Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAJGORI HRVATSKI GLASNOGOVORNIK-NATJEČAJ

2 posters

Go down

NAJGORI HRVATSKI GLASNOGOVORNIK-NATJEČAJ Empty NAJGORI HRVATSKI GLASNOGOVORNIK-NATJEČAJ

Postaj by konus 28.04.08 9:42

Ima ih hrpa loših, naravno. Težak je to posao :-)). Nominiram Saru Zadravec (Diners Adriatic), često je se da vidjeti prije Dnevnika. Ukočena, štreberskog stava, ulizuje se publici, a istovremeno je potcjenjuje svojim robotskim diskursom. Dno dna struke. Kao da u Hrvatskoj već nismo dovoljno advertising-wised tj. kao da ne znamo što žele sa svojom naivnom reklamokracijom upregnutom u interese kapitala koji bi nama prodavao (tj. naveliko prodaje!!) ono što na Zapadu (ili već i Istoku?) nije uspio (zbog npr. skorog isticanja roka uporabe). Kurvanjska struka. Prodali dušu kapitalistu svome. Al' lova je dobra. (Od nečega se mora živjeti ;--)))

Siguran sam da ćete svi imati "favorite" posebno iz domene politike....
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

NAJGORI HRVATSKI GLASNOGOVORNIK-NATJEČAJ Empty Re: NAJGORI HRVATSKI GLASNOGOVORNIK-NATJEČAJ

Postaj by konus 29.04.08 14:41

A bivši g-govornik Vlade Ratko Maček? Ili ovaj novi? Bivši g-govornik MUP-a? Pa ti nas "spinaju" tj. lažu (laž kao profesija) ...to vas mora zanimat'!

Ili ne.
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

NAJGORI HRVATSKI GLASNOGOVORNIK-NATJEČAJ Empty Re: NAJGORI HRVATSKI GLASNOGOVORNIK-NATJEČAJ

Postaj by faca 29.04.08 15:39

Njihov posao je dan nas uvjere. Mene nemogu. Znači ne zanimaju me.
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

NAJGORI HRVATSKI GLASNOGOVORNIK-NATJEČAJ Empty Re: NAJGORI HRVATSKI GLASNOGOVORNIK-NATJEČAJ

Postaj by konus 29.04.08 21:04

faca je napisao/la:Njihov posao je dan nas uvjere. Mene nemogu. Znači ne zanimaju me.
Nije loš odgovor, ne uopće. Dakle, uspijevaš se odhrvati persuaziji.
Iako, teška je to (i uzvišena:-)) zadaća. U svijetu gdje informacija vlada izolacije nema. Posvemašnja prisutnost informacija služi da se prikriju bitne (npr. 10 dana su nas klistirali s Pukanićima...), tu imaš pravo. No, kada te zaintigiraju s nečim, onda ih pratiš jer nemaš drugog izvora? Ipak oni /lažima/ upravljaju stvarima koje se jako tiču naših života...

Dođe prosječni Croat doma, umoran sjedne pred TV i sad bi trebao misliti. Tad je najpodložniji persuaziji. Korporacije od njega rade što hoće: Jadan si, kupi X pa više nećeš biti... i susjed ti ima X ....i ovaj pokraj kojeg je misica ga ima.....kupi...popuni prazninu...kupi...jednom se živi...pa za što radiš...neke se stvari novcem ne mogu platiti...ali ovu možeš imati ...TI....glasaj za one koji ti to omogućuju..sve je OK...

To da te ne mogu uvjeriti? Imaš stavove o svemu i nema potrebe za (posrednom) komunikacijom (s onima za koje glasaš-ako glasaš) ?
Skoro da si u pravu. Glasamo za one koji nemaju stvarnu vlast, a nas uvjeravaju kako su gazde i rade za nas. A čim dodju na posao gledaju samo kako im stoje dionice (resorni ministar navodno...) dok ih naš život ne zanima. Ipak, lijepo je znati što se događa i gledati ih kako lažu, neuvjerljivo lažu masama kojima se sviđaju mangupi, a ne sposobnost...

Ipak: nije svako uvjeravanje loše...i kad čitamo dobru knjigu, uvjeravaju nas...
konus
konus
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 176
Location : NG,Zg
Registration date : 26.01.2008

[Vrh] Go down

NAJGORI HRVATSKI GLASNOGOVORNIK-NATJEČAJ Empty Re: NAJGORI HRVATSKI GLASNOGOVORNIK-NATJEČAJ

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.