Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thompson 2

+10
emtec32
Sgt.Colossus
Admin
ficer
samozvani-general-BiH
Gollum
Unitas
billy
dreamer
faca
14 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Blue Shadow 11.08.08 17:24

Istražni centar županijskog suda u Puli priveo je 50- godišnjeg V.V. iz Imotskog zbog prijetnji da će pulsku Arenu dići u zrak, jer je Thompsonu otkazan koncert.

Cijeli tekst: http://www.net.hr/crnakronika/page/2008/08/11/0398006.html
......................................................................................................................

Htio sam, zapravo, pokazati kakvim se primitivcima i "domoljubima" okružio pjevač "tvrde stolice"...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by billy 11.08.08 17:31

Blue Shadow je napisao/la:Istražni centar županijskog suda u Puli priveo je 50- godišnjeg V.V. iz Imotskog zbog prijetnji da će pulsku Arenu dići u zrak, jer je Thompsonu otkazan koncert.

Cijeli tekst: http://www.net.hr/crnakronika/page/2008/08/11/0398006.html
......................................................................................................................

Htio sam, zapravo, pokazati kakvim se primitivcima i "domoljubima" okružio pjevač "tvrde stolice"...
idiot koji nije svjestan kulture .osobno mi je vrlo drago da ga je istra isclanila iz zabavnog programa.
To je i jedan od razloga zbog kojih ljetujem i ulazem u istru.
Zena mi je inace bila na njegovom koncertu u Senju i rekla je kako joj je bilo ok.
Cijenim njeno misljenje ,ali zao mi je samo sto mi je tamo vodila djecu.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Gost 11.08.08 17:56

Thompson, od kad postoji, stalno lupa po istome.
Ili ne zna drugo, a vrlo je vjerojatnije da je ovaj stil odabrao jer mu nosi najveću lovu, jer još uvijek, i petnaest godina, nakon vremena u kojemu je svojim pjesmama davao moral ljudima, postoji velika većina u narodu, koja ne može prošlost pustiti iza sebe, i smjestiti ju konačno u arhivu povijesti. Život se nastavlja.
To vrijeme je odavna iza nas.
A mi stojimo i dalje, kao zemlja, i kao društvo na istome mjestu, ukopani u toj prošlosti.
I kad se nema ništa pametno nova za reći, nova za ponuditi, nova za
izvesti, da nam se država izvuče, i postane ono što je odavna trebala postati..tad je najlakše cijelo vrijeme igratio na sigurnu kartu..vječito i stalno..domoljublje..domoljublje, slavna prošlost, žrtve u obrani...
Dajte ljudi. Pustite prošlost nek ode tamo gdje joj je mjesto, a mi se već jednom okrenimo našoj djeci, budućnosti, jačanju države, gospodarstva..tada će ljudi postati zadovoljni sadašnjošću, i neće puniti Thompsonove koncerte, jer jedino u njima još pronalaze duh vremena, kada su se osjećali vrijednima, jakima..jer su se za nešto borili, nešto nova su gradili...Otuda na njegovim koncertima svi oni simboli, zastave..nisu ljudi krivi, oni žele na trenutak oživjeti dane kad se ginulo, ali se bilo puna srca, i duha...
Dajte im, gospodo političari budućnost, pa se neće kroz Thompsona vraćati u dane slave.
Pa Thompson neće imati više na čemu zarađivati veliku lovu.
Nadam se da ovime nisam povrijedila nikoga, niti nečije domoljublje.
Ne javljam se na teme u kojima ne mogu stajati iza onoga što napišem. Tako je i sada.
Btw, odgodila sam izlazak i posjetu u Senj, baš zbog toga što je taj dan tamo bio Thompson.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Unitas 11.08.08 23:34

A sto napisati kad sam vec odavno izrekao svoje misljenje o Perkovicu i o ljudima koji ga obozavaju i okruzuju.
Nazalost to su isti oni koji i u obicnom bjelosvjtskom probisvjetu a naposlje u svijetu okarakteriziranom kao atentator vide heroja i viteza, prema tome nikakvo cudo da hoce i pulsku Arenu dici u zrak.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Gost 15.08.08 2:12

naišla sam na neku anketu na net.hr, glasala, pa evo rezultata;
Thompson je:
pjevač kao i svi drugi Thompson 2 - Page 4 Anketa-bar 18%
raspjevani domuljub Thompson 2 - Page 4 Anketa-bar 30%
propagator ustaštva Thompson 2 - Page 4 Anketa-bar 27%
veliki biznismen Thompson 2 - Page 4 Anketa-bar 25%

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Darkness 15.08.08 10:01

Čarolija je napisao/la:Dajte im, gospodo političari budućnost, pa se neće kroz Thompsona vraćati u dane slave.
Pa Thompson neće imati više na čemu zarađivati veliku lovu.
Nadam se da ovime nisam povrijedila nikoga, niti nečije domoljublje.
Ne javljam se na teme u kojima ne mogu stajati iza onoga što napišem. Tako je i sada.
Btw, odgodila sam izlazak i posjetu u Senj, baš zbog toga što je taj dan tamo bio Thompson.
u potpunosti točno.
da situacija u državi nije kakva je, Thompson nebi imao razlog za postojanje.
Darkness
Darkness
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 83
Location : da
Registration date : 14.06.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by dreamer 20.08.08 14:40

Bitno da lepa brena može pevati po Istri,jel tako...
Samo polako doći će i to na red kad tad,a i oni koji propagiraju "crvenu nit"i izmišljaju neprijatelja...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Unitas 20.08.08 14:52

dreamer je napisao/la:Bitno da lepa brena može pevati po Istri,jel tako...
Samo polako doći će i to na red kad tad,a i oni koji propagiraju "crvenu nit"i izmišljaju neprijatelja...
Sto se tice lepe Brene, misljenje o njoj je potpuno isto kao i za Perkovica,
Sund i nekvaliteta to ostaje ma sa koje god strane dolazilo, a sto se tice njenog nastupanja po Istri isto bih tako rekao da joj nije mjesto tu, nek ona i dalje pjeva po Sumadiji i uzoj okolici a nas lijepo nek zaobiđe.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by dreamer 20.08.08 15:11

Vidi samo jednu stvar koja udara u oči ,laje se na Thompsona,osuđuje se "jasenovac i gradiška stara"s pravom,ni meni nije jasno što mu je trebalo koketiranje s ustašstvom i davno propalom ideologijom,razumijem i mesića zašto nastupa kako nastupa,razumijem i kajina kojem crvena nit puca između prstiju naime istrošila se pa sad panično urliče i traži krivca,a ne možeš okriviti vrijeme mora to biti netko konkretan.ali ne razumijem kako to na ime svega da se nitko do dan danas nije distancirao ili ne daj bože ispričao za sve nevine žrtve recimo u Blajburgu i na Križnom putu kroz cijelu bivšu jugoslaviju,ili zašto se ne otvori javna tribina o tim povijesnim temama pa da se jednom za svagda raščiste neke stvari i stave na svoje mjesto a nas generaciju koja je ni luk jela ni luk mirisala više ostave na miru okrenute budućnosti...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Unitas 20.08.08 15:25

dreamer je napisao/la:Vidi samo jednu stvar koja udara u oči ,laje se na Thompsona,osuđuje se "jasenovac i gradiška stara"s pravom,ni meni nije jasno što mu je trebalo koketiranje s ustašstvom i davno propalom ideologijom,razumijem i mesića zašto nastupa kako nastupa,razumijem i kajina kojem crvena nit puca između prstiju naime istrošila se pa sad panično urliče i traži krivca,a ne možeš okriviti vrijeme mora to biti netko konkretan.ali ne razumijem kako to na ime svega da se nitko do dan danas nije distancirao ili ne daj bože ispričao za sve nevine žrtve recimo u Blajburgu i na Križnom putu kroz cijelu bivšu jugoslaviju,ili zašto se ne otvori javna tribina o tim povijesnim temama pa da se jednom za svagda raščiste neke stvari i stave na svoje mjesto a nas generaciju koja je ni luk jela ni luk mirisala više ostave na miru okrenute budućnosti...
Vidis moj Dreamer-u ja sam neke stvari vec odavno poslozio i svojoj glavi i shvatio da u nasem politickom zivotu i lijevi i desni i centar politicko iskustvo vuku ipak iz Kumrovacke politicke skole i dok kod ta politicka elita bude participirala u politickom i javnom zivotu RH mi cemo prolaziti ovako kako prolazimo jer ocito nekome odgobara da se hrvatsko drzavotvorno bice kolje među sobom i dok kod na vlast nedođu ljudi koji nisu optereceni posastima proslosti i lijevih i desnih. Mladost ove drzave ce samo moci njemo posmatrati kako im budicnost propada budu li ostali ovdje.
Zato ponovo apeliram na mladost ove drzave manite se proslog stoljeca i mracnih spodoba balkana i preuzmite stvari u svoje ruke i krenimo svi skupa u nesto lijepse i perspektivnije.
A cuj sto se tice i Blajburga i Jasenovca ocito da otvaranje starih rana nekome veoma odgovara.
Bez obzira tko je gdje okoncao sve te zrtve su zrtve monstruma bilo da su crni ili crveni
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by dreamer 24.08.08 12:08

1000 Japanaca pjeva "U boj,u boj!"
http://lanivea.blog.hr/2008/08/1625279912/1000-japanaca-pjeva-u-boj-u-boj.html
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Darkness 24.08.08 13:12

Thompson je naš naj manji problem iako se u javnosti stvara drugačija slika. Problem su oni koji su Thompsona stvorili i oni koji ga i danas trebaju da bi sa svojih nesposobnosti skrenuli pažnju na njega. Kada u Hrvatskoj nebi vladala laž i prevara, kada mi u svojoj zemlji nebismo bili građani drugog reda, Thompson nebi imao razlog za postojanje. Često ga se koristi kao dimnu zavjesu za prevare i pljačke. Dobro promislite i recite samima sebi :o čemu to Thompson tako strašnom govori. Svaka druga javna osoba u Hrvatskoj je imala ispad sličan Jasenovcu, čak i onaj dikobraz od predsjednika, ali nikome se to ne uzima za zlo jer su oni spremni pljunuti sebi u usta i reći da nisu mislili tako. Kod nas se jako cijene lažovi i prevaranti. Cijeni se govoriti jedno, a raditi drugo. Ovo nije obrana Thompsona, nego svih nas koji se u ovoj zemlji osjećamo izdano i prevareno i koji u njegovim tekstovima nalazimo i djelove iz svojih života.
Darkness
Darkness
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 83
Location : da
Registration date : 14.06.2008

[Vrh] Go down

Thompson 2 - Page 4 Empty Re: Thompson 2

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.