Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Firefox trojan...

Go down

Firefox trojan... Empty Firefox trojan...

Postaj by Admin 07.12.08 14:22

Stalni rast popularnosti Firefoxa sasvim očekivano dovodi do sve veće zainteresiranosti zlonamjernih hakera za taj web preglednik. Najnovija prijetnja ima za cilj krađu osobnih podataka s online bankarskih servisa
Stručnjaci BitDefendera upozoravaju da su detektirali novu vrstu maliciozne aplikacije, koja korisnicima Firefoxa krade korisničke podatke brojnih online bankarskih servisa.

U BitDefenderu su novu napast nazvali 'Trojan.PWS.ChromeInject.A', a ona koristi JavaScript za otkrivanje osobnih podataka s više od 100 različitih online bankarskih ili novčanih servisa poput Barclaysa, Wachovia, Bank of America ili PayPala.

Kada zarazi ciljano računalo najnoviji trojanac začahuri se i predstavi kao 'Greasemonkey', poznati paket skripti koji Firefoxu daje mnoštvo dodatnih mogućnosti.

Za kraj kao papige ponavljamo ono milijun puta rečeno – ne otvarajte privitke e-pošte sumnjivih izvora, ne koristite neprovjerene aplikacije sumnjivih tvoraca te svakako koristite neko od dostupnih antivirusnih rješenja.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Firefox trojan... Empty Re: Firefox trojan...

Postaj by Gost 21.12.08 19:48

pa kažem ja tebi..nakon skeniranja, natjeram skener da sam sebe proskenira, i tad mu još ne vjerujem na riječ, već upalim još jedan, da se međusobno proskeniraju king
to ti ja zovem randezvous , ali im nikad ne dam da odu do kraja...jer ne žele koristiti zaštitu cherry

smijeh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.