Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi predsjednik države...?

5 posters

Go down

Novi predsjednik države...? Empty Novi predsjednik države...?

Postaj by Admin 20.09.08 19:49

"Bezveznjak, da oprostite na izrazu. Do prije osamnaest godina bio je, napokon, tek skroman, naoko neambiciozan činovnik u računovodstvu Dalmacijacementa. Vozio je, Splićani se još toga sjećaju, Yugo 45, što je od dodatne opreme imao je samo navlaku za volan od sintetičkog krzna i Hajdukovu zastavicu na retrovizoru. O tome kako je ta i takva osoba kroz tranzicijski mulj isplivala sve do predsjedničkog kandidata mogla bi se napisati debela knjiga s mnogo veselih detalja, ali ja ću tek skicirati fabulu.
.................
Zagleda li se u stoljetnu lipu koju su bagerom presadili pred njegovim ljetnjikovcem, Nadan Vidošević možda će zamisliti da je to stablo njegov čukundjed zemljoposjednik još sredinom devetnaestog stoljeća posadio. Novac mu je dao obiteljsku tradiciju i plemeniti rodoslov, a obrisao povijest bezveznog činovnika u računovodstvu u Dalmacijacementu. Iščezao je Yugo 45 i materin podrumski stan, nestale su, napokon, i sumnje u zakonitost stečenoga, sada je to jedan čvrst i solidan, vijekovima gomilan imetak, po prilici nešto kao engleska kraljevska kuća.

Teško je reći koliko ih je točno Nadan Vidošević uspio zavarati s ovom smiješnom predstavom. Pouzdano se zna za samo jednog naivca, predsjednika Stjepana Mesića, ali taj se i inače sve češće čini priseban kao neka stara gospođa koja je popila malo više kruškovca."

Kolumna Ante Tomića na:
http://www.jutarnji.hr/komentari/kolumne/clanak/art-2008,9,20,tomic_kolumna,133884.jl
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Novi predsjednik države...? Empty Re: Novi predsjednik države...?

Postaj by Gost 23.09.08 21:09

Jandrokovic ili Bandic :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: ... salu na stranu.. mislim da je jos uvijek rano govoriti o tome, mozemo samo nagadjati, a predpostavljam da ce se u naredne dvije godine putem medija profilirati neke sasvim nove face.. trenutno ne vidim nikoga na nasoj politickoj sceni tko bi mogao obnasati tu duznost...
Stipe je legenda, dajmo Stipi dozivotno cool

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Novi predsjednik države...? Empty Re: Novi predsjednik države...?

Postaj by Mercyful 24.09.08 20:19

Svi političari su banda lopovska, tako je bilo a tako će i ostati dok narodu jednog lijepog dana ne pukne film pa ne potuku te "ljude" kao zečeve. Ja više nisam za nikoga.
Mercyful
Mercyful
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 9
Age : 43
Location : Nova Gradiška
Registration date : 24.09.2008

[Vrh] Go down

Novi predsjednik države...? Empty Re: Novi predsjednik države...?

Postaj by gorana 24.09.08 20:21

dobro veče Mercyful i dobro nam došao !!


Zadnja promjena: gorana; 24.09.08 20:49; ukupno mijenjano 1 put.
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Novi predsjednik države...? Empty Re: Novi predsjednik države...?

Postaj by maxx 24.09.08 20:47

Treba nama Castro! Novi predsjednik države...? 602751
maxx
maxx
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 107
Location : crna rupa
Registration date : 01.01.2008

http://s1.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=59686

[Vrh] Go down

Novi predsjednik države...? Empty Re: Novi predsjednik države...?

Postaj by Gollum 24.09.08 21:17

Ma neeee maxx. Kakav Casrro pa da nas tuši svojim duuuugim govorancijama. Ja bih radije onda izabrala Čaveza. Mislim da bi on bolje odgovarao.
Ma šalu na stranu i kako kaže Helena niti ja trenutno na našoj političkoj sceni ne vidim dovoljno karizmatičnu ličnost .A kako stvari stoje nevjerujem da će se i u narednom razdoblju pojaviti neka nova ličnost na našoj političkoj sceni.Jer več godinama se stalno vrte jedne te iste face, samo mijenjaju mjesta i fotelje po principu gdje bolje tu duže. U zadnje vrijeme na sceni se pojavio samo Zoran Milanović kao nova mlada nada i snaga, međutim što dalje sve mi se i on manje sviđa. Zato mislim da više nikad neću izaći ni na jedne izbore.
Svakako ću sa velikim interesom pratiti izbore za novog predsjednika države.Postaju sve interesantniji. Kauboji , pjevači , Jelačići.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Novi predsjednik države...? Empty Re: Novi predsjednik države...?

Postaj by Admin 25.09.08 19:34

Chavez bi bio dobar samo za početak da rastjera bandu i sve prodano vrati u državu, a onda bi ga trebalo zamijeniti da se opet ne zanese...

king
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Novi predsjednik države...? Empty Re: Novi predsjednik države...?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.