Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toše Proeski - Igra bez granica

+7
Sgt.Colossus
dreamer
faca
Admin
Unitas
billy
gorana
11 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Proglasiti Toše Proeskog za počasnog građanina NG?

Toše Proeski - Igra bez granica - Page 2 Vote_lcap23%Toše Proeski - Igra bez granica - Page 2 Vote_rcap 23% 
[ 3 ]
Toše Proeski - Igra bez granica - Page 2 Vote_lcap69%Toše Proeski - Igra bez granica - Page 2 Vote_rcap 69% 
[ 9 ]
Toše Proeski - Igra bez granica - Page 2 Vote_lcap8%Toše Proeski - Igra bez granica - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 13
 
 
Poll closed

Toše Proeski - Igra bez granica - Page 2 Empty Re: Toše Proeski - Igra bez granica

Postaj by darlinda 19.04.08 7:44

Nakon što je medjunorodni Fan Club makedonskog slavuja Toše Proeskog pokrenuo inicijativu da se jedan dio ovogodišnjeg natjecanja za Eurosong 2008 posveti tragično stradalom pjevaču, revijalni dio ovogodišnjeg 53. natjecanja za pjesmu Eurovizije održat će se u znaku Toše Proeskog, navodi se u propćenju iz Hit recordsa.
Toše je je 2004. godine predstavljao Makedoniju s pjesmom 'Life' na Eurosongu u Istambulu.
Tako će Toši u spomen 24. svibnja u sklopu Eurosonga 2008 u beogradskoj Areni premijerno biti pušten prvi singl i video spot pod nazivom Hardest Rough s albuma kojeg je Toše snimio na engleskom jeziku i s kojim je trebao ostvariti međunarodnu karijeru izvan granica Balkana. Ovo je možda prvi korak da se to i dogodi.

http://www.ezadar.hr/clanak/eurosong-u-znaku-tose-proeskog


ovo je primer jedne nadajmo se sasvim sigurno uspele inicijative za koju su mnogi izdvojili toliko truda i vremena...
zahvaljujem im se jos jednom i ovde. :heart:

darlinda
Novi član
Novi član

Female
Broj postova : 3
Location : switzerland-vukovar
Registration date : 19.04.2008

[Vrh] Go down

Toše Proeski - Igra bez granica - Page 2 Empty Re: Toše Proeski - Igra bez granica

Postaj by billy 19.04.08 9:09

lijepi postovi darlinda, u njima se nazire puno idolopoklonstva i dobre volje , bilo kako bilo moj glas nisi mogla dobiti jer razmisljamo drugacije o ovoj temi :cheers2:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Toše Proeski - Igra bez granica - Page 2 Empty Re: Toše Proeski - Igra bez granica

Postaj by Blue Shadow 19.04.08 12:19

darlinda je napisao/la:Nakon što je medjunorodni Fan Club makedonskog slavuja Toše Proeskog pokrenuo inicijativu da se jedan dio ovogodišnjeg natjecanja za Eurosong 2008 posveti tragično stradalom pjevaču, revijalni dio ovogodišnjeg 53. natjecanja za pjesmu Eurovizije održat će se u znaku Toše Proeskog, navodi se u propćenju iz Hit recordsa.
Toše je je 2004. godine predstavljao Makedoniju s pjesmom 'Life' na Eurosongu u Istambulu.
Tako će Toši u spomen 24. svibnja u sklopu Eurosonga 2008 u beogradskoj Areni premijerno biti pušten prvi singl i video spot pod nazivom Hardest Rough s albuma kojeg je Toše snimio na engleskom jeziku i s kojim je trebao ostvariti međunarodnu karijeru izvan granica Balkana. Ovo je možda prvi korak da se to i dogodi.

http://www.ezadar.hr/clanak/eurosong-u-znaku-tose-proeskog

ovo je primer jedne nadajmo se sasvim sigurno uspele inicijative za koju su mnogi izdvojili toliko truda i vremena...
zahvaljujem im se jos jednom i ovde. :heart:

Ovo je na tragu onoga što sam već napisao u svom postu i mislim da se ništa drugo ne može dogoditi.

http://www.novagforum.com/drustvo-f12/tose-proeski-igra-bez-granica-t400-15.htm#9692

:cheers2:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Toše Proeski - Igra bez granica - Page 2 Empty Re: Toše Proeski - Igra bez granica

Postaj by darlinda 20.04.08 20:34

dobro vece vam zelim jos jednom...

umem da akceptiram razlicita misljenja,i mogu da ih razumem.
ali moja savest mi ne dopusta da odustanem od ove ideje,zato sto verujem u nju.
kao sto blue rece: "Ako će se iz ovoga izroditi nekakav međudržavni dogovor ili ako će gradovi Kruševo i Nova Gradiška postati gradovi prijatelji, dapače, nemam ništa protiv. Kulturno i ekonomsko povezivanje gradova je uvijek dobro došlo.
Održavanje nekakvog festivala u spomen na Tošu, bio bi dobro došao kao još jedan kulturni događaj u ovome gradu. Zašto ne, ako se može izvući i financijska korist za grad?"


zelim da se nova gradiska i krusevo spoje..da postanu gradovi prijatelji.
zasto ne,festival u spomen na pocasnog gradjanina tosu?ja verujem da bi to za sam grad,za ljude puno znacilo...da bi to bio nacin zblizavanja dva grada,jedan put,i mnogo,mnogo ljubavi...

darlinda
Novi član
Novi član

Female
Broj postova : 3
Location : switzerland-vukovar
Registration date : 19.04.2008

[Vrh] Go down

Toše Proeski - Igra bez granica - Page 2 Empty Re: Toše Proeski - Igra bez granica

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.