Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raskol u Vrhu SDP-a

5 posters

Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by billy 15.03.08 19:03

Na danasnjoj sjednici vijeca Sdp-a ostavku je podnijela zamjenica predsednika stranke Zeljka Antunovic.
Koje je vase misljenje , hoce li to destabilizirati stranku ili je to samo sljedeci korak u ciscenju starih kadrova.??
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by faca 15.03.08 19:24

Neko reče, davno... što budala pokvari 100 pametnih ne riješi.
I zato oni sa malo mozga u tintari obično puknu i odu, povuku se . A oni drugi? Njih i onako boli kuac .........
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by Blue Shadow 15.03.08 19:25

Raskol u vrhu traje već duže vrijeme, a ovo je jedan od načina da se privuče pozornost javnosti na sebe. Očito je da će se ona kandidirati na skorašnjim stranačkim izborima, a ovo je uvod...
Osobno, mislim da ona nije ništa značajno napravila ni za stranku ni državu (dok je bila na vlasti) i da treba izgubiti od Milanovića.
On sam, treba boljeg savjetnika iako ne znam tko je to u ovom trenutku.

Stare kadrove treba očistiti u svim strankama jer samo tako možemo podići ovu državu i društvo na jedan viši nivo...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by faca 15.03.08 19:33

Niko i neće napravit ništ korisno, dok god se borba za vlast vodi samo zbog vlasti. -Ja imam vlast i ja sam gazda i radit ću sve da tako ostane: prijetit, kupovat, smještat, uklanjat...-Dok se politički rad bude svodio na to , nema nam dobrog. Zato me baš briga za Antunovićku. Najbolji primjer tome je ona seljačina Friščić i ZERP. Kad je trebao pokazat muda, a ono guzica. ruz
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by Blue Shadow 15.03.08 19:51

faca je napisao/la:Niko i neće napravit ništ korisno, dok god se borba za vlast vodi samo zbog vlasti. -Ja imam vlast i ja sam gazda i radit ću sve da tako ostane: prijetit, kupovat, smještat, uklanjat...-Dok se politički rad bude svodio na to , nema nam dobrog. Zato me baš briga za Antunovićku. Najbolji primjer tome je ona seljačina Friščić i ZERP. Kad je trebao pokazat muda, a ono guzica. ruz

cool
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by billy 19.04.08 17:55

Vidovic, Kovacevic ili Milanovic, ono sto mene zanima je tko ce se od njih trioce ustvari kandidirati kao sdp-ov kandidat za predsjednika drzave na predstojecim izborima ili ce to ipak biti zeljka ?
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by Gost 19.04.08 20:23

Milanovic cak vjerujem da nece imati protukandidata.. eventualno ce se Jurcic kandidirati, al jos se ne izjasnjava

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by dreamer 19.04.08 20:30

Komentirati ću samo da je posrijedi veoma zanimljiva utakmica s mogućim ishodom a to je raskol....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by Gost 19.04.08 20:35

dreamer je napisao/la:Komentirati ću samo da je posrijedi veoma zanimljiva utakmica s mogućim ishodom a to je raskol....

svasta! cekic

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by billy 19.04.08 20:40

dreamer je napisao/la:Komentirati ću samo da je posrijedi veoma zanimljiva utakmica s mogućim ishodom a to je raskol....
ne, do raskola nece doci vec samo do prebacivanja tezista sa centralno lijevog na lijevo..sto je mozda puno vise od obicnog kozmetickog zahvata,,vidjecemo. king
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by dreamer 19.04.08 20:58

hoćeš reći da će izgubiti umjerenjaci u sdp-u,moguće moguće,ali članstvo više ne vidi milanovića kao "mojsija"...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by billy 19.04.08 21:00

dreamer je napisao/la:hoćeš reći da će izgubiti umjerenjaci u sdp-u,moguće moguće,ali članstvo više ne vidi milanovića kao "mojsija"...
postoji ih puno koji ga nikad nisu ni vidjeli kao takvog.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by Gost 20.04.08 7:59

Nakon oligarhije slijedi anarhija. Toje logičan slijed stvari i to se događa trenutno u SDPu, a događalo se u svim strankama. Neke su preživjele, neke nisu. SDP vrlo vjerojatno hoće (kažem vrlo vjerojatno jer ništa nije 100%), a kako će se to odraziti na njihove izborne rezultate to ćemo vidjeti.
Inače nevidim kako bi Zoki mogao proći za precjednika, ali ako mu Hebrang bude protivnik onda lol!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by billy 20.04.08 9:06

Na nasim prostorima politicke stranke ne nestaju one se samo dezintegriraju da bi se pojavile u novom ruhu pod starim programom.
Herbrang..hebote jel on jos ziv Shocked Shocked
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by dreamer 20.04.08 14:38

je je živ je isto kao i vampirčina linić,relikti prošlosti se na našim prostorima ne predaju tako lako...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by billy 20.04.08 15:57

dreamer je napisao/la:je je živ je isto kao i vampirčina linić,relikti prošlosti se na našim prostorima ne predaju tako lako...
ziva istina , linic je inertan zakulisan i nedovoljno radikalan,, herbrang je..ahh , jednostavno previse puta iskoristena marioneta.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by Unitas 20.04.08 16:58

Po mom misljenju odstupanje Antunovicke je jedan od koraka odstranjvanja starih kadrova iz SDP-a sto je i normalno za svaku drugu stranku pa tako i za SDP, da je to pocetak razdora u jednoj parlamentarnoj stranci nevjerujem iz cistog razloga sto je prirodno da dolaze mlade snage i nevidim zbog cega se to nebi desavalo i u SDP-u.
Kanditatura za predsjednika u slucaju Antunovicke je isto tako moguca kao i za samog Milanovica ili Piculu mada mislim da bi vjerodostojnije bilo da se kandidira Jurcic
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by billy 20.04.08 17:15

Unitas je napisao/la:Po mom misljenju odstupanje Antunovicke je jedan od koraka odstranjvanja starih kadrova iz SDP-a sto je i normalno za svaku drugu stranku pa tako i za SDP, da je to pocetak razdora u jednoj parlamentarnoj stranci nevjerujem iz cistog razloga sto je prirodno da dolaze mlade snage i nevidim zbog cega se to nebi desavalo i u SDP-u.
Kanditatura za predsjednika u slucaju Antunovicke je isto tako moguca kao i za samog Milanovica ili Piculu mada mislim da bi vjerodostojnije bilo da se kandidira Jurcic
jurcic nema potrebnu karizmu da vodi stranku a kamoli drzavu..jako me podsjeca na drazena budisu, sto naravno znamo kako je zavrsilo.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by Unitas 20.04.08 18:00

Ok karizmu mozda i nema ali potrebno znanje i iskustvo ima u svakom slucaju tako da po mom misljenju Jurcic ipak po vec spomenutim kvalitetama ima bolje predispozicije za predsjednika nego njegov ipak mlađi kolega Milanovic koji jos uvijek ima masu neodmjerenih izjava koje iole odgovorni politicari njegovog ranga nebi trebali izjavljivati nisu to neke sudbonosne izjave ali ipak
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by billy 20.04.08 18:18

Unitas je napisao/la:Ok karizmu mozda i nema ali potrebno znanje i iskustvo ima u svakom slucaju tako da po mom misljenju Jurcic ipak po vec spomenutim kvalitetama ima bolje predispozicije za predsjednika nego njegov ipak mlađi kolega Milanovic koji jos uvijek ima masu neodmjerenih izjava koje iole odgovorni politicari njegovog ranga nebi trebali izjavljivati nisu to neke sudbonosne izjave ali ipak
definitivno, ali tu su osim jurcica jos Kovacevic i Vidovic ..koji imaju svoje frakcije .naravno od presudnog znacaja je koga ce podrzati Liniceva frakcija, sto nije dobro jer linic je uteg na nogama stranke.
Milanovic je trenutno u laganoj prednosti..no vidjecemo.
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by Unitas 20.04.08 18:26

ma Linic je tipcina koja u zadnje vrijeme vise steti nego pomaze stranci ali dolazi iz takvog geografskog okruzenja gdje ima veliku podrsku stanovnistva toga dijela drzave i to je jedini adut koji ga jos drzi na politickoj sceni RH ali u slucaju da se pojavi nova snaga SDP-a iz tog dijela Linic odlazi u ropotarnicu povjesti jednog doba politicki veoma uzavrelog
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by billy 20.04.08 18:42

Unitas je napisao/la:ma Linic je tipcina koja u zadnje vrijeme vise steti nego pomaze stranci ali dolazi iz takvog geografskog okruzenja gdje ima veliku podrsku stanovnistva toga dijela drzave i to je jedini adut koji ga jos drzi na politickoj sceni RH ali u slucaju da se pojavi nova snaga SDP-a iz tog dijela Linic odlazi u ropotarnicu povjesti jednog doba politicki veoma uzavrelog
Linic je relikt proslosti ali i stara skola koja tesko silazi sa trona a da pri tom ne zada teske rane stranci iz koje istupa..moje misljenje je da pored svega treba ici u taj riziko i odstraniti ga iz sdp-a
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Raskol u Vrhu SDP-a Empty Re: Raskol u Vrhu SDP-a

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.