Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

+2
billy
Oziris
6 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by Oziris 07.04.08 18:09

TIBET - Support the DALAI LAMA

Calling on the Chinese government to respect human rights in Tibet and dialogue with the Dalai Lama:

After nearly 50 years of Chinese rule, the Tibetans are sending out a global cry for change. Violence is spreading across Tibet and neighbouring regions, and the Chinese regime is right now making a crucial choice between tougher crackdown or dialogue.

President Hu Jintao needs to hear that "Made in China" exports and the upcoming Olympics in Beijing will have the support of the world's people only if he chooses dialogue. But it will take an avalanche of global people power to get his attention. Click below to sign the petition! Thanks!

http://www.avaaz.org/en/tibet_end_the_violence/98.php/?CLICK_TF_TRACK
Contact InfoWebsite:
http://www.avaaz.org/en/tibet_end_the_violence/
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by billy 08.04.08 14:36

Parizani su jucer vrlo dobro pokazali sto misle o domacinu predstojecih olimpiskih igara i imaju moju podrsku. cool
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by emtec32 08.04.08 18:01

Parizani mogu da povuku domacina olimpijskih igara za onu stvar.Prvo neka pokazu respekt prema svojim vlastitim sugradjanima koje stalno ponizavaju i omalovazavaju.Zna se dobro tko stoji iza svega sta se desava u Tibetu i Kinezi su samo pokazali tko kosi, a tko vodu nosi.
Uz to divljaci sa Tibeta su palili i unistavali sve sto je Kinesko.Kod tebe Billy panduri bi sigurno djelili bombone kada bi se sve zivo palilo i unistavalo u gradu u kojem se nalazis.Uz to Franzuzi su se dovoljno pokazali prosle godine kako nacisticka policija treba postupiti prema strancima.
Billy ako su ti tako dragi Tibetanci predlozi da uvedete sankcije Kinezima,nemojte nista od njih kupovati.Sto nacisticki predsjednik Francuske ne uvede ekonomske sankcije Kini kad je tako human umjesto odbijanja dolaska na otvaranja olimpijskih igara.Nije blesav ,jer zna da bi se Francuska ekonomija za dva dana srusila bez jeftinog uvoza iz Kine i prodavanja tih uvoznih proizvoda po 8 do 10 puta vecim cijenama.Treba sad svi da mislimo da Kinezi jedu pecene Tibetance.Mozes sanjati Billy da ce neko iz Evrope i nama svima drage Amerike vrsljati po Kini kao sto vrslja po svim ovim nasim "prc" zemljama.Mogu samo da urade ono sto sam vec u prvoj recenici naveo.
Pozdrav!

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by Gost 08.04.08 18:29

Opet se brkaju kruške i jabuke.
Naravno da i ja dajem potporu Tibetancima kao i svim pokorenim i poniženim narodima (jer smo do prije 20 godina bili u istoj poziciji), a to što se igre neće bojkotirati jer cijeli svijet gleda na Kinu kao na 1 200 000 000 budala kojima će uvaliti sve ''zapadnjačke igračke'' nije problem jadnih Tibetanaca!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by billy 08.04.08 18:57

emtec32 je napisao/la:Parizani mogu da povuku domacina olimpijskih igara za onu stvar.Prvo neka pokazu respekt prema svojim vlastitim sugradjanima koje stalno ponizavaju i omalovazavaju.Zna se dobro tko stoji iza svega sta se desava u Tibetu i Kinezi su samo pokazali tko kosi, a tko vodu nosi.
Uz to divljaci sa Tibeta su palili i unistavali sve sto je Kinesko.Kod tebe Billy panduri bi sigurno djelili bombone kada bi se sve zivo palilo i unistavalo u gradu u kojem se nalazis.Uz to Franzuzi su se dovoljno pokazali prosle godine kako nacisticka policija treba postupiti prema strancima.
Billy ako su ti tako dragi Tibetanci predlozi da uvedete sankcije Kinezima,nemojte nista od njih kupovati.Sto nacisticki predsjednik Francuske ne uvede ekonomske sankcije Kini kad je tako human umjesto odbijanja dolaska na otvaranja olimpijskih igara.Nije blesav ,jer zna da bi se Francuska ekonomija za dva dana srusila bez jeftinog uvoza iz Kine i prodavanja tih uvoznih proizvoda po 8 do 10 puta vecim cijenama.Treba sad svi da mislimo da Kinezi jedu pecene Tibetance.Mozes sanjati Billy da ce neko iz Evrope i nama svima drage Amerike vrsljati po Kini kao sto vrslja po svim ovim nasim "prc" zemljama.Mogu samo da urade ono sto sam vec u prvoj recenici naveo.
Pozdrav!
Vjeruj mi da bilo koja mutinacionalna kompanija kroji zakone kojima se kinezi pokoravaju , pa tako i moja www.glencore.com , i vjeruj mi da je na tibetu ucinjen genocid koji se i dalje provodi ..tibet je okupirana zemlja ..ni ti vise ne bi zelio da ti je glavni grad beograd ili neki drugi..zar ne?
Ti mozes sanjati o nekakvoj jakoj i znacajnoj kini , ali vjeruj mi bio sam tamo i vjeruj mi ..drzimo ih za jaja ..u sljedecih 10 godina dansnja kina ce se podjeliti na niz drzava od koje ce profitirati one koje imaju bolje razvijenu industriju i rezervu sirovina,,zapisi si to na papir i stavi si u kovertu te otvori za 10 godina..puno srece what ever
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by emtec32 08.04.08 19:34

Billy prijatelju ti si skroz puko,ali nemoj da se brines,nisi jedini.Ne mogu nabrojati na prste jedne ruke ljude koji zive na zapadu ,a da su ostali normalni.O genocidima nebi,jer upravo na Kinezima su Toyota covjeculjci vrsili genocid,a za to ni dan danas nisu kaznjeni.
Vjerujem ti sve sto kazes,sjebat ce te vi Kineze to se vec sad da primjetiti kako taj sistem funkcionise u Iraku.Jedino ne znam imate li toliku ruku koliko Kinezi imaju jaja ,ali najbitnije je da ih dobro uhvatite...

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by billy 08.04.08 20:03

emtec32 je napisao/la:Billy prijatelju ti si skroz puko,ali nemoj da se brines,nisi jedini.Ne mogu nabrojati na prste jedne ruke ljude koji zive na zapadu ,a da su ostali normalni.O genocidima nebi,jer upravo na Kinezima su Toyota covjeculjci vrsili genocid,a za to ni dan danas nisu kaznjeni.
Vjerujem ti sve sto kazes,sjebat ce te vi Kineze to se vec sad da primjetiti kako taj sistem funkcionise u Iraku.Jedino ne znam imate li toliku ruku koliko Kinezi imaju jaja ,ali najbitnije je da ih dobro uhvatite...
Ostavi ti kineze zapadu i toyota covjeculjcima a sto se tice iraka ..hehehe..zanima me samo sto mislis cije gorivo sipas u tank svoga yugica .Kineska politika na tibetu je genocidna ..tu nema skretanja na druge teme ..no jos mi nisi odgovorio koji bi ti glavni grad zelio za sebe ..ccc study
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by Oziris 08.04.08 21:06

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Freetibetmapma3.th
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by emtec32 08.04.08 21:38

Billy ti imas nekakve velike protekcije kod admina ili nisi procitao pravila foruma.Forum ne sluzi kao chat i kakve veze glavni o omiljeni gradovi imaju sa temom.Jedino ako ne mislis da sam Tibetanac pa ne mogu nista da povezem.Rekao sam samo svoje misljenje,ti si svoje i ok.Da nema par ljudi koji povremeno navrate na forum pomislio bi da se prvo mora postati clan sekte pa tek onda foruma.
Vidim da je Oziris vec oslobodio Tibet,a ti mi rece da treba 10 godina pricekati.Mozda Kinezi jesu genocid uradili,ali ni blizu onome koji su evropski i americki humanitarci radili stoljecima.Nadam se da ne treba ta zlodjela da spominjem.Tako da ni moj omiljeni grad ne moze biti iz takvih debilskih sredina.

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by Unitas 08.04.08 21:49

Ja sam za slobodan Tibet kako ni jedan narod nebi trebao zivjeti u robstvu tako ni Tibet nebi morao tu patnju i teror dozivljavati.
Na kraju krajeva Tibet i narod Tibeta ima duhovnog vođu kakvog kina nikad nije imala niti ce imati bez obzira na starost kineske kulture
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by billy 08.04.08 21:49

emtec32 je napisao/la:Billy ti imas nekakve velike protekcije kod admina ili nisi procitao pravila foruma.Forum ne sluzi kao chat i kakve veze glavni o omiljeni gradovi imaju sa temom.Jedino ako ne mislis da sam Tibetanac pa ne mogu nista da povezem.Rekao sam samo svoje misljenje,ti si svoje i ok.Da nema par ljudi koji povremeno navrate na forum pomislio bi da se prvo mora postati clan sekte pa tek onda foruma.
Vidim da je Oziris vec oslobodio Tibet,a ti mi rece da treba 10 godina pricekati.Mozda Kinezi jesu genocid uradili,ali ni blizu onome koji su evropski i americki humanitarci radili stoljecima.Nadam se da ne treba ta zlodjela da spominjem.Tako da ni moj omiljeni grad ne moze biti iz takvih debilskih sredina.
vidim da su i tebe otimali alieni :nlo: ,, Kinezi nisu "mozda" vec jesu genocidan narod , a tema topica je tibet nad kojim isti vrse genocid , dakle iz koje god ti debilne sredine trenutno pisao nece ti pomoci da prikrijes svoju stvarnu naklonost i stav..ako nista drugo , barem si zabavan :ufo:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by Gost 08.04.08 21:52

Kinezi nisu možda genocid učinili već su doveli jedan narod na rub postojanja, a da je američki način oslobađanja i širenja demokracije sranje to svi znamo i o tome se je dosta diskutiralo po drugim temama.
Što se tiče tvog omiljenog grada to nam ne moraš odgovoriti jer se iz tvog kvalitetnog načina slaganja rečenica vidi koji ti je omiljeni grad, ali nema veze lijeka za takve je lijeka uvijek bilo i biti će!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by Oziris 08.04.08 22:14

tibet je bio država.
površinom je tri put veći od francuske.
kineski komunisti su ih okupirali nakon drugog sv. rata.

oslobođenje tibeta od kineskih okupatora značit će oslobođenje još jednog dijela kugle zemaljske od zločinačke komunističke ideologije
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by emtec32 08.04.08 22:28

BigSaint kad vec spominjes slaganje recenica bar onda pokazi kako se slazu.Prevedi mi zadnju ne kontam te nista.
Oziris u mom prvom postu i prvoj recenici mozes vidjeti kako je moguce Tibetence osloboditi.Billyeva firma je vec uveliko pocela, oni vuku gdje je najbolnije,znaju najslabije mjesto protivnika.

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by billy 09.04.08 7:16

emtec32 je napisao/la:BigSaint kad vec spominjes slaganje recenica bar onda pokazi kako se slazu.Prevedi mi zadnju ne kontam te nista.
Oziris u mom prvom postu i prvoj recenici mozes vidjeti kako je moguce Tibetence osloboditi.Billyeva firma je vec uveliko pocela, oni vuku gdje je najbolnije,znaju najslabije mjesto protivnika.
podrzavati kineze u slucaju tibeta bi bilo isto kao podrzavati srbe u slucaju krajina po hrvatskoj.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by Oziris 09.04.08 9:19

billy je napisao/la:
emtec32 je napisao/la:BigSaint kad vec spominjes slaganje recenica bar onda pokazi kako se slazu.Prevedi mi zadnju ne kontam te nista.
Oziris u mom prvom postu i prvoj recenici mozes vidjeti kako je moguce Tibetence osloboditi.Billyeva firma je vec uveliko pocela, oni vuku gdje je najbolnije,znaju najslabije mjesto protivnika.
podrzavati kineze u slucaju tibeta bi bilo isto kao podrzavati srbe u slucaju krajina po hrvatskoj.

je da samo što ovo nije krajina i ovo nisu srbi ovo su kinezi a njih se svijet boji itekako a i to je bilo prije neki 60 godina neki ce reči bilo pa prošlo
tu stavari kako mi se cine idu jako sporo nek im daju slobodu vjereispovjesti kao kubanci na kubi svjet se mjenja a tako se mora mjenjat i kina
i evo kubanci tek odnedavno mogu koristititi i imaju mobilne telefone valjda će im uskoro omogućit i internet
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by Gost 09.04.08 9:40

Kuba i Kina su samo prividno u istoj situaciji!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by faca 09.04.08 10:32

Ne vodi li SAD i danas rat sličan onome u Vijetnamu kojeg je
tada neuvjerljivo opravdavao kao i ovaj sadašnji? Nije li današnja
Putinova Rusija samo modernizirani SSSR s istom brutalnom tajnom
policijom koja zatvara i ubija političke protivnike i novinare? Jesu li
žene uistinu napredovale u svojoj emancipaciji kada su od strojeva za
rađanje djece i čišćenje po kući došle do robovanja modnim trendovima,
botoksu, dijetama? Je li društveni položaj Afroamerikanaca i ostalih
manjina u SAD-u bitnije poboljšan samo time što se u autobusima više ne
moraju ustajati bijelcima? Kakvi su pomaci na Bliskom istoku, Tibetu i
zemljama trećeg svijeta općenito?

Sve je već viđeno i ništa se promijenit neće. Nekad su zbog OLIMPIJSKIH IGARA prestajali ratovi, a danas se koriste za političku promociju koječega. Neki bi bojkotirali Igre zbog nečega što se događa desetljećima , gasili bi baklju zbog Tibeta. Nije Tibet od juče . Gdje su do sad bili ti veliki borci za mir u svijetu? Sad im je prilika da se pokažu, da ućare što se može, a poslje........koji Tibet, a gdje je to?
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by billy 09.04.08 14:29

danas je u SF bilo zescih demosracija koje kineska tv naravno nije prikazala, no sve cesce je spominjanje odustajanja od puta baklje i njeno gasenje..vidjecemo.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by billy 09.04.08 14:29

BigSaint je napisao/la:Kuba i Kina su samo prividno u istoj situaciji!
Slazem se u tome.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by Gost 09.04.08 21:54

faca je napisao/la:Ne vodi li SAD i danas rat sličan onome u Vijetnamu kojeg je
tada neuvjerljivo opravdavao kao i ovaj sadašnji? Nije li današnja
Putinova Rusija samo modernizirani SSSR s istom brutalnom tajnom
policijom koja zatvara i ubija političke protivnike i novinare? Jesu li
žene uistinu napredovale u svojoj emancipaciji kada su od strojeva za
rađanje djece i čišćenje po kući došle do robovanja modnim trendovima,
botoksu, dijetama? Je li društveni položaj Afroamerikanaca i ostalih
manjina u SAD-u bitnije poboljšan samo time što se u autobusima više ne
moraju ustajati bijelcima? Kakvi su pomaci na Bliskom istoku, Tibetu i
zemljama trećeg svijeta općenito?

Sve je već viđeno i ništa se promijenit neće. Nekad su zbog OLIMPIJSKIH IGARA prestajali ratovi, a danas se koriste za političku promociju koječega. Neki bi bojkotirali Igre zbog nečega što se događa desetljećima , gasili bi baklju zbog Tibeta. Nije Tibet od juče . Gdje su do sad bili ti veliki borci za mir u svijetu? Sad im je prilika da se pokažu, da ućare što se može, a poslje........koji Tibet, a gdje je to?

aplause aplause aplause

Gost
Gost


[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by Gollum 12.04.08 22:20

faca je napisao/la:Ne vodi li SAD i danas rat sličan onome u Vijetnamu kojeg je
tada neuvjerljivo opravdavao kao i ovaj sadašnji? Nije li današnja
Putinova Rusija samo modernizirani SSSR s istom brutalnom tajnom
policijom koja zatvara i ubija političke protivnike i novinare? Jesu li
žene uistinu napredovale u svojoj emancipaciji kada su od strojeva za
rađanje djece i čišćenje po kući došle do robovanja modnim trendovima,
botoksu, dijetama? Je li društveni položaj Afroamerikanaca i ostalih
manjina u SAD-u bitnije poboljšan samo time što se u autobusima više ne
moraju ustajati bijelcima? Kakvi su pomaci na Bliskom istoku, Tibetu i
zemljama trećeg svijeta općenito?

Sve je već viđeno i ništa se promijenit neće. Nekad su zbog OLIMPIJSKIH IGARA prestajali ratovi, a danas se koriste za političku promociju koječega. Neki bi bojkotirali Igre zbog nečega što se događa desetljećima , gasili bi baklju zbog Tibeta. Nije Tibet od juče . Gdje su do sad bili ti veliki borci za mir u svijetu? Sad im je prilika da se pokažu, da ućare što se može, a poslje........koji Tibet, a gdje je to?

aplause aplause aplause Potpuno se slažem sa tobom faca. Žalosno je što su se i Olimpiske igre počele koristiti u prljave političke svrhe.Zapravo je sramotno to što se dešava sa olimpiskim plamenom u svijetu tim već stoljećima sinbolom mira i nade.Jer ako se taj plamen ugasi hoće li čovječanstvo utonuti u totalni mrak bezumlja.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by emtec32 01.09.08 20:03

Sta bi sa onim Free Tibet i onim debilom u narandzastoj plahti?
Njihova ljubavnica CNN ih zaboravila,osjetili sigurno da Rusi bolje kresu pa se drolje iz CNN-a preselile u Rusiju.

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by Gost 01.09.08 20:31

ma koga briga za Tibet kad mi imamo svojih problema preko glave...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by emtec32 01.09.08 21:16

Zivot bi nam bio dosadniji bez problema.Zbog toga ih svi imamo da bi ih rijesavali i cekali nove da nam dodju...

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA Empty Re: FREE TIBET-- Support the DALAI LAMA

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.