Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lenjinovo naselje ili urije

5 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by Unitas 31.08.08 13:14

A vi ko martim po diviziji hebo vas vise i lenjin i marx i engels i tito i tuđman i svi ostali povjesni likovi daj se vise odljepite od povjesti.
Ali ne od povjesti su puni stomaci i rulja zadovoljna ajmo preimenovat neku ulicu i nahranit 1000 ljudi, e pa onda hajmo preimenovat cijelo naselje ili grad da prehranimo cijelu nam drzavu.
Pa kru' vas jebo, zar vi nevidite u kakvoj drzavi zivimo.
Ode sve u materinu a mi se tu natezemo kako se ce sto zvati e jebo nas onaj tko nas napravi takve glupe.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by konus 31.08.08 13:20

he, he samo sam čekao da se Uni javi..... give me five
aplause

iako, čini mi se da sam znao i njega vidjeti u ovakvim, istini za volju, besplodnim, ali tu i tamo poučnim, raspravama....
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by Admin 31.08.08 13:25

Admin je napisao/la:
Btw, kućni broj su dužni promijeniti stanari, odnosno firma koja održava tu zgradu iz sredstava zajedničke pričuve. Očito, nekome fali Lenjin...

Dakle, grad nema veze sa izmjenom kućnog broja i naziva...

Jebi ga, moram sam sebe quotati...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by Unitas 31.08.08 13:29

konus je napisao/la:he, he samo sam čekao da se Uni javi..... give me five
aplause

iako, čini mi se da sam znao i njega vidjeti u ovakvim, istini za volju, besplodnim, ali tu i tamo poučnim, raspravama....
Da su besplodne to svakako jesu, ali koliko su poucne o tome bi se dalo isto raspravljati.
jednostavno nemam vise zivaca se stalno prepucavati na relaciji zuto-cveno-crno.
ja samo vidim da sve teme i topici bilo koje vrste zavrse na prepucavanjima srbi-hrvati-partizani-ustase itd.
Pa ljudi moji dajmo vise shvatomo sto se desava oko nas, cijene rastu narod jedva prezivljava, osim pojedinaca dobro uhljebljenih pod zastitom vladajuce garniture bez obzira na opredjeljenje boju ili stranacku pripadnost.
A mi tu vodimo raspravu o tome sto se kako zove ili kako bi se trebalo zvati.
Pa zar to nije totalna debilana a i mi koji pokusavamo ispraviti krivu drinu.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by Admin 31.08.08 13:53

Unitas je napisao/la:Pa zar to nije totalna debilana a i mi koji pokusavamo ispraviti krivu drinu.

Debilana, a učesnici se zovu debilanti, pardon totalni debilanti... lol!

U pravu si ti, umjesto da prozivamo one koji nam rasprodaju državu, radna mjesta i samim time uništavaju obitelj, mi se jebemo oko partizana i ustaša.
Nabijem na onu stvar i jedne i druge, a pogotovu one koji na toj temi žive i zarađuju novac prodajom priča idiotima u ovoj državi.
Skinite nam se više sa grbače i pustite da idemo naprijed.


Zadnja promjena: Admin; 31.08.08 14:11; ukupno mijenjano 2 put/a.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by billy 31.08.08 14:06

"Zavadi pa vladaj funkcionira jos uvijek bas kao i "kruha i igara " i tesko ce tu nesto gravirajuce da se promjeni king
Ovako makar malo igramo ping-pong i pokusavamo odrzati debilanu koliko toliko zanimljivom..tja
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by Unitas 31.08.08 14:10

Jebi ga Billy ti si u svici i igras ping pong kad pozelis ali ljudi kod nas nemaju ni za lopticu a kamoli da kupe opremu za ping pong
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by billy 31.08.08 14:14

Unitas je napisao/la:Jebi ga Billy ti si u svici i igras ping pong kad pozelis ali ljudi kod nas nemaju ni za lopticu a kamoli da kupe opremu za ping pong
ocigledno nema niti volje da se nesto promjeni te se sve vrti u krug..proizvodnja je gotovo nestala iz grada, a dolazi sve vise trgovackih lanaca koji prodaju uvoznu i vjerovatno losiju robu.
naravno da se neko na tome i bogati ali velika vecina gubi.
Jednostavno ne postoje valjajuci zakoni o zastiti trzista i to se odrazava na trenutnu situaciju.
Ovaj topic nisam otvorio zbog toga, ali ajde dobro, ionako svaki zastrani pa moze i ovaj king
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by konus 31.08.08 14:27

......čini mi se da bi admin samog sebe trebao upozoriti radi tona Smile u postu malo poviše...
...vi pričate o temama koje se podastru naivcima, a da se iza svega radi posao dok se naivci bave bačenim kostima...jel' tako?..svi mi to znamo...no, to nije razlog da se ne govori i o povijesnim faktima i njima raspravlja...ne možemo se praviti da nas se te stvari ne tiču...kao velike ideologije nisu imale ništa s našim malim životima...nisu vraga...kao što ni novonastajući hladni rat neće ništa imati sa cijenama u RH...neće vraga...kažu da je povijest učiteljica života...no znamo da je to samo dijelom istina...malim dijelom, no, ipak...
a što se tiče skidanja s grbače, čisto sumnjam da ovi koji su prozvani to čitaju..i nekako si utvaram da ih je prozvati trebalo puno ranije dok su bacane kosti drugoga tipa...godina 1995. mi nekako padana pamet...

..i da zaključim...što se mene tiče, na stranu politika, ajmo gledat formu...složit ću se da se Urije zovu Lenjinovo naselje kada Sankt Petersburg ponovono postane Lenjingrad...o tome se radilo cijelo vrijeme.
..iako je počelo kao zezancija na račun predstavnika zgrada Smile ...ali neki su nam na forumu danas jako ozbiljni...
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by billy 31.08.08 14:51

.kao što ni novonastajući hladni rat neće ništa imati sa cijenama u RH...neće vraga..

Upravo tako , to cemo i te kako osjetiti , prosli tjedan sam razgovarao sa likom sa krima koji mi je rekao da lokalno stanovnistvo tog poluotaoka radi sve da dobije autonomiju i zadrzi ruse ondje koji ce ih naravno u tome podrzati.
ni moldavija nije daleko od slicne odluke.
rusi se vracaju na crno more i europske granice ali ovaj puta sa sobom ne vode lenjina niti staljina vec nekog puno ambicioznijeg i rekao bih opasnijeg.
hladni rat je moguc , ali ne i neizbjezan.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by Admin 31.08.08 15:03

konus je napisao/la:......čini mi se da bi admin samog sebe trebao upozoriti radi tona Smile u postu malo poviše...
...

Ovoga dolje? Shocked Ako nisi primijetio, prva rečenica ima iza sebe LOL, a druga je ozbiljna poruka. Ne vidim u čemu je problem...
"Debilana, a učesnici se zovu debilanti, pardon totalni debilanti... lol!

U pravu si ti, umjesto da prozivamo one koji nam rasprodaju državu, radna mjesta i samim time uništavaju obitelj, mi se jebemo oko partizana i ustaša.
Nabijem na onu stvar i jedne i druge, a pogotovu one koji na toj temi žive i zarađuju novac prodajom priča idiotima u ovoj državi.
Skinite nam se više sa grbače i pustite da idemo naprijed."
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by Unitas 31.08.08 15:10

Cuj konus nevidim nista lose u tome sto se covjek izrazi onako kako se osjeca pa marar to bila i psovka, a na kraju krajeva to nam je jos jedino ostalo da se slikovito izrazimo.
A to dal nas tko cita ili ne vjeruj mi sa sigurnoscu tvrdim da nas citaju i to sa veoma velikom paznjom i to ne samo u NG vec i iz Metropole
A sto se tice naziva Urija ja ih tako zovem otkad znam za sebe ma koliko imao drugacije misljenje od tebe sto se tice povijesnih vec gore pomenutih licnosti.
Ali izgleda meni da je nama bitno da se kacimo o sasvim neditnih tema tipa tko kakve gace nosi, a ne oko toga zbog cega netko nemoze kupit Guccijeve gace pa kupuje one jednokratne koje se oblace na mrtvaca.
E vidis upravo su to teme oko kojih bi trebali vodit raspravu, jer tako je svejedno tko je premijer ili predsjednik ako narod za nihove vladavine zivi u granicama ekonomskih normi sto nazalost kod nas nije slucaj.
No nas narod je kao stoka daj im beznacajnu glupost da se zabavljaju
a sto se tice ostaloga nije bitno dok imaju zabavu, tipa Obitelj Gotovac i njima slicni
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by konus 31.08.08 16:56

Admin je napisao/la:
konus je napisao/la:......čini mi se da bi admin samog sebe trebao upozoriti radi tona Smile u postu malo poviše...
...

Ovoga dolje? Shocked Ako nisi primijetio, prva rečenica ima iza sebe LOL, a druga je ozbiljna poruka. Ne vidim u čemu je problem...
"Debilana, a učesnici se zovu debilanti, pardon totalni debilanti... lol!

U pravu si ti, umjesto da prozivamo one koji nam rasprodaju državu, radna mjesta i samim time uništavaju obitelj, mi se jebemo oko partizana i ustaša.
Nabijem na onu stvar i jedne i druge, a pogotovu one koji na toj temi žive i zarađuju novac prodajom priča idiotima u ovoj državi.
Skinite nam se više sa grbače i pustite da idemo naprijed."

čuj i ja sam ubacio smajlića tako da nisam bio 100% ozbiljan...ali još dugo mi nećemo naprijed jer iste teme izazivaju -još uvijek- previše emocija pa su iskoristiva za stvaranje mulja--a u njem, se kako znaš, najbolje lovi..
@unitas - prijatelju, još će Šumetlice proteć ispod mosta kod "Pauna" dok se politika "spusti" među narod i teme poput radnih mjesta, vrtića, škola, igrališta i sl. postanu one koje određuju izbore,kako bi trebalo biti, a ne "povijesne " teme ...
PS. što se tiče Gotovčevih potpuno si u pravu...a i ovog Šimića su razvlačili preko svake mjere iako je ipak nešto drugačije...


Zadnja promjena: konus; 31.08.08 17:01; ukupno mijenjano 1 put.
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by Admin 31.08.08 17:00

konus je napisao/la:
čuj i ja sam ubacio smajlića tako da nisam bio 100% ozbiljan...ali još dugo mi nećemo naprijed jer iste teme izazivaju -još uvijek- previše emocija pa su iskoristiva za stvaranje mulja--a u njem, se kako znaš, najbolje lovi..

sorry, više ne znam što je što... sorry još jednom. U pravu si i za onaj dio upućen Uniju....

:cheers2:
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by konus 31.08.08 17:03

..ma da... Very Happy zapleli smo se svi
tref
..mislim da je vrijeme i da ova tema koju je murdy započeo s drugom namjerom završi?...ili ne...
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by Admin 31.08.08 17:14

konus je napisao/la:..ma da... Very Happy zapleli smo se svi
tref
..mislim da je vrijeme i da ova tema koju je murdy započeo s drugom namjerom završi?...ili ne...

Neka sam odluči... :cheers2:
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by konus 31.08.08 17:17

...tako je... :cheers2:
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by billy 31.08.08 17:20

ok, zakljucujem ovu temu sa saznanjem da je razum ipak prevladao :cheers2:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

lenjinovo naselje ili urije - Page 2 Empty Re: lenjinovo naselje ili urije

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.