Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad General poludi

+8
Gollum
Blue Shadow
Admin
gurru
billy
samozvani-general-BiH
Oziris
Unitas
12 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Gost 03.04.08 17:13

Blue Shadow je napisao/la:I sad će ga pokopati sa svim vojnim počastima. Hoćete se kladiti?

rip

ja se kladim s tobom u karton Pan piva da nece... o njemu se vise nigdje ne pise "general I.Korade", nego samo Ivan Korade... nadam se da sad vecera u paklu....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Blue Shadow 03.04.08 19:19

Izgubila si... sorry..
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by billy 03.04.08 19:22

Blue Shadow je napisao/la:I sad će ga pokopati sa svim vojnim počastima. Hoćete se kladiti?

rip
sto drugo ocekivati od drustva koje Busha docekuje kao narodnog heroja povraca mi se
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Gost 03.04.08 21:20

Blue Shadow je napisao/la:Izgubila si... sorry..

dobila sam... sorry ruganje ... vidi ovo:


MORH: KORADE NEĆE BITI POKOPAN UZ POČASTI
Iz Ministarstva obrane rekli da Ivan Korade neće
imati pogreb uz vojne počasti. Kako neslužbeno doznajemo, vjerojatno će
mu oduzeti činove.

izvor: 24sata.hr
http://www.24sata.hr/news/clanak/korade-je-policajcu-pucao-u-leda-i-raznio-se-bombom/56767/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_news


prvi put u zivotu da se kladim oko mrtvaca i njegovog pogreba... al, nema veze Blue i ja cemo piti (ostalima:ako budete dobri pozvat cemo vas da gledate kako pijemo)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by gorana 03.04.08 22:25

Helena je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:I sad će ga pokopati sa svim vojnim počastima. Hoćete se kladiti?

rip

ja se kladim s tobom u karton Pan piva da nece... o njemu se vise nigdje ne pise "general I.Korade", nego samo Ivan Korade... nadam se da sad vecera u paklu....

Maloprije sam čitala na teletexstu na rtl-u i piše general I. Korade. Twisted Evil
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Gollum 04.04.08 21:31

kažu iz Ministarstva obrane da nema pravne osnove da mu se posthumno oduzme čin.Mogu mu se samo oduzeti odlikovanja i priznanja koje je stekao i bit će pokopan bez vojnih počasti.http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=381199
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Gost 04.04.08 21:40

Gollum je napisao/la:kažu iz Ministarstva obrane da nema pravne osnove da mu se posthumno oduzme čin.Mogu mu se samo oduzeti odlikovanja i priznanja koje je stekao i bit će pokopan bez vojnih počasti.http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=381199

Blue, jes vidio? lol!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by faca 05.04.08 9:11

Helena je napisao/la:
Gollum je napisao/la:kažu iz Ministarstva obrane da nema pravne osnove da mu se posthumno oduzme čin.Mogu mu se samo oduzeti odlikovanja i priznanja koje je stekao i bit će pokopan bez vojnih počasti.http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=381199

Blue, jes vidio? lol!

Samoubojstvom je to riješio. Da je pravomoćno osuđen za zlodjela, po sili zakona ostaje bez čina i drugih pogodnosti. Ovako mu sve ostaje. A što će ga pokopat bez vojnih počasti , ionako ga nije bilo briga .
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by billy 05.04.08 9:33

faca je napisao/la:
Helena je napisao/la:
Gollum je napisao/la:kažu iz Ministarstva obrane da nema pravne osnove da mu se posthumno oduzme čin.Mogu mu se samo oduzeti odlikovanja i priznanja koje je stekao i bit će pokopan bez vojnih počasti.http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=381199

Blue, jes vidio? lol!

Samoubojstvom je to riješio. Da je pravomoćno osuđen za zlodjela, po sili zakona ostaje bez čina i drugih pogodnosti. Ovako mu sve ostaje. A što će ga pokopat bez vojnih počasti , ionako ga nije bilo briga .
ma roknuli su oni njega , kao sto se rokne divljac , ali za medije su preuzeli americku pricu o samoubistvu(inace ameri kada gone takvu divljac uvijek na pladnju posluze verziju o suicidu..prakticno.hehe)
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Gost 05.04.08 11:44

billy je napisao/la:
faca je napisao/la:
Helena je napisao/la:
Gollum je napisao/la:kažu iz Ministarstva obrane da nema pravne osnove da mu se posthumno oduzme čin.Mogu mu se samo oduzeti odlikovanja i priznanja koje je stekao i bit će pokopan bez vojnih počasti.http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=381199

Blue, jes vidio? lol!

Samoubojstvom je to riješio. Da je pravomoćno osuđen za zlodjela, po sili zakona ostaje bez čina i drugih pogodnosti. Ovako mu sve ostaje. A što će ga pokopat bez vojnih počasti , ionako ga nije bilo briga .
ma roknuli su oni njega , kao sto se rokne divljac , ali za medije su preuzeli americku pricu o samoubistvu(inace ameri kada gone takvu divljac uvijek na pladnju posluze verziju o suicidu..prakticno.hehe)
ofkors...pa tko puši tu priču da je jedan takav ego i napuhanac, koji je sebe smatrao da je iznad zakona i koji nije prezao ni od čega , najednom osjetio nešto ljudsko u sebi, grižnju savjesti npr; možda što je oduzeo život,pa je u napadu iste, ili u svjesnosti svoje nemoći u poziciji u kojoj se našao, oduzeo si život...
ma dajte molim vas, čisto sumnjam.
Takav profil osobe, kakav je on bio godinama, rijetko dođe u to stanje svijesti da shvaća da je nemoćan i da mu je jedini izlaz samoubojstvo.
Više sam sklona mišljenju da je on bio spreman potamaniti sve i svakoga tko mu stane na put.
I jedini način na koji ga se moglo zaustaviti je upravo-eliminacija.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Gost 05.04.08 12:39

ja sam uglavnom na toj prici zaradila karton pan-a lol! .. malo morbidno, jel?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Gollum 05.04.08 20:36

Ali ja sve nešto sumnjam u tu priču o samoubojstvu, jer jedni kažu raznio se bombom a danas čitam kako si je pucao u glavu. Pa daj nek se makar mediji usaglase kako će nas lagati. A da vam budem iskrena još manje vjerujem u priču o ubojstvu jer makar ja nisam vidjela njegovo mrtvo tijelo i ne bih se začudila kad bi se saznalo da su nam generala poslali na jedan duuugi oporavak u inozemstvo da se čovijek dobro odmori na naš trošak. :lol:
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by billy 05.04.08 20:43

Ne brini golume , prdez je eliminiran :cheers2:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Gost 05.04.08 21:44

kazu da ce ga zaceprkati u zemlju u utorak ili srijedu... uh, fuj, njega ce i zemlja izbaciti van

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Gost 07.04.08 12:52

i, ajd sad... gdje je tu pamet... i onda mi neki kazu da ja grdim sve oko sebe.. pa kako ne bih....

Pokopu Ivana Koradea prisustvovat će lokalni svećenik.

Nakon svega sto je napravio njemu ce pop biti na sahrani... djecoubojici, krvniku, samoubojici... ooooooo ljudi moji....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Unitas 07.04.08 13:04

Helena je napisao/la:i, ajd sad... gdje je tu pamet... i onda mi neki kazu da ja grdim sve oko sebe.. pa kako ne bih....

Pokopu Ivana Koradea prisustvovat će lokalni svećenik.

Nakon svega sto je napravio njemu ce pop biti na sahrani... djecoubojici, krvniku, samoubojici... ooooooo ljudi moji....

Ma znas onu, pred Bogom smo svi isti, (mos mislit)!!!!!!
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Gost 07.04.08 13:06

Ne se opterećivati glupostima, život je i onako dovoljno usran!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Unitas 07.04.08 13:11

BigSaint je napisao/la:Ne se opterećivati glupostima, život je i onako dovoljno usran!

Ma ustvari tako je nema ga vise i dobro, zivot tece dalje.
Na ovu temu se necu vise ni vracati.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Kad General poludi - Page 3 Empty Re: Kad General poludi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.