerovati lažljivim amerima da kod nas neće biti nato baza. Čekajte samo da se uvale pa malo provozaju svoje nosače aviona i nuklearne podmornice baš u jeku turističke sezone na jadranu.
U pravu si mada mislim da baš i nemamo puno izbora premali smo ,pogledaj samo političke elite i vlasti i oporbe svi mudro šute ,klimaju ,smješkaju se i guraju se ili bliže medija ili bliže amera....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by billy 06.04.08 8:40

dreamer je napisao/la:Jel to bačena rukavica......
Ma ne nema smisla,odnosno ima ti baš moraš biti " đavolji odvjetnik"
ovog prostora i vremena u kojem živimo,ili svakom loncu poklopac.
Samo koliko god prezentirao svoj svjetonazor i svoj pogled na događanja znaj da si u pravu a i da nisi,al dobro ko se želi usuglašavati s tobom samo naprijed ja samo kažem da i drugi ljudi imaju pravo misliti drugčije,i usput koliko god ti pokušavao ocrnjivati događaje ovih dana u Zagrebu oni imaju svoju povijesnu težinu ....
Da je bacena rukavica to bi onda puno drugacije izgledalo, uostalom to znas i sam citajuci neke moje druge diskusije.
Naravno da svatko ima pravo na misljenje, ali na forumima postoji i opcija da se ta misljenja osporavaju..zar ne ?
Dogadaji u zagrebu imaju svoju tezinu a tu tezinu cemo mi itekako uskoro osjetiti
:grrrr:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by billy 06.04.08 8:42

dreamer je napisao/la:Mene baš ti naprotiv elena iznenađuješ tom hrpom argumenata u negativnom svijetlu (kad ovaj naš prostor nije bio pod upravom nekoga u geostrateškim i geopolitičkim igrama)ti bi po profesiji trebala odvagivati činjenice "za" i "protiv",pa onda donositi sud,međutim ti non stop pizdiš po svakoj političkoj opciji koja nije lijeva,po crkvi ,po svemu što nije tvoj svijetonazor.
Hajde mi molim te reci i da je milanović na vlasti zar bi to što promjenilo,osim što bi retorika bila lijeva i isto bi poslušnik bio.
u tome slucaju bi ako nista drugo makar bio raspisan referendum i sve bi ove diskusije poslje njega bile apsolutno drugog karaktera, ali Smranader se to nije usudio uciniti jer nema niti muda niti kicmu za tako sto.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 06.04.08 9:35

dreamer je napisao/la:Mene baš ti naprotiv elena iznenađuješ tom hrpom argumenata u negativnom svijetlu (kad ovaj naš prostor nije bio pod upravom nekoga u geostrateškim i geopolitičkim igrama)ti bi po profesiji trebala odvagivati činjenice "za" i "protiv",pa onda donositi sud,međutim ti non stop pizdiš po svakoj političkoj opciji koja nije lijeva,po crkvi ,po svemu što nije tvoj svijetonazor.
Hajde mi molim te reci i da je milanović na vlasti zar bi to što promjenilo,osim što bi retorika bila lijeva i isto bi poslušnik bio.

ovo u Bushu, NATO-u i slicnim sranjima u koje smo uletjeli kao guske u maglu su ti vec odgovorili Gollum i Billy, a sto se mog svjetonazora tice - naravno, i srce kuca na lijevoj strani, zar ne? Stvar je u tome sto ne samo ja, nego vecina obrazovanih gradjana vide kamo nas to vode, i sta se oko nas dogadja... Nije vise dovoljno Bog i Hrvati, jer se Bog od nas okrenuo, a Hrvati su postali samo vazali, igracka u stranim rukama. Kletva kralja Zvonimira izgleda ponovno djeluje... A, to sto sam protiv Crkve - pa oni su najveci lopovi pod kapom nebeskom.. ovih dana se bas spremam otvoriti jedan topic koji ce, nadam se biti zanimljiv za citanje i raspravu....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 06.04.08 11:33

Nisam ni mislio da će te odgovoriti drugačije ali ja mislim i govorim nešto sasvim drugo,govorim o tome da mnogi ljudi uključujući i vas dvoje razmišljaju i govore a da ne kažem i pišu negativno to mi smeta jer sam vjernik i pobornik i sljedbenik pozitivnog načina razmišljanja i u svemu nastojim vidjeti neko dobro,to je jednostavno stil života,ni ja npr. ne volim vesnicu pusić pa ipak poštujem njeno pravo da žena misli drugčije i ne zovem je pogrdnim imenima -jer su pogrdna imena znak nekulture onoga koji imenuje a ne imenovanog itd...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by billy 06.04.08 13:00

dreamer je napisao/la:Nisam ni mislio da će te odgovoriti drugačije ali ja mislim i govorim nešto sasvim drugo,govorim o tome da mnogi ljudi uključujući i vas dvoje razmišljaju i govore a da ne kažem i pišu negativno to mi smeta jer sam vjernik i pobornik i sljedbenik pozitivnog načina razmišljanja i u svemu nastojim vidjeti neko dobro,to je jednostavno stil života,ni ja npr. ne volim vesnicu pusić pa ipak poštujem njeno pravo da žena misli drugčije i ne zovem je pogrdnim imenima -jer su pogrdna imena znak nekulture onoga koji imenuje a ne imenovanog itd...
eee , lipi moj dreameru da si ti stvarno vjernik i pobornik te sljedbenik pozitivnog nacina razmisljanja koji u svemu nastoji vidjeti neko dobro i da ti je to stil zivota onda nikada nebi drzao zalede jednom krvniku kao sto je bush i jednom idiotu kao sto je sanader,,ponekad mi se cini da sve te procitane knjige koje spominjes tumacis onako kako tebi pase , a ne onako kako ih u dubini duse dozivljavas .I ja i helena predstavljamo jednu liniju otpora koja mnogima ne pase i mnogima smeta ..ali vrijeme je da se na to naviknete jer to sto ste citali je samo uvertira.
Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Im_27210
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 06.04.08 16:27

Varaš se da im držim stranu samo iz jednog skroz drugog kontexta promišljam svijet i život i daleko od toga da branim silnike ovog svijeta ,samo otvoreno izražavam sumlju da ste ti i helena sa svojim postovima
ona točka preokreta koja će pokrenuti stvari druže koliko god pjevali internacionalu,jednostavno iz debele pozadine kuvate i podkuvavate stvari na način koji je odavno prozren kao npr.tokom izbora....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Gost 06.04.08 17:04

dreamer je napisao/la:Varaš se da im držim stranu samo iz jednog skroz drugog kontexta promišljam svijet i život i daleko od toga da branim silnike ovog svijeta ,samo otvoreno izražavam sumlju da ste ti i helena sa svojim postovima
ona točka preokreta koja će pokrenuti stvari druže koliko god pjevali internacionalu,jednostavno iz debele pozadine kuvate i podkuvavate stvari na način koji je odavno prozren kao npr.tokom izbora....


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by billy 06.04.08 17:25

dreamer je napisao/la:Varaš se da im držim stranu samo iz jednog skroz drugog kontexta promišljam svijet i život i daleko od toga da branim silnike ovog svijeta ,samo otvoreno izražavam sumlju da ste ti i helena sa svojim postovima
ona točka preokreta koja će pokrenuti stvari druže koliko god pjevali internacionalu,jednostavno iz debele pozadine kuvate i podkuvavate stvari na način koji je odavno prozren kao npr.tokom izbora....
Vidis zasigurno se pitas zbog cega su moje akcije i postovi ovakvi kakvi jesu i zasto trosim toliko vremena i strpljenja na ljude popud tebe.
Zato jer vjerujem u bolji svijet bez mrznjom opsjednutih i rasisticki i nacionalisticki desnicara i korupirano pedofilnih i u glavi zaostalih svecenika koji propovjedaju moral zlatnog teleta i jezik mrznje upakovan u tradiciju vjere ..sve je to pornografija puno prljavija i gora od one koju mozes kupiti na kiosku.
I zato na ovom i drugim mjestima postoji netko kao ja i helena i netko koga nisi spomenuo, i vjeruj mi ovdje takve ideje nece uhvatiti korjenje niti ^ce zazivjeti iz jednostavnog razloga koji i sam znas..ovaj put smatraj rukavicu bacenom Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Im_56510
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Unitas 06.04.08 18:11

dreamer je napisao/la:Varaš se da im držim stranu samo iz jednog skroz drugog kontexta promišljam svijet i život i daleko od toga da branim silnike ovog svijeta ,samo otvoreno izražavam sumlju da ste ti i helena sa svojim postovima
ona točka preokreta koja će pokrenuti stvari druže koliko god pjevali internacionalu,jednostavno iz debele pozadine kuvate i podkuvavate stvari na način koji je odavno prozren kao npr.tokom izbora....

Dok se god bude razmisljalo tako kako ti zazmisljas naprijed nemozemo a ako netko i pjeva internacionalu neznaci da kuva ili podkuhava kako ti to kazes, nego realno sagledava cinjenice ove svakodnevice i pokusava samo skrenuti paznju na neke nepobitne cinjenice o vec odavno ustanovljenom trulom kapitalizmu koji se na nasim prostorima pokazao u svom najtrulijem izdanju
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by dreamer 06.04.08 18:40

Ljudi moji jel vi čujete išta osim sebe i svojih teorija ,pogledaj billy,briješ po sanaderu a mesića npr. ne spominješ ni jednom riječju mada je mesoja taj koji je priredio svečanu večeru svjetskom krvniku kako ti kažeš jel to neko prešutno nenapadanje ili interes da se štiti jedna struja politike koja i te kako štiti određenu grupaciju ....
Tvrdim da je recept koji ti primjenjuješ da jedne oblatiš davno prokušani recept samo se danas to radi medijima pa i forumima ...
A što se tiče desnice,kad ćeš ti napokon shvatiti da i na desnici ima ljudi koji su dobronamjerni samo smatraju da se društvo i društveno okruženje mjenjaju tiho strpljivo i polaganom ustrajnošću a ne revolucijama druže jastrebe...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo - Page 2 Empty Re: Dolazi nam Đorđ Buš -priopćenje za pučanstvo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.