Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trgovine maksimalno od 6-24 sata

2 posters

Go down

Trgovine maksimalno od 6-24 sata Empty Trgovine maksimalno od 6-24 sata

Postaj by Unitas 21.08.08 12:12

Pa ljudi moji dali itko u ovoj drzavi misli o zaposlenicima u trgovinama i shoping centrima.
Ovako ispada da ce zaposlenici ili bolje receno zaposlenice imati lijep raspored dnevnih aktivnosti, radi-spavaj-radi, a sve za bolje sutra poslodavca i to naravno uz blagoslov vladajucih.
Nigdje nitko nije spomenuo osobne dohotke tih neorobova u nasem boljem danas.
Naravno a i prava tih neorobova se svode na to, il radi kako kazem ili burza rada.
E sad se postavlja pitanje vezano sa drugog topica o maloljetnicima koji su u gradu poslije 23:oo sata bez pratnje ponoljetnih osoba.
Prema tome zakon o radu se krsi za zakonom o obitelji jer ako po jednom moras radit cijeli dan, kako po drugom mozes voditi racuna o madodobnim osobama u obitelji.
E znam netko ce mi odmah spocitati o smjenskom radu, ok i to postoji na papiru, ali me sad zanima tko se smije usprotiviti poslodavcu po tom pitanju.
Cijeli tekst mozete procitati na: http://seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/trgovine-maksimalno-od-6-24-sata,23235.html
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Trgovine maksimalno od 6-24 sata Empty Re: Trgovine maksimalno od 6-24 sata

Postaj by Gollum 21.08.08 21:48

Pa tko u ovoj državi više vodi brigu o radnicima i njihovim pravima.
Vlada koja mora igrati onako kako joj strani ulagači kapitala sviraju jer je rasprodala sve što se moglo prodati.
Sindikati koji vode svije brige i unutrašnje borbe za bolje položaje i još bolje plače sa državnih jasli.

A da ti kažem samo ovo: Poželjeli ste gledajte!!!

Ili je možda ovako bolje: To je nama naša borba dala.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.