Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NATO?

+8
Gollum
Admin
dreamer
faca
gurru
Oziris
billy
Blue Shadow
12 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Oziris 10.04.08 20:38

what ever
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by samozvani-general-BiH 11.04.08 5:10

Unitas je napisao/la:
Oziris je napisao/la:"Tko izgubi vjeru,taj se je unaprijed odrekao Bog i Hrvati
Krenuli smo sa poslovicama ajd dobro
Evo jedne "Tko pod drugim jamu kopa, sam u nju upada" lol!



Nije istina, ... on je fizikalac.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by samozvani-general-BiH 11.04.08 5:15

Oziris je napisao/la:ma možeš ti imat kakvu god hoceš diplomaciju kad imaš dobre susjede ne treba ti ni vojska ni Nato
da slavim 67 rođendan


Kakva slučajnost pa i ja slavim isto 67. rođedan, od kad sam postao nezavisan. Jest da sam bio od '45. do '91. jako bolestan, ali sam danas ko novi. A dodatni doping mi je ulazak u NATO.

I nažalost opet vidiš da ima onih jjugonostalgičara, koji žele da im tuđin (pogotovo ak je s istoka) bude gazda. - nikog ne prozivam i ne vrijeđam samo konstatiram. HVALA!
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Gost 11.04.08 6:11

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Oziris je napisao/la:ma možeš ti imat kakvu god hoceš diplomaciju kad imaš dobre susjede ne treba ti ni vojska ni Nato
da slavim 67 rođendan


Kakva slučajnost pa i ja slavim isto 67. rođedan, od kad sam postao nezavisan. Jest da sam bio od '45. do '91. jako bolestan, ali sam danas ko novi. A dodatni doping mi je ulazak u NATO.

I nažalost opet vidiš da ima onih jjugonostalgičara, koji žele da im tuđin (pogotovo ak je s istoka) bude gazda. - nikog ne prozivam i ne vrijeđam samo konstatiram. HVALA!

A sad si svoj na svome :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: , sad si nezavisan i tudjin ti nije gazda :smijeh1: de ne lupetaj vise i okreni se malo oko sebe a ne samo :ufo: ... A, sto se jugonostalgicarstva tice - ti rezoniras poprilicno HDZ-njarski - "il si s nama il si protiv nas, ako si protiv nas onda si komunjara".. A, cuj, ako cemo iskreno - Tito je znao reci Staljinu "ne" kad je trebalo, isto tako je znao - sretna radnicka klasa-sretni gradjani-sretna drzava... no, ti si prepremlad da bi o tome imao bilo kakvog pojma!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by billy 11.04.08 6:24

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Oziris je napisao/la:ma možeš ti imat kakvu god hoceš diplomaciju kad imaš dobre susjede ne treba ti ni vojska ni Nato
da slavim 67 rođendan


Kakva slučajnost pa i ja slavim isto 67. rođedan, od kad sam postao nezavisan. Jest da sam bio od '45. do '91. jako bolestan, ali sam danas ko novi. A dodatni doping mi je ulazak u NATO.

I nažalost opet vidiš da ima onih jjugonostalgičara, koji žele da im tuđin (pogotovo ak je s istoka) bude gazda. - nikog ne prozivam i ne vrijeđam samo konstatiram. HVALA!
Uuu jaka ti bila ta nezavisnost koja je otoke i dalmaciju poklonila talijanima te provodila rasni rezim po uzoru na nacisticku njemacku da bi nakraju zajedno sa njima pobrali gorke plodove svoje zablude.
Republika Hrvatska ima dan drzavnosti 25-06 i njega priznaje i postuje cijeli svijet, a ovaj tvoj datum nema nikakve veze ni sa danasnjom hrvatskom ni sa zdravim razumom.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Unitas 11.04.08 6:40

samozvani-general-BiH je napisao/la:
Oziris je napisao/la:ma možeš ti imat kakvu god hoceš diplomaciju kad imaš dobre susjede ne treba ti ni vojska ni Nato
da slavim 67 rođendan


Kakva slučajnost pa i ja slavim isto 67. rođedan, od kad sam postao nezavisan. Jest da sam bio od '45. do '91. jako bolestan, ali sam danas ko novi. A dodatni doping mi je ulazak u NATO.

I nažalost opet vidiš da ima onih jjugonostalgičara, koji žele da im tuđin (pogotovo ak je s istoka) bude gazda. - nikog ne prozivam i ne vrijeđam samo konstatiram. HVALA!
I ti nekome spocitavas nostalgiju zar sad sam nisi i javno priznao od kakve ti nostalgije bolujes.
Zar nisi svijestan da upravo zbog takve vrste nostalgije svijet kroz lupu promatra i danasnju hrvatsku
Nadalje pricas o Jugonostalgiji a kad je juga nestajala sa politicke scene svijeta vukao si pelene ali doslovno (Age : 25).
Znaci veoma dobro se sjecas bivse drzave, toliko o tvom spocitavanju
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by dreamer 11.04.08 6:55

a jeste fosili svi,je....e sve rasprave se nužno vraćaju ,mislim političke na prošlost ko je koga i gdje ,na stare davno potrošene ideje koje su propale i nestale ali ostavile gorak spomen i opomenu da bar mi mlađa generacija podignemo glavu i ne budemo ni crveni ni crni nego da iznjedrimo nove ideje humanije za bolji suživot različitih svjetonazora,da povijest bude učiteljica da se grozne stvari više ne ponove....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Unitas 11.04.08 7:00

No vratimo se na temu od srijede kako skupljam potpise ljudi koji su za odrzavanje referenduma sakupio sam skromnih tristostotinjak potpisa.
Znaci u prosjeku stotinjak potpisa dnevno, tako da i taj podatak dovoljno govori o tome koliko ljudi ipak zeli referendum samo iz razloga, da vladajucima dokaze da su oni ipak tu da sluze narodu a ne da mu namecu svoju volju
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Unitas 11.04.08 7:08

dreamer je napisao/la:a jeste fosili svi,je....e sve rasprave se nužno vraćaju ,mislim političke na prošlost ko je koga i gdje ,na stare davno potrošene ideje koje su propale i nestale ali ostavile gorak spomen i opomenu da bar mi mlađa generacija podignemo glavu i ne budemo ni crveni ni crni nego da iznjedrimo nove ideje humanije za bolji suživot različitih svjetonazora,da povijest bude učiteljica da se grozne stvari više ne ponove....
Dreamer-u slazem se s tobom u potpunosti ali vidis i sam da ima pojedinaca koji nevide sumu od jednog drveta i stalno se vracaju unazad kao da namjerno zele urusiti tesko steceni ugled HR u evropi pa i svijetu.
A kad pogledas realnije upravo zbog takovih razmisljanja pojedinog dijela ljudi i kasnimo za ostalim drzavama regije prije kojih smo morali odavno vec biti i clanica EZ i Nato-a (Rumunija, Bugarska pa mozda i Mađarska)
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Oziris 11.04.08 7:48

Unitas je napisao/la:
dreamer je napisao/la:a jeste fosili svi,je....e sve rasprave se nužno vraćaju ,mislim političke na prošlost ko je koga i gdje ,na stare davno potrošene ideje koje su propale i nestale ali ostavile gorak spomen i opomenu da bar mi mlađa generacija podignemo glavu i ne budemo ni crveni ni crni nego da iznjedrimo nove ideje humanije za bolji suživot različitih svjetonazora,da povijest bude učiteljica da se grozne stvari više ne ponove....
Dreamer-u slazem se s tobom u potpunosti ali vidis i sam da ima pojedinaca koji nevide sumu od jednog drveta i stalno se vracaju unazad kao da namjerno zele urusiti tesko steceni ugled HR u evropi pa i svijetu.
A kad pogledas realnije upravo zbog takovih razmisljanja pojedinog dijela ljudi i kasnimo za ostalim drzavama regije prije kojih smo morali odavno vec biti i clanica EZ i Nato-a (Rumunija, Bugarska pa mozda i Mađarska)

da nije bilo nas jos biste vi bili u jugoslaviji jugonostalgicaru
kako si glasovao na referendumu 1990 god ?
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Unitas 11.04.08 7:53

Jas sam bar imao pravo glasa a ti ????? aplause


Zadnja promjena: Unitas; 11.04.08 8:00; ukupno mijenjano 1 put.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Oziris 11.04.08 7:59

Unitas je napisao/la:Jas sam bar imao pravo glasa a ti ????? aplause

dovoljno da glasam dečko
znaš šta lako je sad po šumi tražit ceca kad je na ražnju
da si prije 18 godina pravio peticiju možda si mogao zaustaviti rat
nema od peticije ništa al samo se vi potpisujte


živio !
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Unitas 11.04.08 8:19

Oziris je napisao/la:
Unitas je napisao/la:Jas sam bar imao pravo glasa a ti ????? aplause

dovoljno da glasam dečko
znaš šta lako je sad po šumi tražit ceca kad je na ražnju
da si prije 18 godina pravio peticiju možda si mogao zaustaviti rat
nema od peticije ništa al samo se vi potpisujte


živio !
E vidis sad smo dosli do srzi problema u to vrijeme o kom ti sad pricas jedini tko je mogao zaustaviti to zlo kroz koje smo nazalost prosli, bili su svjetska organizacija (citaj NATO) i EZ ali nisu ni malim prstom mrdnuli dok Hrvatski narod nije sam preuzeo stvar u svoje ruke i odbranio sebe i oformio drzavu i vojsku vrijednu svakog respekta.
Tako da ustvari kroz cijelo ovo vrijeme tvojih vrijeđanja i oprecnih izjava dolazimo do zakljucka da isti taj NATO sad zeli nas zastititi a reci mi otkoga to pa sad.
Kazes bojis se istocnog susjeda pa taj istocni susjed nezna ni sam sa sobom sto uciniti.
Puca po svim savovima tako da mu nije ni do cega.
A samim ulaskom u EZ i nas i njih opet dolazis u situaciju da ces morati na svoju zalost gledati kako ulaze u RH samo sa osobnom iskaznicom.
Tako da je potpuno bespredmetno razmisljati o tomu kako cemo biti zasiceni ko licki medvjed ulaskom u NATO
A sto se tice potpisivanja peticije za odrzavanje referenduma samo se trazi od HR vladajucih da se pridrzavaju demokratskih nacela i pitaju narod za misljenje posto ih je taj isti narod tamo i postavio ili i ti mislis da smo svi skupa stoka sitnog zuba.
E vidis ja takvo misljenje o sebi nemam.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by gorana 11.04.08 9:01

Unitas je napisao/la:No vratimo se na temu od srijede kako skupljam potpise ljudi koji su za odrzavanje referenduma sakupio sam skromnih tristostotinjak potpisa.
Znaci u prosjeku stotinjak potpisa dnevno, tako da i taj podatak dovoljno govori o tome koliko ljudi ipak zeli referendum samo iz razloga, da vladajucima dokaze da su oni ipak tu da sluze narodu a ne da mu namecu svoju volju
A gdje ti to skupljaš potpise, kako da se potpišem ako neznam gdje si?
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by billy 11.04.08 9:06

dreamer je napisao/la:a jeste fosili svi, je....e sve rasprave se nužno vraćaju, mislim političke na prošlost ko je koga i gdje, na stare davno potrošene ideje koje su propale i nestale ali ostavile gorak spomen i opomenu da bar mi mlađa generacija podignemo glavu i ne budemo ni crveni ni crni nego da iznjedrimo nove ideje humanije za bolji suživot različitih svjetonazora, da povijest bude učiteljica da se grozne stvari više ne ponove....
vrlo tipicno za ove prostore je da sve diskusije kad tad zavrse na partizanima i ustasama.. fenomen koji nas prati vec desetljecima.. nazalost.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Unitas 11.04.08 9:28

gorana je napisao/la:
Unitas je napisao/la:No vratimo se na temu od srijede kako skupljam potpise ljudi koji su za odrzavanje referenduma sakupio sam skromnih tristostotinjak potpisa.
Znaci u prosjeku stotinjak potpisa dnevno, tako da i taj podatak dovoljno govori o tome koliko ljudi ipak zeli referendum samo iz razloga, da vladajucima dokaze da su oni ipak tu da sluze narodu a ne da mu namecu svoju volju
A gdje ti to skupljaš potpise, kako da se potpišem ako neznam gdje si?
Nazalost jutros sam popis poslao nazad u ZG kako sam svoju kvotu ispunio.
Ako ima jos koja lista u NG a ja mislim da ima poslat cu ti poruku hvala na interesu
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Oziris 11.04.08 10:41

potpisujete se po kućama kako mi je to odnekud poznato
Oziris
Oziris
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 52
Age : 56
Registration date : 25.03.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by samozvani-general-BiH 11.04.08 13:12

Nigdje ne stoji da mora vlada raspisati referendum, već da može. A zašto bi raspisala, kada je normalno da idemo u NATO. A što se tiče EU ne moramo nikada ni ući.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by billy 11.04.08 13:55

samozvani-general-BiH je napisao/la:Nigdje ne stoji da mora vlada raspisati referendum, već da može. A zašto bi raspisala, kada je normalno da idemo u NATO. A što se tiče EU ne moramo nikada ni ući.
Ajde sad ponovo procitaj sto si napisao i pokusaj se zamisliti nad tim rijecima i vidjet ces da ne daju ama bas nikakvog smisla.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by faca 11.04.08 14:25

Kako rekoše naši političari : U Hrvatskoj NEĆE bit NATO baza !!!!


U ZEMUNIKU ĆE SE PRUŽATI POTPORA SNAGAMA VOJNOG SAVEZA
NATO slijeće u Zadar



Baza
Zemunik bit će osposobljena za uklanjanje kvarova na zrakoplovima u
tranzitu te pomoć kod transporta i privremenog smještaja vojnika
tijekom vježbi
NATO? - Page 5 Nato11
Dok NATO dođe u Zadar i naši će piloti dobiti modernije
zrakoplove
U Zračnoj bazi u Zemuniku kod Zadra odabrani su vojni objekti koji će
biti modernizirani i obnovljeni za prihvat i pružanje pomoći NATO-ovim
snagama. Osim vojnih objekata, u MORH-u se izrađuju planovi i za obnovu
kompletne postojeće infrastrukture u zemuničkoj bazi.
- Oružane snage RH će u pojedinim svojim objektima, prije svega u Zračnoj bazi Zemunik, pružiti potporu snagama NATO saveza.
Kod prihvaćanja zrakoplova NATO-ovih snaga u Zemuniku mi ćemo biti
osposobljeni za uklanjanje eventualnih tehničkih kvarova na
zrakoplovima u tranzitu, za pomaganje kod transporta, kao i kod
logistike i privremenog smještaja - naveo je Goran Grošinić, načelnik Službe za odnose s javnošću i informiranje u MORH-u.
Grošinić ističe da će Zemunik biti mjesto privremenog smještaja
snagama NATO-a i pri izvođenju zajedničkih vojnih vježbi. - Obnavljanje
objekata i modernizacija infrastrukture u Zemuniku je dio koncepta Host
Nation Supporta, dakle koncepta potpore zemlje domaćina NATO-ovim
snagama - naglasio je Grošinić, dodajući da se ne radi o vojnim bazama
NATO-a, koje ni ne postoje nigdje u svijetu, već se, kao i u Zemuniku,
osigurava sva potrebna potpora NATO-u.
U Zračnoj bazi u Zemuniku će se modernizirati i prometne površine,
dakle poletno-sletne staze, što je u skladu i s dugoročnim planom
razvoja Oružanih snaga Republike Hrvatske.

U pripremi i vojarna Benkovac

Na području Zadarske županije NATO-ove snage će, osim baze u Zemuniku, na raspolaganju imati i Vojarnu “Benkovac”.
Vojni
objekt za prihvat kopnenih snaga u Benkovcu idealan je zbog blizine,
povezan je s bazom Ratnog zrakoplovstva i protuzračne obrane u vojarni
u Zemuniku.
- U Vojarni “Benkovac” predviđeno je
ojačanje, izgradnja i modernizacija logističkih objekata. U MORH-u je u
tijeku izrada planova obnove – naveo je Grošinić.
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Unitas 11.04.08 14:55

Oziris je napisao/la:potpisujete se po kućama kako mi je to odnekud poznato
Ma daj nelupetaj molim te
(nego da te pitam na sto ti to aludiras)
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by dreamer 11.04.08 20:04

Oziris je napisao/la:
Unitas je napisao/la:
dreamer je napisao/la:a jeste fosili svi,je....e sve rasprave se nužno vraćaju ,mislim političke na prošlost ko je koga i gdje ,na stare davno potrošene ideje koje su propale i nestale ali ostavile gorak spomen i opomenu da bar mi mlađa generacija podignemo glavu i ne budemo ni crveni ni crni nego da iznjedrimo nove ideje humanije za bolji suživot različitih svjetonazora,da povijest bude učiteljica da se grozne stvari više ne ponove....
Dreamer-u slazem se s tobom u potpunosti ali vidis i sam da ima pojedinaca koji nevide sumu od jednog drveta i stalno se vracaju unazad kao da namjerno zele urusiti tesko steceni ugled HR u evropi pa i svijetu.
A kad pogledas realnije upravo zbog takovih razmisljanja pojedinog dijela ljudi i kasnimo za ostalim drzavama regije prije kojih smo morali odavno vec biti i clanica EZ i Nato-a (Rumunija, Bugarska pa mozda i Mađarska)

da nije bilo nas jos biste vi bili u jugoslaviji jugonostalgicaru
kako si glasovao na referendumu 1990 god ?
Jel to mene lik nazva jugonostalgičarom ,ha ha ha ,ajd ponovi ak si mislio na mene....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Gost 13.04.08 19:59

toliko o potpisima
Referenduma za NATO neće
biti. Nevladine udruge nisu uspjele prikupiti 450.000 potpisa na
peticiji za referendum. Nakon dva tjedna prikupljeno je malo više od
150.000 potpisa.

Organizatori tvrde da su im financijska sredstva bila ograničena,
rok od dva tjedna za prikupljanje potpisa prekratak, a broj potpisa
koje je trebalo prikupiti, gotovo pola miljuna, prevelik.

Analitičari smatraju da akcija nije bila dovoljno dobro
organizirana i da je nisu dovoljno poduprli ni mediji niti istaknute
javne osobe.

Anđelko Milardović iz Centra za politološka istraživanja smatra da je kampanja trebala biti bolje pripremljena.

Naveo je primjer Švicarske, Austrije i skandinavskih zemalja u kojima se svaka važnija odluka donosi na referendumu.

Organizatori peticije smatraju pak da je ova inicijativa ipak bila velik iskorak za demokraciju u Hrvatskoj.

Prikupljene potpise predat će Saboru, a potaknut će i raspravu o
izmjeni Zakona o referendumu koji je, kako smatraju, prestrog i
ograničava građanske inicijative.

Prema najavama, Odbor za referendum imat će precizne podatke 15. travnja.




www.net.hr

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by faca 31.05.08 10:09

Hrvatski mirovnjaci su trenutačno raspoređeni u Burundiju, Zapadnoj
Sahari, Haitiju, na Cipru, u Libanonu, Etiopiji i Eritreji, na Kosovu,
u Liberiji, Nepalu, Siera Leoneu, Sudanu, Timoru, Indiji i Pakistanu,
Obali Bjelokosti i Gruziji.
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Admin 03.07.08 16:17

Još "malo" o NATO-u...

http://www.net.hr/vijesti/nato/
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

NATO? - Page 5 Empty Re: NATO?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.