Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

+6
Tatsha
oracle
samozvani-general-BiH
faca
Unitas
Blue Shadow
10 posters

Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by Blue Shadow 28.05.08 19:34

Nakon dugog izbivanja s drušvenih događanja i bijega u Los Angeles, Goran Ivanišević konačno je progovorio za hrvatske medije.

Kao europski ambasador projekta 'Get up and Go', koji se bavi pretilošću mladih, Ivanišević je govorio u novinarskom domu.

No, dao je do znanja i da mu je dosta napasnih hrvatskih medija i paparazza koji slijede njega i njegovu djecu, te se zbog toga seli u Ameriku.
'Pa odlazim u Ameriku jer ipak ja kao otac ne mogu dozvolit da moja Amber izrasta u jednoj nezdravoj sredini', rekao je Goran Ivanišević.
...............................................................

A što će oni koji ne mogu odvesti svoju djecu iz ove "nezdrave sredine"...?
Hebo mu pas mater bahatu i arogantnu...

:bas si mislim:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by Gost 28.05.08 19:57

Djenja... ionako mi je uvijek bio odvratan tip

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by Unitas 28.05.08 19:59

Ma ko ga hebe nije nam ni trebao s takvim karakterom jedan idiot manje hebo mu amer mater
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by faca 28.05.08 20:03

http://www.index.hr/xmag/clanak/ivanisevic-ekskluzivno-idem-u-sad-da-mi-kci-ne-izraste-u-mirjanu-hrgu/388701.aspx
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by samozvani-general-BiH 29.05.08 9:30

Ljudi o čemu vi. Pa ko ne bi otišao kada ga jebu non stop, a kada je trebalo za nešto imati muda on ih je imao.

Samo nam može biti žao, a to je sve produkt naših novinara ("školovanih"). treba ih makar pola zatvoriti na goli otok.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by oracle 29.05.08 9:56

malo se slažem sa generalom....to je užas što ti novinari mogu napraviti od nečijeg života...
ne žalim ga uopće,ali mislim da razumijem.....
oracle
oracle
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 314
Age : 51
Location : NG
Registration date : 22.04.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by Tatsha 29.05.08 10:06

meni on bio simpatičan, to što je varao ženu nije mi baš simpatično, ali opet ne vjerujem da ona nije znala za muževu vezu od 2 godine, pogotovo što se malo-malo šuškalo o tome, tako da mislim da je mogao progutati *ovno i ostati, a ne biti *ovno i otići
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by samozvani-general-BiH 29.05.08 11:53

Tatsha je napisao/la:meni on bio simpatičan, to što je varao ženu nije mi baš simpatično, ali opet ne vjerujem da ona nije znala za muževu vezu od 2 godine, pogotovo što se malo-malo šuškalo o tome, tako da mislim da je mogao progutati *ovno i ostati, a ne biti *ovno i otići



Po tom kriteriju je malo ko ćist na ovaj ili onaj način na ovome svijetu.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by Tatsha 29.05.08 12:02

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:meni on bio simpatičan, to što je varao ženu nije mi baš simpatično, ali opet ne vjerujem da ona nije znala za muževu vezu od 2 godine, pogotovo što se malo-malo šuškalo o tome, tako da mislim da je mogao progutati *ovno i ostati, a ne biti *ovno i otići



Po tom kriteriju je malo ko ćist na ovaj ili onaj način na ovome svijetu.

po kome kriteriju-varanja žene koja je upravo trudna ili nakon što je rodila i bila s njihovih 2 djece kući, ak to nije dobar kriterij, ne znam što je....
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by Gost 29.05.08 13:26

Blue Shadow je napisao/la:Nakon dugog izbivanja s drušvenih događanja i bijega u Los Angeles, Goran Ivanišević konačno je progovorio za hrvatske medije.
'Pa odlazim u Ameriku jer ipak ja kao otac ne mogu dozvolit da moja Amber izrasta u jednoj nezdravoj sredini', rekao je Goran Ivanišević.

ček` malo dok pronađem onog smajlića... cekic ovog!
Pa, nije li on sam, svojim, kako da to nazovem... ponašanjem, pridonio, i isprovocirao tu "nezdravost" sredine u kojoj sada ne želi da mu djeca žive. On je, kao javna osoba, svjestan da je zanimljiv objektivima paparaca.
Sada, kada su ga ulovili u nečemu, što ne spada pod zdravo, njemu je najednom dosta svega, sve proglašava nezdravim, i zbog dobrobiti djece, on odlazi...
Ma, molim te. Postavio je stvari malo naopako...On je, kao otac, prije trebao misliti na dobrobit svoje Amber, (znate na što mislim), a ne se sad izvlačiti na tu, tako zahvalnu, poštapalicu, da bi razriješio svoja vlastita sranja..Ma gdje god on otišao, ne može pobjeći od sebe, i onoga što je dovelo do toga.
Licemjerno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by Blue Shadow 29.05.08 13:31

Čarolija je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:Nakon dugog izbivanja s drušvenih događanja i bijega u Los Angeles, Goran Ivanišević konačno je progovorio za hrvatske medije.
'Pa odlazim u Ameriku jer ipak ja kao otac ne mogu dozvolit da moja Amber izrasta u jednoj nezdravoj sredini', rekao je Goran Ivanišević.

ček` malo dok pronađem onog smajlića... cekic ovog!
Pa, nije li on sam, svojim, kako da to nazovem... ponašanjem, pridonio, i isprovocirao tu "nezdravost" sredine u kojoj sada ne želi da mu djeca žive. On je, kao javna osoba, svjestan da je zanimljiv objektivima paparaca.
Sada, kada su ga ulovili u nečemu, što ne spada pod zdravo, njemu je najednom dosta svega, sve proglašava nezdravim, i zbog dobrobiti djece, on odlazi...
Ma, molim te. Postavio je stvari malo naopako...On je, kao otac, prije trebao misliti na dobrobit svoje Amber, (znate na što mislim), a ne se sad izvlačiti na tu, tako zahvalnu, poštapalicu, da bi razriješio svoja vlastita sranja..Ma gdje god on otišao, ne može pobjeći od sebe, i onoga što je dovelo do toga.
Licemjerno.

Izvrsno... aplause
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by billy 31.05.08 10:25

Apsolutno i bezrezrvno ga mogu razumjeti u njegovoj odluci..excentrik zasluzuje excentricnu zemlju .
Jos jednom moram naglasiti da je uvijek znao kako podici prasinu.
Bravo Gorane , car si :bravo:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by ficer 03.06.08 12:07

Tko je bez grijeha nek baci kamen prvi, zašto sudite čovjeku?
Ako je on tako odlučio ja mu želim sreću, barem onakvu kakvu je on meni priuštio svojim pobjedama. Gorane, legendo !!!
ficer
ficer
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 23
Location : dr
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by Unitas 03.06.08 19:01

ficer je napisao/la:Tko je bez grijeha nek baci kamen prvi, zašto sudite čovjeku?
Ako je on tako odlučio ja mu želim sreću, barem onakvu kakvu je on meni priuštio svojim pobjedama. Gorane, legendo !!!
Jaka ti legenda kad tako karakterizira zemlju u kojoj si se rodio i u kojoj zivis.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by ficer 04.06.08 5:47

Unitas je napisao/la:
ficer je napisao/la:Tko je bez grijeha nek baci kamen prvi, zašto sudite čovjeku?
Ako je on tako odlučio ja mu želim sreću, barem onakvu kakvu je on meni priuštio svojim pobjedama. Gorane, legendo !!!
Jaka ti legenda kad tako karakterizira zemlju u kojoj si se rodio i u kojoj zivis.
Nemoj iskretati stvari, nijednom rječju nije spomenuo zemlju već aveti novinarske i nezdravu sredinu koju su upravo oni zatrovali.
ficer
ficer
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 23
Location : dr
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by samozvani-general-BiH 04.06.08 7:24

ficer je napisao/la:
Nemoj iskretati stvari, nijednom rječju nije spomenuo zemlju već aveti novinarske i nezdravu sredinu koju su upravo oni zatrovali.


:cool:


Oni izvade iz svege jedan dio pa šta bude. A novinari (većina) su u ovoj zemlji ......, da ne budem ne kulturan.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by dreamer 04.06.08 7:40

Pa jel više otišao,samo ne znam kud će oće li kod elenjače ili kod billyjka,ili va ameriku...,srvarno brate daj nek više ode ...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by Gost 04.06.08 7:57

dreamer je napisao/la:Pa jel više otišao,samo ne znam kud će oće li kod elenjače ili kod billyjka,ili va ameriku...,srvarno brate daj nek više ode ...

kakve veze sad ja imam sa Ivanisevicem.. covjek rekao da ce u Ameriku.... stvarno nekad lupis pa ostanes ziv cekic cekic ... I, rekoh ti vec ebala te elenjaca...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by Unitas 04.06.08 8:30

ficer je napisao/la:
Unitas je napisao/la:
ficer je napisao/la:Tko je bez grijeha nek baci kamen prvi, zašto sudite čovjeku?
Ako je on tako odlučio ja mu želim sreću, barem onakvu kakvu je on meni priuštio svojim pobjedama. Gorane, legendo !!!
Jaka ti legenda kad tako karakterizira zemlju u kojoj si se rodio i u kojoj zivis.
Nemoj iskretati stvari, nijednom rječju nije spomenuo zemlju već aveti novinarske i nezdravu sredinu koju su upravo oni zatrovali.
A ti rece ni sa jednom rijecju nije pomenuo drzavu, pa citaj covjece citaj.

Tenisač je, podsjetimo, prije nekoliko mjeseci dao ekskluzivni
intervju za Video Index, a u njemu je otvoreno progovorio o
posljedicama preljuba s Vanjom Halilović te odnosu s Davis Cup
reprezentacijom. Iznerviran prilogom na spomenutoj TV postaji, odlučio
je reagirati i objasniti pravo stanje stvari.
"Jadna nam ovakva država"
Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' GorantanjaluckybitchW
"Evo baš sam gledao na televiziji, kada su me na jednoj svečanosti,
gdje sam bio kao Samsungov ambasador, upitali koji su razlozi mog
odlaska u Ameriku. Ja sam im odgovorio da je prvi razlog što ne želim
da mi djeca odrastaju u nezdravoj sredini, a drugi to što ne želim da
mi Amber izraste u jednu Mirjanu Hrgu ili Tonkicu Kalauz, jer bi to
bila poražavajuća stvar za mene kao oca. Naravno, taj drugi dio su
izrezali, što je stvarno sramota. Jadna nam ova država kad imamo ovakvu
demokraciju i ovakve medije, koji ti kidaju izjave kako bi te blatili u
javnosti", rekao nam je Ivanišević.
Evo ti link pa procitaj sve: http://www.index.hr/xmag/clanak/ivanisevic-ekskluzivno-idem-u-sad-da-mi-kci-ne-izraste-u-mirjanu-hrgu/388701.aspx
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by dreamer 04.06.08 11:49

Helena je napisao/la:
dreamer je napisao/la:Pa jel više otišao,samo ne znam kud će oće li kod elenjače ili kod billyjka,ili va ameriku...,srvarno brate daj nek više ode ...

kakve veze sad ja imam sa Ivanisevicem.. covjek rekao da ce u Ameriku.... stvarno nekad lupis pa ostanes ziv cekic cekic ... I, rekoh ti vec ebala te elenjaca...
Ma nisam mislio ništa loše mislio sam u Švicu ili Njemačku....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by Slavko 04.06.08 16:31

Kao sportaš je učinio dosta za Hrvatsku i svaka mu čast ,al kao čovjek je sirovinaaaaa cekic

Slavko
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 84
Age : 54
Location : NG
Registration date : 18.05.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by billy 04.06.08 18:51

Mislim da razmisljate u jako uskim okvirima I da teziste teme prebacujete sa svojih zelja ne tuda djela. Basketball
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by ficer 05.06.08 10:19

billy je napisao/la:Mislim da razmisljate u jako uskim okvirima I da teziste teme prebacujete sa svojih zelja ne tuda djela. Basketball
:cheers2:
ficer
ficer
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 23
Location : dr
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje' Empty Re: Ivanišević: 'Odlazim jer ne želim da Amber odrasta ovdje'

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.