Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta mislite o novom poglavarstvu?

+4
Unitas
TENG
Blue Shadow
samozvani-general-BiH
8 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by samozvani-general-BiH 14.03.08 15:24

Slišurić - Bonbin igrač ruganje ruganje ruganje

Glavač - vječni student :cool: :cool: :cool:

Konjić - samo za rušenje uvjek bio jocolor jocolor jocolor

Bigović i duvnjak - bili i u srušenom poglavarstvu give me five give me five give me five

Trobić - pomalo senilan what ever what ever what ever

a zadnjeg sam i zaborvio znam da dolazi iz seljačke stranke. lol! lol! lol!


Ajmo više podataka i mišljenja o njima. rip rip rip
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by Blue Shadow 14.03.08 15:41

Na današnjoj sjednici Gradskog vijeća NG s 15 glasova ZA, 4 protiv i jednim suzdržanim glasom, izglasovano je nepovjerenje dosadašnjem gradonačelniku Josipu Mikšiću, na čiju je dosadašnju funkciju sa 12 glasova ZA i 7 suzdržanih glasova izabran dipl pravnik Davorin Slišurić (HDZ) . Većinom glasova izabrani su i zamjenici gradonačelnika Krunoslav Glavač (HDZ) i Zdravko Konjić (HNS) . Na prijedlog novog gradonačelnika Slišurića u novom Poglavarstvu NG bit će (uz zamjenike gradonačelnika) i Željko Bigović ( HDZ) , Ivan Duvnjak (HDZ) , Zorislav Trobić (HSLS) i Dejan Križanić (HSS) .

Ovo su podaci sa današnje sjednice. Kad znamo da je jedan od zamjenika HDZ-ov poltron i vječiti student (14 godina studira i još nije završio..) onda se pitam što ovdje uopće treba komentirati.

Na sjednici nije naveden niti jedan valjan razlog za smjenu i nitko ne zna pravi razlog, ali kada se tu upetljaju neka imena koja sada čitamo onda je sve jasno...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by TENG 14.03.08 16:19

Neznam zašto se stalno napada Vječiti student.
Nisam na ničijoj strani, ali ako čovjek ima smisla za politiku , šta ima veze koliko dugo studira????
TENG
TENG
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 148
Location : nova gradiška
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by samozvani-general-BiH 14.03.08 16:28

Jel nam možeš prokomentirati kakav smisao to za politiku ima? A drugo iz pouzdanih izvora znam kad je bio predložen u neki upravni odbor rekao je: " Šta ja tu mogu uzeti, ništa i neželim tu."

uzivanje
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by TENG 14.03.08 16:52

samozvani-general-BiH je napisao/la:Jel nam možeš prokomentirati kakav smisao to za politiku ima? A drugo iz pouzdanih izvora znam kad je bio predložen u neki upravni odbor rekao je: " Šta ja tu mogu uzeti, ništa i neželim tu."

uzivanje

Ne mogu taj dio prokomentirati, jer se ne razumijem previše, ali onda tako reci a ne napadati nekog zbog njegovog školovanja?
Mislim da njegovo školovanje nema veze s njegovim političkim sposobnostima, ali nisam kompetentan s druge strane tako da se ispričavam za upad na topic.
TENG
TENG
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 148
Location : nova gradiška
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by Blue Shadow 14.03.08 17:57

TENG je napisao/la:Neznam zašto se stalno napada Vječiti student.
Nisam na ničijoj strani, ali ako čovjek ima smisla za politiku , šta ima veze koliko dugo studira????

Ha, ha, ha... sorry, ali morao se nasmijati na tvoj komentar...

Zašto ga napadamo? Napisao sam gore zašto. Čovjek je nesposoban totalno, za bilo što, a to dokazuje svojim studiranjem dugim 14 godina! Da nije ulizica (poltron) u HDZ-u nikada u normalnom društvu i normalnoj državi ne bio bio tamo gdje je bio do sada, a pogotovo gdje će biti...
I sada će takav tip upravljati ovim gradom? Please...!?

Nisi na ničijoj strani? Ne trebaš ni biti, ali svakako trebaš imati svoje mišljenje.

:cheers2:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by Unitas 14.03.08 19:09

Ha pa ja imam svoje misljenje ali bolje da ga ne iznosim posto bih mogao jako puno toga reci sto nekima nebi islo pod kapu i mogao bih u tom slucaju zavrsiti ko zuti macak.
Ali jedno je sigurno koga smo izabrali na zadnjim lokalnim izborima nismo mogli bolje ni ocekivati in sa smjenjenim a ni sa novopostavjenim nemozemo ocekivati bolje, drugim rijecima sjasi murta da uzjasi kurta
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by excalibur 14.03.08 19:23

dream team , poslozila se ekipa samo im fali jos jedan zamijenik malo su dva ... sta ako se sva trojica razbole tko ce ih zamijenit .... treba im cetvrti pod hitno ....

excalibur
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : Nova Gradiška
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by samozvani-general-BiH 14.03.08 20:18

U najmanju ruku da imaju za belu.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by Blue Shadow 14.03.08 20:21

Poznati srpski psihijatar Rašković jednom reče: Srbi su lud narod (tamo negdje devedesetih)...
Pa ja mislim da smo mi luđi kad pristajemo na ovakvo što, a sad se pitam zašto me ne iznenađuju neki članovi foruma na novagradiska.com koji se već uvlače u guzicu novom dogradonačelniku sa čestitkama...

povraca mi se
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by samozvani-general-BiH 15.03.08 20:02

Blue Shadow je napisao/la:Poznati srpski psihijatar Rašković jednom reče: Srbi su lud narod (tamo negdje devedesetih)...
Pa ja mislim da smo mi luđi kad pristajemo na ovakvo što, a sad se pitam zašto me ne iznenađuju neki članovi foruma na novagradiska.com koji se već uvlače u guzicu novom dogradonačelniku sa čestitkama...

povraca mi se





:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by faca 15.03.08 20:11

Ma ljudi!!!!!!! Vlast je slast. Eno u Osijeku gradu Đapić pregovara sa SDP- om. Za šaku moći (vlasti) ljudi svašta rade. Šta se onda imate iščuđavati?? ruganje ruganje
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by billy 15.03.08 20:27

faca je napisao/la:Ma ljudi!!!!!!! Vlast je slast. Eno u Osijeku gradu Đapić pregovara sa SDP- om. Za šaku moći (vlasti) ljudi svašta rade. Šta se onda imate iščuđavati?? ruganje ruganje
A sto je najbizarnije moglo bi doci do akse Glavas-Sanader a sve u svrhu rusenja Dapica sta smrdi
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 53
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by Blue Shadow 27.03.08 19:14

Evo ponovno gradonačelnika koji misli da je tamo zbog sebe, a ne zbog građana koji ga plaćaju.
Bahatosti i aroganciji nikad kraja.

Prenosim dio teksta sa novagradiska.com

"Novi gradonačelnik Davorina Slišurić nam je odbio dati izjavu i prokomentirati rad prve sjednice Poglavarstva uz riječi .“Ja ne dajem izjave. Ako želite razgovarati sa mnom pošaljite mi pitanja, pa ću vidjeti da li ću na razgovor pristati.“ Ovakvu po nama nekorektnu nefleksibilnost prema medijima teško je opravdati i s obzirom da je on po prvi put gradonačelnik. Smatramo da funkcija čelnika Gradske uprave podrazumijeva i spremnost da se javnost u svakom trenutku potpuno transparentno izvješćuje o radu, a ne da se izvjestitelja koji samo radi svoj posao i strpljivo sjednicu prati gotovo 4 puna sata, odbija."
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by Gost 27.03.08 19:38

Blue Shadow je napisao/la:Evo ponovno gradonačelnika koji misli da je tamo zbog sebe, a ne zbog građana koji ga plaćaju.
Bahatosti i aroganciji nikad kraja.

Prenosim dio teksta sa novagradiska.com

"Novi gradonačelnik Davorina Slišurić nam je odbio dati izjavu i prokomentirati rad prve sjednice Poglavarstva uz riječi .“Ja ne dajem izjave. Ako želite razgovarati sa mnom pošaljite mi pitanja, pa ću vidjeti da li ću na razgovor pristati.“ Ovakvu po nama nekorektnu nefleksibilnost prema medijima teško je opravdati i s obzirom da je on po prvi put gradonačelnik. Smatramo da funkcija čelnika Gradske uprave podrazumijeva i spremnost da se javnost u svakom trenutku potpuno transparentno izvješćuje o radu, a ne da se izvjestitelja koji samo radi svoj posao i strpljivo sjednicu prati gotovo 4 puna sata, odbija."

Pa arogancija naseg novog gradonacelnika poznata je u nasem malom mistu, a sto se naseg dogradonacelnika Glavaca tice... hmmm - dogradonacelnik nam je obicna svadljiva forumska baba koji se nekim svojim istupima i izjavama debelo kompromitirao na novagradiska.com.. izjavama koje su samo posvjedocile o njegovim intelektualnim sposobnostima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by faca 27.03.08 19:47

Ja ne smijem davat izjave. Ja sam fikus. Ako želite razgovarati sa mnom pošaljite mi
pitanja, pa kad mi ih prevedu i objasne onda ću vidjeti da li ću na razgovor pristati.

Ovako to zapravo je... jako tuzan
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by Gost 27.03.08 19:58

Ne mislim ništa, ne očekujem ništa...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 20:11

I onda kuda sve ovo vodi kada u prvih par tjedana sve izgleda ovako ruganje !
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by Gost 27.03.08 20:56

Blue Shadow je napisao/la:Evo ponovno gradonačelnika koji misli da je tamo zbog sebe, a ne zbog građana koji ga plaćaju.
Bahatosti i aroganciji nikad kraja.

Prenosim dio teksta sa novagradiska.com

"Novi gradonačelnik Davorina Slišurić nam je odbio dati izjavu i prokomentirati rad prve sjednice Poglavarstva uz riječi .“Ja ne dajem izjave. Ako želite razgovarati sa mnom pošaljite mi pitanja, pa ću vidjeti da li ću na razgovor pristati.“ Ovakvu po nama nekorektnu nefleksibilnost prema medijima teško je opravdati i s obzirom da je on po prvi put gradonačelnik. Smatramo da funkcija čelnika Gradske uprave podrazumijeva i spremnost da se javnost u svakom trenutku potpuno transparentno izvješćuje o radu, a ne da se izvjestitelja koji samo radi svoj posao i strpljivo sjednicu prati gotovo 4 puna sata, odbija."

Inače posotji priča da se ban Ivan Mažuranić nikada nije direkno odgovarao na postavljena pitanja već je svima davao pismeni odgovor u nekom suvislom roku, pa eto postoji mogućnost da nam Sliš bude uspješan kao i ''ban pučanin''.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 21:09

BigSaint je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:Evo ponovno gradonačelnika koji misli da je tamo zbog sebe, a ne zbog građana koji ga plaćaju.
Bahatosti i aroganciji nikad kraja.

Prenosim dio teksta sa novagradiska.com

"Novi gradonačelnik Davorina Slišurić nam je odbio dati izjavu i prokomentirati rad prve sjednice Poglavarstva uz riječi .“Ja ne dajem izjave. Ako želite razgovarati sa mnom pošaljite mi pitanja, pa ću vidjeti da li ću na razgovor pristati.“ Ovakvu po nama nekorektnu nefleksibilnost prema medijima teško je opravdati i s obzirom da je on po prvi put gradonačelnik. Smatramo da funkcija čelnika Gradske uprave podrazumijeva i spremnost da se javnost u svakom trenutku potpuno transparentno izvješćuje o radu, a ne da se izvjestitelja koji samo radi svoj posao i strpljivo sjednicu prati gotovo 4 puna sata, odbija."

Inače posotji priča da se ban Ivan Mažuranić nikada nije direkno odgovarao na postavljena pitanja već je svima davao pismeni odgovor u nekom suvislom roku, pa eto postoji mogućnost da nam Sliš bude uspješan kao i ''ban pučanin''.


Jel to neki novi vic. :lol: :lol: :lol:
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by Gost 27.03.08 21:21

samozvani-general-BiH je napisao/la:
BigSaint je napisao/la:
Blue Shadow je napisao/la:Evo ponovno gradonačelnika koji misli da je tamo zbog sebe, a ne zbog građana koji ga plaćaju.
Bahatosti i aroganciji nikad kraja.

Prenosim dio teksta sa novagradiska.com

"Novi gradonačelnik Davorina Slišurić nam je odbio dati izjavu i prokomentirati rad prve sjednice Poglavarstva uz riječi .“Ja ne dajem izjave. Ako želite razgovarati sa mnom pošaljite mi pitanja, pa ću vidjeti da li ću na razgovor pristati.“ Ovakvu po nama nekorektnu nefleksibilnost prema medijima teško je opravdati i s obzirom da je on po prvi put gradonačelnik. Smatramo da funkcija čelnika Gradske uprave podrazumijeva i spremnost da se javnost u svakom trenutku potpuno transparentno izvješćuje o radu, a ne da se izvjestitelja koji samo radi svoj posao i strpljivo sjednicu prati gotovo 4 puna sata, odbija."

Inače posotji priča da se ban Ivan Mažuranić nikada nije direkno odgovarao na postavljena pitanja već je svima davao pismeni odgovor u nekom suvislom roku, pa eto postoji mogućnost da nam Sliš bude uspješan kao i ''ban pučanin''.


Jel to neki novi vic. :lol: :lol: :lol:

Nazire se...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by samozvani-general-BiH 27.03.08 21:22

Ma vraga se nazire, već je tu.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by zadro 28.03.08 15:03

Na sav ovaj paprikas treba dodati jos i koeficijente plaća za novoga gradonačelnika i dogradonačelnika drzavna osnovica puta 3,11 za gradonacelnika i 2.4 za "profesionalca"( ima srednju strucnu spremu). Ako ovako visoke place za takozvane volontere ( u pocetku su govorili da ce biti volonteri i da ce sluziti narodu) donesu boljitak gradu i ja dizem ruku i dajem svoj glas na izborima za ove ljude.

zadro
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 12
Location : nova gradiška
Registration date : 05.03.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by samozvani-general-BiH 28.03.08 16:32

a kolka je državna osnovica.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by zadro 28.03.08 18:16

5.108,84 kn

zadro
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 12
Location : nova gradiška
Registration date : 05.03.2008

[Vrh] Go down

Šta mislite o novom poglavarstvu? Empty Re: Šta mislite o novom poglavarstvu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.