Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

4 posters

Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by Blue Shadow 05.05.08 11:01

Ovu vijest dolje nađoh na tportalu, a svakodnevno čitamo ovakve ili slične vijesti. Ovime, zapravo, želim komentirati izjavu naših političara kako je Hrvatska sigurna zemlja.
Čitajući ovakve vijesti nije teško zaključiti da smo postali gori od Amerike... Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete 602751
--------------------------------------------------------------------------------

Dvije nepoznate osobe ispalile su sinoć oko 22 sata u Čakovcu nekoliko hitaca iz vatrenog oružja u osobno vozilo marke BMW, u kojemu se nalazila vozačica N. B. i njezin trogodišnji sin.

ČAKOVEC - Radio Dalmacija javlja da je jedan hitac razbio staklo s vozačeve strane te vozačici okrznulo desni rukav trenirke i završio u suvozačkim vratima.

Vozačica je nastavila voziti, a nakon dvadesetak metara, u Ulici Marof, prema BMW-u su doletjela još dva metka, koja su završila u blatobranu, objavio je dnevnik 24 sata.

U nesreći nitko nije ozlijeđen, a policija traga za počiniteljem.


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/05/05/0235006.html
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by oracle 05.05.08 11:24

da je grozno..jest
ulice nam sve više liče na one iz američkih filmova....
a za ovaj baš slučaj ne znam....samo znam onu staru..kako siješ tako ćeš i žeti.....
uglavnom jako tragično zbog tog djeteta :x
oracle
oracle
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 314
Age : 50
Location : NG
Registration date : 22.04.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by Gost 05.05.08 11:56

ja sam, iskreno receno, zgrozena svakodnevnim vijestima i dogadjanjima u Lijepoj Nasoj - pa svaki dan neka pucnjava, premlacivanje, silovanja... sta se to kod nas dogadja, ovoliko kriminala u Hrvatskoj nikada nije bilo... netko ili nesto je zakazalo :x :x

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by samozvani-general-BiH 05.05.08 13:19

U svakom žitu ima kukolja. Osuđujem ovake događaje, ali isto tako podržavam kada neko kaže da Hrvatska spada u red sigurnih zemalja (vrlo visoko).
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by Blue Shadow 05.05.08 13:30

samozvani-general-BiH je napisao/la:U svakom žitu ima kukolja. Osuđujem ovake događaje, ali isto tako podržavam kada neko kaže da Hrvatska spada u red sigurnih zemalja (vrlo visoko).

Kada si ti imao desetak godina ovakvu vijest nije bilo moguće pročitati u novinama, ali ni u godinama prije nego si se rodio. Naime, takva sranja se nisu događala.

Naravno, da ne shvatiš nešto krivo, govorim o sigurnosti koja je postojala do ovoga rata. Zato kad kažeš da podržavaš one koji govore o Hrvatskoj kao sigurnoj zemlji, razmisli dva puta...

:cheers2:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by samozvani-general-BiH 05.05.08 14:43

Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:U svakom žitu ima kukolja. Osuđujem ovake događaje, ali isto tako podržavam kada neko kaže da Hrvatska spada u red sigurnih zemalja (vrlo visoko).

Kada si ti imao desetak godina ovakvu vijest nije bilo moguće pročitati u novinama, ali ni u godinama prije nego si se rodio. Naime, takva sranja se nisu događala.

Naravno, da ne shvatiš nešto krivo, govorim o sigurnosti koja je postojala do ovoga rata. Zato kad kažeš da podržavaš one koji govore o Hrvatskoj kao sigurnoj zemlji, razmisli dva puta...

:cheers2:


Ali u obzir treba uzeti da danas puno lakše dolazimo do informacija, a time i više čujemo loših vijesti.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by Blue Shadow 05.05.08 14:58

samozvani-general-BiH je napisao/la:Ali u obzir treba uzeti da danas puno lakše dolazimo do informacija, a time i više čujemo loših vijesti.

Slažem se, ali i onda su postojale novine, radio i TV, ali i telefon, doduše fiksni, ali postojao je... Very Happy
I vjeruj mi kad ti kažem da ovakvih sranja nije bilo. Mogao si prespavati bilo gdje u gradu u bilo koje doba, a da te pri tom nitko ne napadne, opljačka, puca na tebe...

Ova nova događanja su proizvod rata, i nove vlasti koja stalno koketira sa bezakonjem i mafijom.

zivio
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by samozvani-general-BiH 05.05.08 15:03

Blue Shadow je napisao/la:
samozvani-general-BiH je napisao/la:Ali u obzir treba uzeti da danas puno lakše dolazimo do informacija, a time i više čujemo loših vijesti.

Slažem se, ali i onda su postojale novine, radio i TV, ali i telefon, doduše fiksni, ali postojao je... Very Happy
I vjeruj mi kad ti kažem da ovakvih sranja nije bilo. Mogao si prespavati bilo gdje u gradu u bilo koje doba, a da te pri tom nitko ne napadne, opljačka, puca na tebe...

Ova nova događanja su proizvod rata, i nove vlasti koja stalno koketira sa bezakonjem i mafijom.

zivio


Ali ajde bez ljutnje proširi malo vidike dalje od naše države. Pa cijeli svijet ide u kur... A mi samo gledamo oko sebe.

Slažem se imalo se prije i TV, tel ... , ali danas informacije idu puno, puno brže. Prije se ljudi nisu ni zamarali tolko događajima iz drugih mijesta.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by Blue Shadow 05.05.08 15:12

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Ali ajde bez ljutnje proširi malo vidike dalje od naše države. Pa cijeli svijet ide u kur... A mi samo gledamo oko sebe.

Slažem se imalo se prije i TV, tel ... , ali danas informacije idu puno, puno brže. Prije se ljudi nisu ni zamarali tolko događajima iz drugih mijesta.

Ma nisi me razumio, ovakve stvari se NISU događale jer bi takvi završili bez puno mudrovanja sudaca i odvjetnika na Golom otoku.

Btw, što se tiče "vidika", oni koji me znaju kažu da su moji vidici jako, jako široki... greeny
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by samozvani-general-BiH 05.05.08 15:16

Čuj iskreno, ne vijerujem da takvih stvari ije bilo prije. Možda ne isti, ali sličnih.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by Blue Shadow 05.05.08 15:19

samozvani-general-BiH je napisao/la:Čuj iskreno, ne vijerujem da takvih stvari ije bilo prije. Možda ne isti, ali sličnih.

Znam da ti je teško to prihvatiti jer nisi živio u tom vremenu, ali ovo što govorim istina je...

zivio
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by samozvani-general-BiH 05.05.08 15:21

njami njami :cheers2:
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by Blue Shadow 05.05.08 15:25

samozvani-general-BiH je napisao/la:njami njami :cheers2:

:cheers2: ali da se vratimo na ono što je strašno, a to je da nekakvi manijaci pucaju na auto u kojem se vozi dijete bez obzira o čemu se radilo (mafija, politika, dugovi...).
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by Unitas 05.05.08 16:54

Ma dajte sto tu mudrujemo jednostavno receno ova drzava u kojoj "sigurno zivimo" vise lici na anarhicna drustva juzne amerike.
Dok god privredni krimilal bude imao prioritet nad krvnim deliktima desavat ce se to sto se desava.
Na drustvenoj ljestvici su ugledne licnosti oni koji vise poljackaju, upropaste i otmu a ubojice pedofili smjesteni u samu pozadinu rang ljestvice kriminalnih radnji, tako da je jeftinije ubiti nego recimo opljackati kiosk.
Pa zar nismo do sad imali pregrst slucajeva gdje ubojice i pedofile proglasavamo dusevnim bolesnicima a pljackase i mafiju svake vrste poznatim i priznatim privrednicima.
No generale kazes sigurna drzava pa hajde ti u toj sigurnoj drzavi pusti svoje djete da se recimo poslije ponoci proseta savskim setalistem u Zagrebu, ili recimo ostavi svoj automobil nezakljucan na autoputu a bilo kom odmoristu.
E vidis to si mogao u ono vrijeme prije 90'-ih godina.
No sto to tebi vrijedi objasnjavati, to je za tebe ipak apstrakcija
Znam da se mnogi nece sloziti sa mojom konstatacijom ali da zivimo u drustvu bez morala to i dalje tvrdim.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by Blue Shadow 05.05.08 17:17

Unitas je napisao/la:Ma dajte sto tu mudrujemo jednostavno receno ova drzava u kojoj "sigurno zivimo" vise lici na anarhicna drustva juzne amerike.
Dok god privredni krimilal bude imao prioritet nad krvnim deliktima desavat ce se to sto se desava.
Na drustvenoj ljestvici su ugledne licnosti oni koji vise poljackaju, upropaste i otmu a ubojice pedofili smjesteni u samu pozadinu rang ljestvice kriminalnih radnji, tako da je jeftinije ubiti nego recimo opljackati kiosk.
Pa zar nismo do sad imali pregrst slucajeva gdje ubojice i pedofile proglasavamo dusevnim bolesnicima a pljackase i mafiju svake vrste poznatim i priznatim privrednicima.
No generale kazes sigurna drzava pa hajde ti u toj sigurnoj drzavi pusti svoje djete da se recimo poslije ponoci proseta savskim setalistem u Zagrebu, ili recimo ostavi svoj automobil nezakljucan na autoputu a bilo kom odmoristu.
E vidis to si mogao u ono vrijeme prije 90'-ih godina.
No sto to tebi vrijedi objasnjavati, to je za tebe ipak apstrakcija
Znam da se mnogi nece sloziti sa mojom konstatacijom ali da zivimo u drustvu bez morala to i dalje tvrdim.

cool
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete Empty Re: Pucnjava na vozilo u kojem je bilo dijete

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.