Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HSS-ovci napuštaju stranku

5 posters

Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by Blue Shadow 03.01.08 10:43

HSS-ovci napuštaju stranku Hss10

Nema šanse da ostanem u HSS-u ako dođe do ove koalicije. Nije stvar da sam toliko za SDP, koliko sam protiv toga da idemo s HDZ-om, kaže jedan viđeniji član karlovačkog HSS-a

U karlovačkom HSS-u vlada mišljenje da je presudnu ulogu u Banjavčićevom odlučivanju za HDZ imala činjenica da je nedavno dobio posao u Javnoj ustanovi upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Karlovačke županije. Radi se o ustanovi u vlasništvu Karlovačke županije kojom vlada HDZ, pa neki njegovi kolege smatraju da je podršku ovakvoj koaliciji 'spekao' čak i prije samog Friščića.


U trenutku kad Josip Friščić i službeno parafira stupanje u koalicijski brak s Ivom Sanaderom, karlovački HSS ostat će 'tanji' za većinu svojih članova, piše Novi list

Namjeru izlaska iz stranke u slučaju sada već sigurne suradnje ovih dviju stranaka, potvrdio je jedan viđeniji karlovački HSS-ovac, ističući da se Gradski odbor stranke još prije Božića decidirano izjasnio protiv takve odluke središnjice.

Jedanaest odbornika na toj se sjednici izjasnilo da želi koaliciju sa SDP-om, sedam ih je bilo suzdržano, dok za opciju sklapanja vlasti s HDZ-om ruku nije podigao – nitko.

Nema šanse da ostanem u HSS-u ako dođe do ove koalicije. Nije stvar da sam toliko za SDP, koliko sam protiv toga da idemo s HDZ-om, rekao je naš sugovornik iz karlovačkog HSS-a, podsjećajući da je nakon lokalnih izbora 2005. godine upravo vrh stranke zabranio razgovor o koaliciji s HDZ-om.

No unatoč ovakvom stavu svoje najveće gradske organizacije, HSS Karlovačke županije je središnjici dao punu potporu za suradnju sa Sanaderom.

'Uopće tu ne vidim ništa tragično. Pa nije HDZ stranka iz Tunguzije nego Hrvatske i ne znam zašto ne bi koalirali. Odluka HSS-a je u interesu općeg dobra, a ako kod nas ima ljudi koji će izaći iz stranke zato jer ne idemo sa SDP-om, neka idu i skrate si muke.

Svako zlo za neko dobro', kazao nam je šef županijskog HSS-a Ivan Banjavčić i dodao da su svi delegati u Županijskom odboru usmeno dali potporu koaliciji s HDZ-om.

Zanimljivo je da je među njima bio i čelnik karlovačkog HSS-a Davor Blažić, koji, kako se dade iščitati, ili Banjavčiću nije prenio protivljenje svoje 'baze' ili ga je pak odlučio samoinicijativno preokrenuti. No njegovo tumačenje jučer nismo uspjeli dobiti, jer se na naše pozive nije javljao.


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/01/03/0234006.html


Zadnja promjena: ; 03.01.08 14:51; ukupno mijenjano 1 put.
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by AcE fux0r 03.01.08 10:46

hehehehe. slijedi ih sudbina HSP-a! Neka neka, treba nek dođe onome fakeu malo u glavu što si radi i kolku si rupu kopa pod nogama!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by Blue Shadow 03.01.08 10:56

Isto se događa po ostalim ograncima ili kako ih već zovu. Valjda će se ovih dana registrirati i Ficer pa da čujemo iz prve ruke...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by dreamer 03.01.08 12:17

daj ne širi dezinformacije po forumu,uostalom to im je zadnja šansa da se trgnu s mrtve točke na koju ih je doveo tomčić....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by ficer 03.01.08 12:46

Čekam ponedjeljak da i službeno bude sve gotovo, pa kupim ispisnicu. rip
ficer
ficer
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 23
Location : dr
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by AcE fux0r 03.01.08 12:47

Znači Ficer istina je....ideš đurđa!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by ficer 03.01.08 12:50

proxi je napisao/la:Znači Ficer istina je....ideš đurđa!
Nažalost, kako stvari stoje čekaju nas 4 teške godine scratch
ficer
ficer
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 23
Location : dr
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by AcE fux0r 03.01.08 13:09

ništa novo lega, pa to se i očekivalo, ali zasrat će oni sebe do jaja u ove 4 godine!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by dreamer 03.01.08 13:21

stani malo ako sam ja dobro razumio uzrok svih nevolja u hss je hdz,
daj ne blesajte više a ti ficer ako si član onda si član i u olovnim vremenima ili si samo član kad dobro ide ...
pravi problem hss je što je sve manje pravi seljaka a sve više seljaka po viđenju ,što ono proročki reče davno Radić...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by ficer 03.01.08 13:32

dreamer je napisao/la:stani malo ako sam ja dobro razumio uzrok svih nevolja u hss je hdz,
daj ne blesajte više a ti ficer ako si član onda si član i u olovnim vremenima ili si samo član kad dobro ide ...
pravi problem hss je što je sve manje pravi seljaka a sve više seljaka po viđenju ,što ono proročki reče davno Radić...
A kad je to dobro išlo, pa i prošli mandat je HSS bio oporba, jednostavno mi želudac ne može prevariti koaliciju sa ovakvim HDZ-om i zato odlazim. Amen. No
ficer
ficer
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 23
Location : dr
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by Gost 03.01.08 15:53

ficer je napisao/la:Čekam ponedjeljak da i službeno bude sve gotovo, pa kupim ispisnicu. rip
Stvarno je steta da su biraci i clanovi HSS-a na ovakav nacin izigrani..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by Blue Shadow 03.01.08 16:21

Točnije, svi birači su izigrani jer su glasujući za "svoju" stranku zapravo glasovali za neku drugu i tako ostali prevareni.
To bi se dalo urediti tako da se donese zakon po kojem bi se koalicije morale objaviti prije izbora, a onda bi glasačima bilo jasno za koga su i za koga će glasovati.

Šteta je da nitko od stranaka (pojedinačnim glasačima bi to bilo teško) nije podnio tužbu ustavnom sudu zbog propusta u organizaciji glasovanja, ali i pogrešaka do kojih je došlo tijekom glasovanja. Izbori bi se morali ponoviti, a oni koji su doveli do svega morali bi odgovarati pred sudom.

No, kako smo mi lokacija Balkan, teško da će bilo što zaživjeti dok ne dođemo u tu fucking Europu.
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by Gost 03.01.08 16:27

Blue Shadow je napisao/la:Točnije, svi birači su izigrani jer su glasujući za "svoju" stranku zapravo glasovali za neku drugu i tako ostali prevareni.
To bi se dalo urediti tako da se donese zakon po kojem bi se koalicije morale objaviti prije izbora, a onda bi glasačima bilo jasno za koga su i za koga će glasovati.

Šteta je da nitko od stranaka (pojedinačnim glasačima bi to bilo teško) nije podnio tužbu ustavnom sudu zbog propusta u organizaciji glasovanja, ali i pogrešaka do kojih je došlo tijekom glasovanja. Izbori bi se morali ponoviti, a oni koji su doveli do svega morali bi odgovarati pred sudom.

No, kako smo mi lokacija Balkan, teško da će bilo što zaživjeti dok ne dođemo u tu fucking Europu.
Sve to stima , europa ce sve te zakone formulirati ta prilagoditi globalnom standardu, a za uzvrat cemo dobiti njene vampirske zube na vratu..pravedan deal ??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by Blue Shadow 03.01.08 16:43

murdoc je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:Točnije, svi birači su izigrani jer su glasujući za "svoju" stranku zapravo glasovali za neku drugu i tako ostali prevareni.
To bi se dalo urediti tako da se donese zakon po kojem bi se koalicije morale objaviti prije izbora, a onda bi glasačima bilo jasno za koga su i za koga će glasovati.

Šteta je da nitko od stranaka (pojedinačnim glasačima bi to bilo teško) nije podnio tužbu ustavnom sudu zbog propusta u organizaciji glasovanja, ali i pogrešaka do kojih je došlo tijekom glasovanja. Izbori bi se morali ponoviti, a oni koji su doveli do svega morali bi odgovarati pred sudom.

No, kako smo mi lokacija Balkan, teško da će bilo što zaživjeti dok ne dođemo u tu fucking Europu.
Sve to stima , europa ce sve te zakone formulirati ta prilagoditi globalnom standardu, a za uzvrat cemo dobiti njene vampirske zube na vratu..pravedan deal ??
Yeah, zato sam i dodao na kraju: "...dok ne dođemo u tu fucking Europu." zivio
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by Gost 03.01.08 16:58

Blue Shadow je napisao/la:
murdoc je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:Točnije, svi birači su izigrani jer su glasujući za "svoju" stranku zapravo glasovali za neku drugu i tako ostali prevareni.
To bi se dalo urediti tako da se donese zakon po kojem bi se koalicije morale objaviti prije izbora, a onda bi glasačima bilo jasno za koga su i za koga će glasovati.

Šteta je da nitko od stranaka (pojedinačnim glasačima bi to bilo teško) nije podnio tužbu ustavnom sudu zbog propusta u organizaciji glasovanja, ali i pogrešaka do kojih je došlo tijekom glasovanja. Izbori bi se morali ponoviti, a oni koji su doveli do svega morali bi odgovarati pred sudom.

No, kako smo mi lokacija Balkan, teško da će bilo što zaživjeti dok ne dođemo u tu fucking Europu.
Sve to stima , europa ce sve te zakone formulirati ta prilagoditi globalnom standardu, a za uzvrat cemo dobiti njene vampirske zube na vratu..pravedan deal ??
Yeah, zato sam i dodao na kraju: "...dok ne dođemo u tu fucking Europu." zivio
odmah sam znao da si onaj koji jesi sunny

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by AcE fux0r 03.01.08 20:50

pa ovo je bilo za očekivati što se dešava, Friščić je svoje odradio, HSS kao stranka je sada u qurtzu, to je tako kad džep razmišlja prije mozga!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by Gost 03.01.08 21:08

Prostitucija HSS-a je stvarno bolna za demokraciju u RH , romske i muslimanske manjine mogu jos i razumit , ali HSS..nikako. tref

Gost
Gost


[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by Unitas 03.01.08 23:55

Jao pa ljudi moji sto se mi tu sad cudimo i iscudjavamo pa jako se dobro znalo tko ce od stranaka biti "dobra udavaca" i sad se Hss-ovci odjednom neslazu s politikom koaliranja njihova vodstva. Ispada da mi ni sami neznamo sto zelimo, a i ono sto zelimo necemo glasno da priznamo, toliko o demokratskoj zrelosti ovih prostora.
No nemojmo se cuditi ako na koncu svih mogucih igara oko koaliranja nedobijemo i mogucu novu stranku pod nazivom Hrvatska demokratska zajednica socijaldemokrata HDZSD
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by dreamer 07.01.08 9:05

samo vas slušam i ne mogu se čudom načuditi ,a što ćemo s pragmatizmom, pol. pragmatizmom ,kad su im političari pragmatični
hss-ovci napuštaju stranku ma jadno ....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

HSS-ovci napuštaju stranku Empty Re: HSS-ovci napuštaju stranku

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.