Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

+3
gorana
Unitas
Admin
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Unitas 05.08.08 9:18

Ma daj za 90 Kn ces kod mene baklavu dobit cijelu tepsiju, tako da na Prkos mogu doci bez probema a i nema nikakvog crkvenog objekta
:ufo:
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Admin 05.08.08 10:23

Unitas je napisao/la:Ma daj za 90 Kn ces kod mene baklavu dobit cijelu tepsiju, tako da na Prkos mogu doci bez probema a i nema nikakvog crkvenog objekta
:ufo:

Nemate vi tako velike livade. Gdje da slete? beba
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Unitas 05.08.08 10:50

Imam imam, iza basce veliko djecije igraliste bez djece i sprava
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Admin 05.08.08 11:14

Unitas je napisao/la:Imam imam, iza basce veliko djecije igraliste bez djece i sprava

Ha, ha, ha... kakvo je to dječije igralište bez "sprava"..? smijeh

A da djeca slučajno budu tu bili bi to najveći čevapi za Guinnessovu knjigu rekorda...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Unitas 05.08.08 20:29

Admin je napisao/la:
Unitas je napisao/la:Imam imam, iza basce veliko djecije igraliste bez djece i sprava

Ha, ha, ha... kakvo je to dječije igralište bez "sprava"..? smijeh

A da djeca slučajno budu tu bili bi to najveći čevapi za Guinnessovu knjigu rekorda...
Ha kakva briga za mlade takvo i djecije igraliste
A sto se tice cevapa, zar ti tvoji nisu toliko produhovjeni da su vegeterijanci
Il si mislio da ce ih zgnjecit, e hebo takav tehnoloski napredak kad ne znaju sto je kocnica :smijeh1:
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by billy 09.08.08 10:36

Imati razradenu strategiju u svakom pravcu i nije bas luckasta ideja , ma koliko se tome smijali.
Pokrstavanje je opet druga, duga i zalosna prica.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Unitas 09.08.08 10:43

billy je napisao/la:Imati razradenu strategiju u svakom pravcu i nije bas luckasta ideja , ma koliko se tome smijali.
Pokrstavanje je opet druga, duga i zalosna prica.
Ma daj Billy pokrstavanje vanzemaljaca, pa ti si onda luđi od tog popa
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by billy 09.08.08 10:52

Unitas je napisao/la:
billy je napisao/la:Imati razradenu strategiju u svakom pravcu i nije bas luckasta ideja , ma koliko se tome smijali.
Pokrstavanje je opet druga, duga i zalosna prica.
Ma daj Billy pokrstavanje vanzemaljaca, pa ti si onda luđi od tog popa
nisi me skuzio ..ocigledno king
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by dreamer 09.08.08 11:30

Koji to pop krsti vanzemaljce jel onaj što je bio na promociji knjige ,
Nives(ispala sisa)Celzijus....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by billy 09.08.08 11:40

dreamer je napisao/la:Koji to pop krsti vanzemaljce jel onaj što je bio na promociji knjige ,
Nives(ispala sisa)Celzijus....
ludak iz arene , don prdez :smijeh1: :smijeh1: , vidis ti si me skuzio dreameru :cheers2:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Admin 09.08.08 12:42

dreamer je napisao/la:Koji to pop krsti vanzemaljce jel onaj što je bio na promociji knjige ,
Nives(ispala sisa)Celzijus....

http://www.novagforum.com/drustvo-f12/crkveni-astronom-krstiti-izvanzemaljce-t563.htm#23050
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by dreamer 09.08.08 13:11

Ako su u igri prezbiteri iz papinskog opservatorija onda je poruka više nego jasna a na tragu billyjevih razmišljanja o strategiji....
Međutim ja bih ovdje postavio pitanje što ako susretnemo kao vrsta civilizaciju koja je starija i naprednija od naše i još k tome ima saznanja i kontaktke s drugim dimenzijama postojanja...
Ali to je ono što bi bilo kad bi bilo...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by billy 09.08.08 15:08

dreamer je napisao/la:Ako su u igri prezbiteri iz papinskog opservatorija onda je poruka više nego jasna a na tragu billyjevih razmišljanja o strategiji....
Međutim ja bih ovdje postavio pitanje što ako susretnemo kao vrsta civilizaciju koja je starija i naprednija od naše i još k tome ima saznanja i kontaktke s drugim dimenzijama postojanja...
Ali to je ono što bi bilo kad bi bilo...
onda ce akteri iz prvotne price pokusati uciniti sve da do toga ne dode.
Vlast i monopol su slatki bilo o kojom tronu da se radi.
Ideja o pokrstavanju je samo cinjenica da odredene crkvene strukture nisu naucile nista novog kroz stoljeca gresaka.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Gollum 10.08.08 19:58

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Templari01

Ovu vijest sam pročitala još prije. Da, da pa čak su i ozbiljno raspravljali tko bi mogao biti prvi misionar u novom svijetu .Kako god nam ova vijest izgledala smiješna ipak nam pokazuje da se ta stara dogmatična utvrda ipak prihvaća neke nove ideje.Samo ... ja vjerujem da se tu zapravo ne radi o silnoj želji za širenjem Božje riječi nego o čistoj pohlepi iste te ustanove za moć i bogatstvo.S druge strane pokazuje totalnu netoleranciju prema svim ostalima vjerama, kao što je pokazivala i do sad pa je svoju vjeru širila mačem i ognjem kako kroz minula stoljeća tako i sad htjeli mi to priznati ili ne.

Samo gospoda pohlepnici zaboravljaju da nam treba još najmanje stotinjak godina da dođemo do razne razvoja koja će nam omogućiti putovanja svemirom i susrete sa novim civilizacijama.A oni su već ovdje.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by faca 10.08.08 20:08

Sve iz gornjih postova samo pokazuje koliko su ljudi bahati i sigurni u svoju nadmoć nad svime. Ajmo naopako. Dođu na zemlju svemirci i počmu nas privodit svojoj
vjeri. Njihov bog Štatijaznamkakosezove voli okrugle glave bez izraslina ala nos ili uši .Umjesto ognja i mača -dezintegracija ili teleportacija pravo u
njihov pakao. Umjesto križa-polumjeseca.... imaju Crnu Rupu i izgledaju kao moja slikica. Baš me zanima kako bi Don Kaćunko tu uredovao. :ufo:
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Admin 10.08.08 20:40

faca je napisao/la:Sve iz gornjih postova samo pokazuje koliko su ljudi bahati i sigurni u svoju nadmoć nad svime. Ajmo naopako. Dođu na zemlju svemirci i počmu nas privodit svojoj
vjeri. Njihov bog Štatijaznamkakosezove voli okrugle glave bez izraslina ala nos ili uši .Umjesto ognja i mača -dezintegracija ili teleportacija pravo u
njihov pakao. Umjesto križa-polumjeseca.... imaju Crnu Rupu i izgledaju kao moja slikica. Baš me zanima kako bi Don Kaćunko tu uredovao. :ufo:

On bi doveo NIves Celzijus... jocolor
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by gorana 10.08.08 20:43

Admin je napisao/la:
faca je napisao/la:Sve iz gornjih postova samo pokazuje koliko su ljudi bahati i sigurni u svoju nadmoć nad svime. Ajmo naopako. Dođu na zemlju svemirci i počmu nas privodit svojoj
vjeri. Njihov bog Štatijaznamkakosezove voli okrugle glave bez izraslina ala nos ili uši .Umjesto ognja i mača -dezintegracija ili teleportacija pravo u
njihov pakao. Umjesto križa-polumjeseca.... imaju Crnu Rupu i izgledaju kao moja slikica. Baš me zanima kako bi Don Kaćunko tu uredovao. :ufo:

On bi doveo NIves Celzijus... jocolor

misliš da bi i oni pali na njene izrasline?? affraid
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Admin 10.08.08 20:46

gorana je napisao/la:
misliš da bi i oni pali na njene izrasline?? affraid

Njima to izgleda k'o čir na guzici... pa bi je odmah operirali, greškom. lol!
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by gorana 10.08.08 20:47

a šta bi tek vama muškima mogli radit bad girl
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Admin 10.08.08 20:48

gorana je napisao/la:a šta bi tek vama muškima mogli radit bad girl

affraid
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Gollum 11.08.08 12:21

bounce bounce bounce Ja hoću jednog dobrog sa dobrom tehnologijm za uljepšavanje i podmlađivanje.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Admin 11.08.08 13:51

Gollum je napisao/la:bounce bounce bounce Ja hoću jednog dobrog sa dobrom tehnologijm za uljepšavanje i podmlađivanje.

I LUCREZIA BORGIA bila je prekrasna, izvana... zivio

Imaš MP....
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by billy 11.08.08 15:48

Admin je napisao/la:
Gollum je napisao/la:bounce bounce bounce Ja hoću jednog dobrog sa dobrom tehnologijm za uljepšavanje i podmlađivanje.

I LUCREZIA BORGIA bila je prekrasna, izvana... zivio

Imaš MP....
zena se razumjela u kemiju i alkemiju i spremanje cudesnih napitaka..heh
nju bi ja poslao da se obracuna sa drugima a ne maloumne inkvizitore . smijeh smijeh smijeh
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce? - Page 2 Empty Re: Crkveni astronom: Krstiti izvanzemaljce?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.