Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reinkarnacija?

+5
Gollum
Blue Shadow
faca
sylar
Acid Domine
9 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 12:10

murdoc je napisao/la:
Helena je napisao/la:[quote=Murdoc]proucavam teoriju koja govori da sam u jednom od proslih zivota bio
robovlasnik a u drugom rob , a mozda i leptir ili dikobraz..

lol!


Reinkarnacija? - Page 3 Weissschwanzstachelschwein
slatka zivotinjica zar ne. Shocked , no salu na stranu , kao sto rekoh reirkarnacija je sigurno djelic mozaika koji tvori big pitcure , ali svu tu literaturu koja pise o tom fenomenu moramo uzimati sa velikom rezervom.[/quote]

Dikobrazi smrde lol! - sala mala... ja sam procitala hrpetinu knjiga o toj temi, citam P.M sto su cisto znanstvene novine (kvant, materija...) pazi... cak i znanstvenici potvrdjuju neke teorije i bave se odnosom i pitanjem da li ljudska dusa ili duh, kako hoces ima predmoc nad materijom... vrlo zanimljivo stivo....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by AcE fux0r 13.01.08 12:23

Oćeš reći helena da si počela malo i sa metafizikom kemijat!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 12:24

Ma imam i ja hrpetinu knjiga o toj i slicnim temama a na PM sam predplacen , ali sve to uzimam sa velikom rezervom jer se te teorije cijelo vrijeme mijenjaju.
kada sam jos kao tinejdzer poceo pratiti razlicite fenomene i kada je u bivsoj jugi bilo vrlo malo knjiga o tome, sve su te teorije bile u okvirima senzacionalizma i sjecam se da je lik pod imenom Ahmed Bosnic pisao knjige o tome koje su u jednu ruku bile vrlo kvalitetne i stvarno dobro obradene , ali i pisane sa jednom dozom zadrske .
Bas ta zadrska fali danas da sprijeci gomilanje teorija o istoj temi i stvaranje koinfuzije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 12:28

AcE fux0r je napisao/la:Oćeš reći helena da si počela malo i sa metafizikom kemijat!

ma, kemijam ti ja sa svim i svacim sto je zanimljivo i sto me moze necemu nauciti... ne zelim ovaj zivot provesti u neznanju ili poluznanju, nego me zanima tko sam? sto sam? odakle sam? kako je nastao svemir, ljudi, drvo kod mog komsije? Kuda idemo kad umremo? Tko i sto je Bog i postoji li kao takav ili je Bog u kvantu? Postoji li vrijeme ovakvo kakvim ga poznajemo i da li je nebo plavo? Na kraju krajeva zanima me ovaj svijet na kojem zivim i na kojem cu ponovno zivjeti!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by AcE fux0r 13.01.08 12:31

Sljedeći svijet ti je onda definitvno Delta kvadrant!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Acid Domine 13.01.08 12:33

murdoc je napisao/la:Ma imam i ja hrpetinu knjiga o toj i slicnim temama a na PM sam predplacen , ali sve to uzimam sa velikom rezervom jer se te teorije cijelo vrijeme mijenjaju.
kada sam jos kao tinejdzer poceo pratiti razlicite fenomene i kada je u bivsoj jugi bilo vrlo malo knjiga o tome, sve su te teorije bile u okvirima senzacionalizma i sjecam se da je lik pod imenom Ahmed Bosnic pisao knjige o tome koje su u jednu ruku bile vrlo kvalitetne i stvarno dobro obradene , ali i pisane sa jednom dozom zadrske .
Bas ta zadrska fali danas da sprijeci gomilanje teorija o istoj temi i stvaranje koinfuzije.

Koncept reinkarnacije nije neka nova teorija,već je star oko 6000 godina!!!


Zadnja promjena: ; 13.01.08 12:37; ukupno mijenjano 1 put.
Acid Domine
Acid Domine
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 104
Age : 34
Location : with Hypnos
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Acid Domine 13.01.08 12:36

Helena je napisao/la:
AcE fux0r je napisao/la:Oćeš reći helena da si počela malo i sa metafizikom kemijat!

ma, kemijam ti ja sa svim i svacim sto je zanimljivo i sto me moze necemu nauciti... ne zelim ovaj zivot provesti u neznanju ili poluznanju, nego me zanima tko sam? sto sam? odakle sam? kako je nastao svemir, ljudi, drvo kod mog komsije? Kuda idemo kad umremo? Tko i sto je Bog i postoji li kao takav ili je Bog u kvantu? Postoji li vrijeme ovakvo kakvim ga poznajemo i da li je nebo plavo? Na kraju krajeva zanima me ovaj svijet na kojem zivim i na kojem cu ponovno zivjeti!

Slažem se =)

Mislim da u ovom svijetu postoji još puno toga nama skrivenog što bi nam pomoglo da shvatimo svoju bit i bitak. Zato me zanima okultno i metafizika.
Acid Domine
Acid Domine
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 104
Age : 34
Location : with Hypnos
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 12:37

murdoc je napisao/la:Ma imam i ja hrpetinu knjiga o toj i slicnim temama a na PM sam predplacen , ali sve to uzimam sa velikom rezervom jer se te teorije cijelo vrijeme mijenjaju.
kada sam jos kao tinejdzer poceo pratiti razlicite fenomene i kada je u bivsoj jugi bilo vrlo malo knjiga o tome, sve su te teorije bile u okvirima senzacionalizma i sjecam se da je lik pod imenom Ahmed Bosnic pisao knjige o tome koje su u jednu ruku bile vrlo kvalitetne i stvarno dobro obradene , ali i pisane sa jednom dozom zadrske .
Bas ta zadrska fali danas da sprijeci gomilanje teorija o istoj temi i stvaranje koinfuzije.

Bosniceve stranice sam nekoliko puta citala na netu tako.... tip je neki "vidovnjak" koliko sam skopcala, prodaje neke hamajlije i talismane... Sto se P.M-a tice, odlicne novine, i drago mi je sto ih jos netko cita. Vjerojatno si odna procitao decembarsko izdanje u kojemu znanstvenici dokazuju da je dusa, odnosno duh iznad materije, gdje su dosli do iznenadjujucih rezultata, da je cak i Max Planck rekao da "sama materija ne postoji. Svaka materija nastaje i opstaje samo kroz snagu koja pokrece i najmanje dijelove atoma i drzi ih na okupu, iza cega stoji duh ili dusa koji je pocetak svih materija"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 12:48

Helena je napisao/la:
murdoc je napisao/la:Ma imam i ja hrpetinu knjiga o toj i slicnim temama a na PM sam predplacen , ali sve to uzimam sa velikom rezervom jer se te teorije cijelo vrijeme mijenjaju.
kada sam jos kao tinejdzer poceo pratiti razlicite fenomene i kada je u bivsoj jugi bilo vrlo malo knjiga o tome, sve su te teorije bile u okvirima senzacionalizma i sjecam se da je lik pod imenom Ahmed Bosnic pisao knjige o tome koje su u jednu ruku bile vrlo kvalitetne i stvarno dobro obradene , ali i pisane sa jednom dozom zadrske .
Bas ta zadrska fali danas da sprijeci gomilanje teorija o istoj temi i stvaranje koinfuzije.

Bosniceve stranice sam nekoliko puta citala na netu tako.... tip je neki "vidovnjak" koliko sam skopcala, prodaje neke hamajlije i talismane... Sto se P.M-a tice, odlicne novine, i drago mi je sto ih jos netko cita. Vjerojatno si odna procitao decembarsko izdanje u kojemu znanstvenici dokazuju da je dusa, odnosno duh iznad materije, gdje su dosli do iznenadjujucih rezultata, da je cak i Max Planck rekao da "sama materija ne postoji. Svaka materija nastaje i opstaje samo kroz snagu koja pokrece i najmanje dijelove atoma i drzi ih na okupu, iza cega stoji duh ili dusa koji je pocetak svih materija"
yeep, ali je meni Eisteinova teorija o materiji ipak nekako bliza , no i on je kao fizicar pokazao prstom u tom i slicnom smjeru.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 12:52

murdoc je napisao/la:
Helena je napisao/la:
murdoc je napisao/la:Ma imam i ja hrpetinu knjiga o toj i slicnim temama a na PM sam predplacen , ali sve to uzimam sa velikom rezervom jer se te teorije cijelo vrijeme mijenjaju.
kada sam jos kao tinejdzer poceo pratiti razlicite fenomene i kada je u bivsoj jugi bilo vrlo malo knjiga o tome, sve su te teorije bile u okvirima senzacionalizma i sjecam se da je lik pod imenom Ahmed Bosnic pisao knjige o tome koje su u jednu ruku bile vrlo kvalitetne i stvarno dobro obradene , ali i pisane sa jednom dozom zadrske .
Bas ta zadrska fali danas da sprijeci gomilanje teorija o istoj temi i stvaranje koinfuzije.

Bosniceve stranice sam nekoliko puta citala na netu tako.... tip je neki "vidovnjak" koliko sam skopcala, prodaje neke hamajlije i talismane... Sto se P.M-a tice, odlicne novine, i drago mi je sto ih jos netko cita. Vjerojatno si odna procitao decembarsko izdanje u kojemu znanstvenici dokazuju da je dusa, odnosno duh iznad materije, gdje su dosli do iznenadjujucih rezultata, da je cak i Max Planck rekao da "sama materija ne postoji. Svaka materija nastaje i opstaje samo kroz snagu koja pokrece i najmanje dijelove atoma i drzi ih na okupu, iza cega stoji duh ili dusa koji je pocetak svih materija"
yeep, ali je meni Eisteinova teorija o materiji ipak nekako bliza , no i on je kao fizicar pokazao prstom u tom i slicnom smjeru.

Mislis vjerojatno na teoriju da "mateija nema vjecni zivot", ako se ne varam?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 12:57

DA, ali prije svega mislim na njegovo videnje materije kao energije .
Na nekim svojim predavanjima je i aludirao i na ljudsko tijelo te njenu esenciju odnosno dusu kao energiju ogromnog potencijala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 12:59

murdoc je napisao/la:DA, ali prije svega mislim na njegovo videnje materije kao energije .
Na nekim svojim predavanjima je i aludirao i na ljudsko tijelo te njenu esenciju odnosno dusu kao energiju ogromnog potencijala.

e, tu sam te cekala! :cheers2:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 13:01

Stoo Rolling Eyes

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 13:07

Zato sto je i Einstein rekao da je svijet na nivou makro i mikrokozmosa uredjen tako savrseno da ne mozemo vjerovati da je sve cista slucajnost, da je sam covjek i ljudska dusa cudo nad cudima, da je dusa savrsenija od tijela i kao takva neunistiva.....

I onda vas dvojica pobijate Einstaina tvrdeci mi da dusa ne postoji,ccccc

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 13:12

Helena je napisao/la:Zato sto je i Einstein rekao da je svijet na nivou makro i mikrokozmosa uredjen tako savrseno da ne mozemo vjerovati da je sve cista slucajnost, da je sam covjek i ljudska dusa cudo nad cudima, da je dusa savrsenija od tijela i kao takva neunistiva.....

I onda vas dvojica pobijate Einstaina tvrdeci mi da dusa ne postoji,ccccc
ne pobijam ga kada govori o energiji kao opisu"duse" niti njegove fizikalne skilse ali jednostavno ne vjerujem da se ta energija zajedno sa cijelom data-bankom podataka seli u drugo tijelo ili ponovo rada ili papa jabuke po raju ili okrece razanj u paklu ili tulumari u tijelu gorile po sex orgijama negdje u jungli.. :cheers2:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 13:22

murdoc je napisao/la:
Helena je napisao/la:Zato sto je i Einstein rekao da je svijet na nivou makro i mikrokozmosa uredjen tako savrseno da ne mozemo vjerovati da je sve cista slucajnost, da je sam covjek i ljudska dusa cudo nad cudima, da je dusa savrsenija od tijela i kao takva neunistiva.....

I onda vas dvojica pobijate Einstaina tvrdeci mi da dusa ne postoji,ccccc
ne pobijam ga kada govori o energiji kao opisu"duse" niti njegove fizikalne skilse ali jednostavno ne vjerujem da se ta energija zajedno sa cijelom data-bankom podataka seli u drugo tijelo ili ponovo rada ili papa jabuke po raju ili okrece razanj u paklu ili tulumari u tijelu gorile po sex orgijama negdje u jungli.. :cheers2:

ma, daaaaj, kakav raj i pakao, to su vec crkvene izmisljotine

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 13:31

Helena je napisao/la:
murdoc je napisao/la:
Helena je napisao/la:Zato sto je i Einstein rekao da je svijet na nivou makro i mikrokozmosa uredjen tako savrseno da ne mozemo vjerovati da je sve cista slucajnost, da je sam covjek i ljudska dusa cudo nad cudima, da je dusa savrsenija od tijela i kao takva neunistiva.....

I onda vas dvojica pobijate Einstaina tvrdeci mi da dusa ne postoji,ccccc
ne pobijam ga kada govori o energiji kao opisu"duse" niti njegove fizikalne skilse ali jednostavno ne vjerujem da se ta energija zajedno sa cijelom data-bankom podataka seli u drugo tijelo ili ponovo rada ili papa jabuke po raju ili okrece razanj u paklu ili tulumari u tijelu gorile po sex orgijama negdje u jungli.. :cheers2:

ma, daaaaj, kakav raj i pakao, to su vec crkvene izmisljotine
vidis da se zezam :cheers2: :game:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by dreamer 16.01.08 17:02

Zemlja je smrtnim sjemenom posijana...
Ali smrt nije kraj,jer smrti zapravo ni nema,ni kraja nema...
Smrću je samo obasjana staza uspona od gnjezda do zvijezda....


Mak Dizdar
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by dreamer 17.01.08 18:32

evo šta ti je karmička pjesmica koju pjevušim često:
https://www.youtube.com/watch?v=BrUjAz4Kh5A&feature=related
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by dreamer 17.01.08 18:41

neki će razumjeti:....
https://www.youtube.com/watch?v=mChHZLBhP3c&feature=related
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 18.01.08 6:57

dreamer je napisao/la:neki će razumjeti:....
https://www.youtube.com/watch?v=mChHZLBhP3c&feature=related

iz filma Enemy at the Gates (2001) flower

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by dreamer 18.01.08 8:17

previše smo se orijentirali na anglosaksonce i njihovo nam nametnuto viđenje svijeta a zanemarili slavensko nasljeđe,preziremo sve što na istok sjevero istok miriše a to mislim nije dobro, i te uljudbe su spoznavale dobro i zlo i promišljale život i svijet ali bez epp-a
Zašto "Katjuša" pitam se danima,ta mi pijesma neda mira ,dosadna je baš kao da sam karmički vezan za nju-međutim ta melankolična atmosfera u glasu "ruske djevuške" budi u meni emocije koje pričaju i poručuju poruku ,univerzalnu poruku , besmisla ratova i topline zagrljaja ljubljene ,čija pjesma na krilima sokola traži u svojoj čežnji sad već mrtvog vojnika .....
a kad skužim i dokučim univerzalnu poruku raspametim se,i otvori se vidik spoznaje....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 18.01.08 19:07

dreamer je napisao/la:previše smo se orijentirali na anglosaksonce i njihovo nam nametnuto viđenje svijeta a zanemarili slavensko nasljeđe,preziremo sve što na istok sjevero istok miriše a to mislim nije dobro, i te uljudbe su spoznavale dobro i zlo i promišljale život i svijet ali bez epp-a
Zašto "Katjuša" pitam se danima,ta mi pijesma neda mira ,dosadna je baš kao da sam karmički vezan za nju-međutim ta melankolična atmosfera u glasu "ruske djevuške" budi u meni emocije koje pričaju i poručuju poruku ,univerzalnu poruku , besmisla ratova i topline zagrljaja ljubljene ,čija pjesma na krilima sokola traži u svojoj čežnji sad već mrtvog vojnika .....
a kad skužim i dokučim univerzalnu poruku raspametim se,i otvori se vidik spoznaje....
podsjecas me na jednog starog poznanika..no on je sada na putu ... sunny

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 18.01.08 21:44

dreamer je napisao/la:previše smo se orijentirali na anglosaksonce i njihovo nam nametnuto viđenje svijeta a zanemarili slavensko nasljeđe,preziremo sve što na istok sjevero istok miriše a to mislim nije dobro, i te uljudbe su spoznavale dobro i zlo i promišljale život i svijet ali bez epp-a
Zašto "Katjuša" pitam se danima,ta mi pijesma neda mira ,dosadna je baš kao da sam karmički vezan za nju-međutim ta melankolična atmosfera u glasu "ruske djevuške" budi u meni emocije koje pričaju i poručuju poruku ,univerzalnu poruku , besmisla ratova i topline zagrljaja ljubljene ,čija pjesma na krilima sokola traži u svojoj čežnji sad već mrtvog vojnika .....
a kad skužim i dokučim univerzalnu poruku raspametim se,i otvori se vidik spoznaje....

joooj, kako je ovo lijepo receno sunny

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by dreamer 18.01.08 21:48

o da amoru sam dopustio danas da mi se poigra prstima ipak hvala
na poticaju za nadahnuće....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 3 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.