Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Kao nekad" - gradu za 260. rođendan

5 posters

Go down

"Kao nekad" - gradu za 260. rođendan Empty "Kao nekad" - gradu za 260. rođendan

Postaj by Admin 15.11.08 9:58

Gradska glazba Nova Gradiška u subotu 22. studenog 2008. kao poklon gradu za 260. rođendan u Društvenom domu u Novoj Gradiški organizira veliku zabavu "Kao nekad". Uz bogatu ponudu jela i pića te tombolu za odličnu atmosferu pobrinut će se band "Prva liga" iz Osijeka. Ulaznice su u prodaji i mogu se kupiti u turističkom uredu.

www.tzgng.hr
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

"Kao nekad" - gradu za 260. rođendan Empty Re: "Kao nekad" - gradu za 260. rođendan

Postaj by Gost 15.11.08 10:18

Sretan rodjendan nasem gradu cheers cheers cheers ... a 22.11 je i rodjendan mog sina cheers cheers cheers

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Kao nekad" - gradu za 260. rođendan Empty Re: "Kao nekad" - gradu za 260. rođendan

Postaj by konus 15.11.08 15:14

Happy brz dirty old town-e!
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

"Kao nekad" - gradu za 260. rođendan Empty Re: "Kao nekad" - gradu za 260. rođendan

Postaj by billy 15.11.08 18:08

konus je napisao/la:Happy brz dirty old town-e!
dirty old town zivio
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

"Kao nekad" - gradu za 260. rođendan Empty Re: "Kao nekad" - gradu za 260. rođendan

Postaj by Gost 18.11.08 20:34

billy je napisao/la:
konus je napisao/la:Happy brz dirty old town-e!
dirty old town zivio

bogme, kako nam se pise uskoro ce stvarno biti "dirty", al o tom potom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Kao nekad" - gradu za 260. rođendan Empty Re: "Kao nekad" - gradu za 260. rođendan

Postaj by konus 18.11.08 21:28

Tu ima priča iz rata. Nakon svakog granatiranja grada naši vrijedni komunalci vođeni legendarnim, nažalost pokojnim, g-dinom Baćom očistili bi sve. I snima HTV ...kad ono umiven, čist grad. A u stvari kataklizma, užas, tama. Koliko se sjećam (neka me netko nadopuni) nakon toga su ipak manje revno čistili jer se davao krivi "public image".
I tako je draga nam "palančica", kad je trebala biti "najdirty" bila "najclean"! Paradoksa!
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

"Kao nekad" - gradu za 260. rođendan Empty Re: "Kao nekad" - gradu za 260. rođendan

Postaj by Unitas 22.11.08 18:50

Ovako sam odlucio cestitati svom gradu ročkas
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Kao nekad" - gradu za 260. rođendan Empty Re: "Kao nekad" - gradu za 260. rođendan

Postaj by Gollum 23.11.08 0:15

Hajde da se ovaj topic ne pretvori samo u puko i suhoparno čestitanje rođendana pokušajmo se prisjetiti kako je taj naš grad izgledao i živio nekad.
Što bi pohvalili a što pokudili?Ima li po vašem mišljenju ovaj grad perspektivu za napredovanjem(da makar dosegne onaj stupanj zaposlenosti i privrede prije rata). I na kraju što želite ovoj već pomalo vremešnoj dami u budučnosti.
Evo ja osobno smatram da je ovaj grad vidio i bolje dane. Uvijek me jako ražalosti kad pogledam Adminove riječi tamo ispod Web caffe-a najsiromašniji grad u Hrvatskoj. Mislim da to tako nemora biti i nije bilo. Rat i loša poslijeratna politika doveli su ovaj grad na prosijački štap.
Privrede gotovo da i nema, društveni život zamire,mladi napuštaju grad jer ne vide nikakve perspektive.
Pa da ne bude sve tako crno eto sviđa mi se to što su uređene gradske ulice(iako i tu ima nedostataka).
Što želim staroj dami ? Pa voljela bih da ovaj grad dosegne makar onaj nivo privrede koji je imao prije rata i da opet vidim rijeke ljudi koji zadovoljno idu s posla.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

"Kao nekad" - gradu za 260. rođendan Empty Re: "Kao nekad" - gradu za 260. rođendan

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.