Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opet rušenje stabala...

4 posters

Go down

Opet rušenje stabala... Empty Opet rušenje stabala...

Postaj by Admin 20.03.08 19:54

Neki dan naiđoh na porušena stabla, ovaj puta ispred Društvenog doma... Koji je razlog i povod ovome ne znam.
Japanci sade drveće na krovovima zgrada da bi poboljšali klimu u gradovima, a mi samo rušimo. Valjda netko zna što radi u ovome gradu?

Opet rušenje stabala... Dsc00013
Jele ispred Društvenog, na zemlji...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Opet rušenje stabala... Empty Re: Opet rušenje stabala...

Postaj by faca 20.03.08 21:24

Tu ti se priprema teren za spomenik dr.Franji Tuđmanu.
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Opet rušenje stabala... Empty Re: Opet rušenje stabala...

Postaj by Unitas 20.03.08 21:34

Uopce nije bitan razlog rusenja ali je bit u tome sto jednostavno netko u ovome gradu nezna sto radi, pa i po sam izgled grada namece svoju volju makar i na ustrb ekologije i zdravlja stanovnistva Nove Gadiske.
PS. nekad nas se ucilo da su zelene povrsine (parkovi i drvoredi) pluca grada
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Opet rušenje stabala... Empty Re: Opet rušenje stabala...

Postaj by faca 20.03.08 21:46

Jedan od razloga rušenja starih stabala je i taj što su stara.Njihovo korijenje je jako i nanosi štetu objektima. E , a sad problem je što se samo ruši, a ne sadi novo. Postoje sadnice drveća primjerenog gradovima, sa plitkim korjenjem koje dobro drži, a ne pravi štetu. No
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Opet rušenje stabala... Empty Re: Opet rušenje stabala...

Postaj by Gollum 26.03.08 22:40

Ha,ha kakva žalost u gradu zavladala što su posjekli par starih stabala. Tako velika žalost da se čak i peticije na poglavarstvo pišu. Spasite naše drveće vape očajni i zabrinuti građani ovog grada. Vidi čuda, a pred očima srušili im Nektar, a kako stvari stoje poravnat će i Sekulić pa nitko se nije niti oglasio, a kamo li peticiju napisao. Ja vjerujem da se radi samo o novom lickanju grada ne bi li se glupavim građanima ovog grada zamazale okice i stvorilo priviđenje kako ovaj mali gradić napreduje. Zato mislim, kao i faca, da će biti posađeno novo drveće primjereno gradovima i spasiti osjetljiva pluća
uplašenih građana. Ne plašite se dragi sugrađani u našem gradu ima sasvim dovoljno drveća i zelenila da dišete čist zrak. A tu su i okolne šume koje se brinu za vaše dobro zdravlje makar toliko dugo dok i njih ne prodamo i porušimo pa ih kao sirovinu ne izvezemo. Dakle dragi moji sugrađani uživajte u dvije zaista laskave titule koje ovaj grad može s ponosom ponijeti. Možemo se podičiti najčišćim zrakom u Hrvatskoj: zato što smo se pobrinuli da uništimo i ono malo privrede što smo imali . A svakako se najviše možemo podičiti titulom najnerazvijenijeg i najsiromašnijeg grada. Plačite, plačite dragi sugrađani za stablima ali ne zaboravite si travu posijati trebati će vam. Twisted Evil
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Opet rušenje stabala... Empty Re: Opet rušenje stabala...

Postaj by Gost 27.03.08 9:48

To sam i ja par puta rekao; kamoli sreće da je zrak u Hrvatsko i NG zagađeniji.

Tko razumije shvatiti će!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Opet rušenje stabala... Empty Re: Opet rušenje stabala...

Postaj by Unitas 27.03.08 13:56

He sto se bojimo zar nismo isterali prljavu industriju iz NG-a prema tome netrebju nam ni pluca grada posto stvarno nemaju vise sto filtrirati.
Eko stanovnistvo u eko gradu idila, jos samo da naucimo pasti jel cobani su vec tu.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Opet rušenje stabala... Empty Re: Opet rušenje stabala...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.