Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reinkarnacija?

+5
Gollum
Blue Shadow
faca
sylar
Acid Domine
9 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Acid Domine 12.01.08 18:28

sylar je napisao/la:al ja hoću bit ja...
bez sjećanja i iskustva nismo ono što jesmo sada

Dobro onda sad uživaj u sebi, kako god okreneš umrijeti ćeš i nema te više. Postojala reinkarnacija ili ne,ovakvi živimo samo jednom.
Acid Domine
Acid Domine
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 104
Age : 34
Location : with Hypnos
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by sylar 12.01.08 18:29

Acid Domine je napisao/la:
sylar je napisao/la:al ja hoću bit ja...
bez sjećanja i iskustva nismo ono što jesmo sada

Dobro onda sad uživaj u sebi, kako god okreneš umrijeti ćeš i nema te više. Postojala reinkarnacija ili ne,ovakvi živimo samo jednom.
Postojala reinkarnacija ili ne,ovakvi živimo samo jednom.
sylar
sylar
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 57
Location : Os - Ng
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Acid Domine 12.01.08 18:31

Pod pretpostavkom da postoji reinkarnacija ne živimo samo jednom. Živimo više puta, samo drugačiji...
Acid Domine
Acid Domine
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 104
Age : 34
Location : with Hypnos
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 12.01.08 18:31

[quote=murdoc]Isto tako mislim da smo mi ljudi skloni kompliciranim rjesenjima na
stetu onih jednostavnih i da je sav misticizam ustvari zelja da budemo
nesto vise od onoga sto jesmo i da svoju existenciju i svoje rabote
opravdamo nekim visim ciljevima.[/quote]

pitanje je da li smo mi to sto jesmo odnosno ono sto mislimo da jesmo?! Pitanje je sto je to sto od mene, od vas, od covjeka cini covjeka?! Sto je to sto nam daje karakteristike, snove, osjecanja, nasu individualnost? Mozak? Da je samo mozak ne bismo se puno razlikovali od zivotinja... Sto je to sto izaziva sve dobro i lose u nama, ono sto nas dijeli na dobre i lose ljude , ono sto nam daje snagu i hrabrost? Dolazi li sve to samo od mozga? Zasto se kaze "oci su ogledalo duse"?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by sylar 12.01.08 18:34

to ti hoću i reći, ako naša duša i preživi, to opet nismo mi Evil or Very Mad
pisses me offffff jako tuzan
sylar
sylar
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 57
Location : Os - Ng
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Acid Domine 12.01.08 18:47

Znam šta govoriš. Pretpostavljam da si mlad, uživaj dok još možeš i budi zadovoljan što si čovjek, moga si biti i repa.
Acid Domine
Acid Domine
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 104
Age : 34
Location : with Hypnos
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 12.01.08 18:54

Helena je napisao/la:[quote=murdoc]Isto tako mislim da smo mi ljudi skloni kompliciranim rjesenjima na
stetu onih jednostavnih i da je sav misticizam ustvari zelja da budemo
nesto vise od onoga sto jesmo i da svoju existenciju i svoje rabote
opravdamo nekim visim ciljevima.

pitanje je da li smo mi to sto jesmo odnosno ono sto mislimo da jesmo?! Pitanje je sto je to sto od mene, od vas, od covjeka cini covjeka?! Sto je to sto nam daje karakteristike, snove, osjecanja, nasu individualnost? Mozak? Da je samo mozak ne bismo se puno razlikovali od zivotinja... Sto je to sto izaziva sve dobro i lose u nama, ono sto nas dijeli na dobre i lose ljude , ono sto nam daje snagu i hrabrost? Dolazi li sve to samo od mozga? Zasto se kaze "oci su ogledalo duse"?[/quote] .

ja sam onaj koji jesam , a moje su rijeci tek igra i trazenje , ali zapamti ..one su moje , a moje oci mjenjaju boju prema potrebi, zene ih vole u onoj medeno-zelenoj kombinaciji , ja ih volim iskrene , no ne ide uvijek jebiga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by sylar 12.01.08 18:58

Acid Domine je napisao/la:Znam šta govoriš. Pretpostavljam da si mlad, uživaj dok još možeš i budi zadovoljan što si čovjek, moga si biti i repa.
je, mlad sam... možd bi mi bilo lakše da jesam repa ne kuzim
mada, i ovako mi je lijepo i uživam... glupo je što sa 20 razmišljam o smrti cekic
a možda i nije... ne kuzim
sylar
sylar
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 57
Location : Os - Ng
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 12.01.08 19:04

murdoc je napisao/la:
Helena je napisao/la:[quote=murdoc]Isto tako mislim da smo mi ljudi skloni kompliciranim rjesenjima na
stetu onih jednostavnih i da je sav misticizam ustvari zelja da budemo
nesto vise od onoga sto jesmo i da svoju existenciju i svoje rabote
opravdamo nekim visim ciljevima.

pitanje je da li smo mi to sto jesmo odnosno ono sto mislimo da jesmo?! Pitanje je sto je to sto od mene, od vas, od covjeka cini covjeka?! Sto je to sto nam daje karakteristike, snove, osjecanja, nasu individualnost? Mozak? Da je samo mozak ne bismo se puno razlikovali od zivotinja... Sto je to sto izaziva sve dobro i lose u nama, ono sto nas dijeli na dobre i lose ljude , ono sto nam daje snagu i hrabrost? Dolazi li sve to samo od mozga? Zasto se kaze "oci su ogledalo duse"?
.

Murdoc kaze:

ja sam onaj koji jesam , a moje su rijeci tek igra i trazenje , ali zapamti ..one su moje , a moje oci mjenjaju boju prema potrebi, zene ih vole u onoj medeno-zelenoj kombinaciji , ja ih volim iskrene , no ne ide uvijek jebiga [/quote]

Ja sam onaj koji jesam rekao je Isus, mnogi ga na zalost nisu razumjeli.... Da... no, natrag na temu! A, sto je to sto te cini takvim kakav jesi? Sto je to sto ocima daje (ne)iskrenost? Mozak? Vjerujes li doista da je nebo plavo, onakvo kakvim ga mi vidimo? Gdje prestaje nauka a pocinje ezoterika?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Acid Domine 12.01.08 19:15

sylar je napisao/la:
Acid Domine je napisao/la:Znam šta govoriš. Pretpostavljam da si mlad, uživaj dok još možeš i budi zadovoljan što si čovjek, moga si biti i repa.
je, mlad sam... možd bi mi bilo lakše da jesam repa ne kuzim
mada, i ovako mi je lijepo i uživam... glupo je što sa 20 razmišljam o smrti cekic
a možda i nije... ne kuzim

Nije glupo,samo se nemoj opterećivati-poludit ćeš. Wink
Smrt je jedina sigurna stvar u ovom vječnom ciklusu života i postojanja.
Mene osobno ne plaši tako da i ne razmišljam puno o tome...

Opusti se i uživaj uzivanje
Acid Domine
Acid Domine
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 104
Age : 34
Location : with Hypnos
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 12.01.08 19:22

Helena je napisao/la:
murdoc je napisao/la:
Helena je napisao/la:[quote=murdoc]Isto tako mislim da smo mi ljudi skloni kompliciranim rjesenjima na
stetu onih jednostavnih i da je sav misticizam ustvari zelja da budemo
nesto vise od onoga sto jesmo i da svoju existenciju i svoje rabote
opravdamo nekim visim ciljevima.

pitanje je da li smo mi to sto jesmo odnosno ono sto mislimo da jesmo?! Pitanje je sto je to sto od mene, od vas, od covjeka cini covjeka?! Sto je to sto nam daje karakteristike, snove, osjecanja, nasu individualnost? Mozak? Da je samo mozak ne bismo se puno razlikovali od zivotinja... Sto je to sto izaziva sve dobro i lose u nama, ono sto nas dijeli na dobre i lose ljude , ono sto nam daje snagu i hrabrost? Dolazi li sve to samo od mozga? Zasto se kaze "oci su ogledalo duse"?
.

Murdoc kaze:

ja sam onaj koji jesam , a moje su rijeci tek igra i trazenje , ali zapamti ..one su moje , a moje oci mjenjaju boju prema potrebi, zene ih vole u onoj medeno-zelenoj kombinaciji , ja ih volim iskrene , no ne ide uvijek jebiga

Ja sam onaj koji jesam rekao je Isus, mnogi ga na zalost nisu razumjeli.... Da... no, natrag na temu! A, sto je to sto te cini takvim kakav jesi? Sto je to sto ocima daje (ne)iskrenost? Mozak? Vjerujes li doista da je nebo plavo, onakvo kakvim ga mi vidimo? Gdje prestaje nauka a pocinje ezoterika?[/quote]Ja sam onaj koji jesam kaze murdoc , no i on zna cije su to rijeci , i cak i on ih postuje jer htio ili ne mi djelimo istu ideologiju i istu hrabrost prema zrtvi u pogledu boljitka te istu fatalnost prema kompromisu .
Ezoterika i nauka su jedno te isto samo sto sada jednu zastupaju vladajuci sistemi , a drugu sarlatani , no nije proslo tako dugo vremena da je to bilo drugacije i gdje se gorilo na lomaci za izjavu da zemlja nije ravna povrsina , i nije proslo dugo vremena kada se makar i teoretski znalo , sto je dobro, a sto zlo...jebiga kada ta granica ode u tri ljepe onda je sve , ama bas sve relativno i relevantno..buuuuh thinking

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gollum 12.01.08 20:45

My preeeciouss!!!!!!!!!! kakva tema,kakvi postovi.Mi koji je ne razumijemo uvucimo se u svoje špilje,pustimo mudre da mudro zbore,učimo i uživajmo ne kuzim
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by faca 12.01.08 21:55

EUROPSKA UNIJA Tijelo za sigurnost hrane pozitivno o klonovima
Odobrava se prodaja kloniranog mesa




Europsko tijelo za sigurnost hrane (European Food Safety Authority) u petak je donijelo zaključak da meso i mlijeko koji se dobivaju od kloniranih životinja ne predstavljaju rizik za ljudsko zdravlje, te se stoga može dopustiti prodaja tih proizvoda.

Evo nama energije..... njami njami
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 12.01.08 22:38

[quote=Murdoc]Ezoterika i nauka su jedno te isto samo sto sada jednu zastupaju
vladajuci sistemi , a drugu sarlatani , no nije proslo tako dugo
vremena da je to bilo drugacije i gdje se gorilo na lomaci za izjavu da
zemlja nije ravna povrsina , i nije proslo dugo vremena kada se makar i
teoretski znalo , sto je dobro, a sto zlo.[/quote]


uh,uh,uh kaze Helena i preporucava Murdyu da uci, da cita i proucava...Puno rijeci ne znaci nuzno i znanje.... :cheers2:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 12.01.08 22:39

faca je napisao/la:EUROPSKA UNIJA Tijelo za sigurnost hrane pozitivno o klonovima
Odobrava se prodaja kloniranog mesa




Europsko tijelo za sigurnost hrane (European Food Safety Authority) u petak je donijelo zaključak da meso i mlijeko koji se dobivaju od kloniranih životinja ne predstavljaju rizik za ljudsko zdravlje, te se stoga može dopustiti prodaja tih proizvoda.

Evo nama energije..... njami njami

A, ovo mi je veceras rekao muz da je procitao na netu.... mislim da cu odustati od mesa povraca mi se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Unitas 12.01.08 22:47

A sto se nebismo pobili sami kad do sad ljudsku rasu nije ubila kuga, lepra, crne boginje, prvi svjetski, drugi svjetski pa nas zasad nemoze istrijebiti ni aids.
Pa hajdemo se unistiti sa GE-MO hranom.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 12.01.08 22:51

Unitas je napisao/la:A sto se nebismo pobili sami kad do sad ljudsku rasu nije ubila kuga, lepra, crne boginje, prvi svjetski, drugi svjetski pa nas zasad nemoze istrijebiti ni aids.
Pa hajdemo se unistiti sa GE-MO hranom.

al to je vec druga tema :cheers2:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 12.01.08 22:57

Djeco, djeco, malo ste skrenuli sa teme. Tema se zove "Reinkarnacija" . Hvala!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by AcE fux0r 13.01.08 2:37

Hehehehe, ja sam se reinkaniro u više navrata!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Tatsha 13.01.08 11:01

meni su zanimljivi oni kojekakvi vidovnjaci ili što li su već, koji ti kažu što si bio u prošlim životima, nisam čula da su ikome rekli- bio si kupus il kelj il gusjenica, čak ni Jadranka Kosor nije bila kokoš ubijena da bi bila napravljena od nje kokošja pašteta, uvijek su svi bili neke poznate il malo manje poznate ličnosti, aha
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by AcE fux0r 13.01.08 11:45

Ja sam u prošlom životu bio Japanac....barem su mi tako rekli...
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 11:53

AcE fux0r je napisao/la:Hehehehe, ja sam se reinkaniro u više navrata!
i ja , i ja give me five

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 11:57

Helena je napisao/la:[quote=Murdoc]Ezoterika i nauka su jedno te isto samo sto sada jednu zastupaju
vladajuci sistemi , a drugu sarlatani , no nije proslo tako dugo
vremena da je to bilo drugacije i gdje se gorilo na lomaci za izjavu da
zemlja nije ravna povrsina , i nije proslo dugo vremena kada se makar i
teoretski znalo , sto je dobro, a sto zlo.


uh,uh,uh kaze Helena i preporucava Murdyu da uci, da cita i proucava...Puno rijeci ne znaci nuzno i znanje.... :cheers2:[/quote]Da proucavam teoriju koja govori da sam u jednom od proslih zivota bio robovlasnik a u drugom rob , a mozda i leptir ili dikobraz.. lol! , ne hvala :cheers2:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 12:00

[quote=Murdoc]proucavam teoriju koja govori da sam u jednom od proslih zivota bio
robovlasnik a u drugom rob , a mozda i leptir ili dikobraz..[/quote]

lol!


Reinkarnacija? - Page 2 Weissschwanzstachelschwein

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Gost 13.01.08 12:05

Helena je napisao/la:[quote=Murdoc]proucavam teoriju koja govori da sam u jednom od proslih zivota bio
robovlasnik a u drugom rob , a mozda i leptir ili dikobraz..

lol!


Reinkarnacija? - Page 2 Weissschwanzstachelschwein[/quote]slatka zivotinjica zar ne. Shocked , no salu na stranu , kao sto rekoh reirkarnacija je sigurno djelic mozaika koji tvori big pitcure , ali svu tu literaturu koja pise o tom fenomenu moramo uzimati sa velikom rezervom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Reinkarnacija? - Page 2 Empty Re: Reinkarnacija?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.