Bez ringa, a prvak Hrvatske ! Empty Bez ringa, a prvak Hrvatske !

Postaj by Admin 02.04.08 11:17

Bez ringa, a prvak Hrvatske ! Sport314

Autor Ivo PETRANOVIĆ

NOVA GRADIŠKA - Izuzetni uspjeh postigli su mladi boksači Nove Gradiške na 16. državnom prvenstvu za mlađe kadete i kadete koje je kroz 3 dana održavano u Zadru.
Nastupila su 3 boksača i sva tri su osvojila medalje. Najveći uspjeh postigao je Bruno Knežević koji je u kategoriji kadeta (do 66 kg) u finalu u sjajnoj, pravoj fajterskoj borbi pobijedio Stojanovića iz Metalca i osvojio naslov prvaka Hrvatske. Srebrnu medalju dobio je Hrvoje Abijanac među mlađim kadetima (do 48 kg), koji je izgubio tek u finalu od Kralja iz Hrvatskog sokola po bodovima, a srebrna medalju osvojio je Filip