Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

4 posters

Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Gost 02.01.08 12:37

Sto mislite o fenomenu skinheadsa ??, Jesu li uvijek usko povezani sa nacizmom ?? i jesu li subkultura ili politicki manipulirana grupacija??

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Ts%20skinheads

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by AcE fux0r 02.01.08 12:44

Hehehe, skinsi, treba ih sve porazbijati! Zašto? PA iz više razloga.
Isfuravanja na temu white power, brijanja da su nedodirljivi, a u biti su obični ljudi koji su imali kojekakve frustracije dok su bili klinci. Da li su povezani sa nacizmom...možda, samo radi mržnje prema židovima, crncima i ostalim njima nepodobnim rasama. Sumnjam da su politički manipulirani, više su grupa za sebe koja ima svoje furke. Interesantno da imaju toliko mržnje i da poštuju Hitlera, a Hitler je sam bio polužidov hehehehe, ponavljam, treba njih malo dovesti u red....pendrek po leđima praši, ajmo naši ajmo naši
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Tatsha 02.01.08 12:49

ne znam za inozemne, al ovi "naši" hr- bagra smanjenog iq-a skrivena iza naziva skinsi.
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Gost 02.01.08 12:51

treba samo razlikovat ovu današnju iskompleksiranu dječicu što se nazivaju skinsima od skinhead-pokreta radničke klase u britaniji sredinom prošlog stoljeća (koji nema veze s nacizmom, rasizmom i ostalim -izmima), al to je već druga tema.

a što se ovih kompleksaša tiče, tog ima svugdje (i u najmultikulturalnijim zemljama EU, samo su u manjini pa se ne usude previše srat). to su pizde koje djeluju samo u čoporu, a kad ih sretneš na solo, bježe glavom bez obzira, a poslijeratna hrvatska im je idealno mjesto za širenje njihove tzv. "ideologije".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by AcE fux0r 02.01.08 12:57

hehehe nek mi dođu malo na moju ideologiju, ni čopor im neće pomoći
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Gost 02.01.08 13:09

proxi je napisao/la:hehehe nek mi dođu malo na moju ideologiju, ni čopor im neće pomoći
ma svaka ideologija koja se zasniva na sili ustvari vapi za analizom..ajde recimo da ja tome pridem sa ovakvim stavom.. Skinheadsi su jako zanimljiva subkultura. Kao i punk pokret, ali istinski. Skinse ovdje ne gledam kao neonaciste. Nego, obrijane glave, neugledna i gruba odjeća. Jednostavno poruka društvu, nisam kao ostali, ne zanima me površna i površinska ljepota, novac, dobri auti idt. Čudak sam, drugačiji, nisam konformist. Vjerujem da su mnogi toga misljenja sto opet cijeloj tematici daje drugaciji naboj..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Tatsha 02.01.08 13:12

murdoc je napisao/la: Nego, obrijane glave, neugledna i gruba odjeća. Jednostavno poruka društvu, nisam kao ostali, ne zanima me površna i površinska ljepota, novac, dobri auti idt. Čudak sam, drugačiji, nisam konformist.

i prebiti ću svakoga tko je drugačiji: homoseksualac, crn ili žut, ili me je samo krivo pogledao
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by AcE fux0r 02.01.08 13:16

upravo ovo ti fali što je ty rekla murdy!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Gost 02.01.08 13:27

proxi je napisao/la:upravo ovo ti fali što je ty rekla murdy!
to je ono neizreceno u svakoj potencialno opasnoj ideologiji , ali sto covjeka navodi da bude rasista kada u njegovoj zemlji gotovo i nema ljudi druge boje koze ??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Tatsha 02.01.08 13:28

murdoc je napisao/la:
proxi je napisao/la:upravo ovo ti fali što je ty rekla murdy!
to je ono neizreceno u svakoj potencialno opasnoj ideologiji , ali sto covjeka navodi da bude rasista kada u njegovoj zemlji gotovo i nema ljudi druge boje koze ??

pa baš to- nije "naviknut" na različitosti
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Gost 02.01.08 13:35

Tatsha je napisao/la:
murdoc je napisao/la:
proxi je napisao/la:upravo ovo ti fali što je ty rekla murdy!
to je ono neizreceno u svakoj potencialno opasnoj ideologiji , ali sto covjeka navodi da bude rasista kada u njegovoj zemlji gotovo i nema ljudi druge boje koze ??

pa baš to- nije "naviknut" na različitosti
on nije nikad bio konfrontiran sa razlicitostima , tu je poanta .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Tatsha 02.01.08 13:39

poanta je da mu roditelji,a i društvo nisu odradili "posao"
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Gost 02.01.08 13:42

Tatsha je napisao/la:poanta je da mu roditelji,a i društvo nisu odradili "posao"
to svakako, no gdje se kriju i tko su ustvari ti stariji gospodini koji takve ideologije podrzavaju i sufinanciraju??
Gdje su inicijatori i zastitnici , gdje su oranizatori??
iz kojih sfera dolaze ??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Tatsha 02.01.08 13:47

murdoc je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:poanta je da mu roditelji,a i društvo nisu odradili "posao"
to svakako, no gdje se kriju i tko su ustvari ti stariji gospodini koji takve ideologije podrzavaju i sufinanciraju??
Gdje su inicijatori i zastitnici , gdje su oranizatori??
iz kojih sfera dolaze ??

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Medium_dr_evil_1
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Gost 02.01.08 13:49

dr evil..dooobraa sto je ovo sto je ovo zivio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by faca 04.01.08 9:06

Murdoc postavlja temu sa stranim predrasudama. Ako te zanimaju naši skinsi, onda je to nešto savim drugo.

Nit su naši skinsi neonacisti, nit su subkultura . To su uglavnom dobrostojeći tatini sinovi u skupim jaknama i skupim čizmama sa neograničenim kreditima.....koji zbog objesti rade šta hoće. Da se i prema njima primjeni zakon, brzo bi im kosa narasla i počeli bi se češljat.

A zašto skinheadsi-pa zato što bolje zvuči nego tatinom sinu reć da je huligan. affraid
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by AcE fux0r 04.01.08 10:21

Ne znam baš koji su tatini sinovi skinsi, ti si pomiješo KKK i skinse!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by faca 04.01.08 10:35

Mislim da nisam, al nek ti bude. Ovih par koje "znam" nose skupe spitfire jakne, martensice, briju glave , tamburaju cigiće po Zagrebu i niko im nemože ništa jer su im tate doktori, advokati, direktori...

Onakvih skinsa o kojima je Murdoc započeo u Hrvatskoj nema, a nema ih zato jer nema socijalnih ni političkih uvjeta za njihov nastanak.

Ovo kod nas je samo da se bude u trendu. affraid
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by AcE fux0r 04.01.08 10:48

Svaka budala može kupit spiku, obrijat glavu i brijat cigiće, pogotovo po ZG-u, no to ih ne čini skinsima već zapravo samo jednom skupinom likova koji nisu zadovoljni svojim načinom života! Skinsi su jedan kult, jedno udruženje, i da bi postao skins moraš proći njihov test! Kod Arijaca se svodi na to da su sinovi bogataša na udaru i da šire vatru i da mrze sve što nije čisto bijelo!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Gost 04.01.08 15:28

faca je napisao/la:Murdoc postavlja temu sa stranim predrasudama. Ako te zanimaju naši skinsi, onda je to nešto savim drugo.

Nit su naši skinsi neonacisti, nit su subkultura . To su uglavnom dobrostojeći tatini sinovi u skupim jaknama i skupim čizmama sa neograničenim kreditima.....koji zbog objesti rade šta hoće. Da se i prema njima primjeni zakon, brzo bi im kosa narasla i počeli bi se češljat.

A zašto skinheadsi-pa zato što bolje zvuči nego tatinom sinu reć da je huligan. affraid
Tema sa stranim predrasudama sto je ovo sto je ovo , dobra ti ova formulacija smijeh .
ovo je tema protiv stranih predrasuda study
Kao prvo, naravno da su rasisti i neonacisti , kao drugo , subkultura nisu ali se trude da budu i kao trece to sve nisu djeca bogatih roditelja ..ooo nee ..osobno poznajem par ljudi sa te scene i vjeruj mi da to na sto se oni loze nije samo dir , kao sto oni klinci po raznim koncertima diljem hrvatske to ne rade iz zajebanicije vec pojedina obiljezja javno exponiraju sa ciljem .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by faca 04.01.08 16:47

Tema sa stranim predrasudama sto je ovo sto je ovo , dobra ti ova formulacija smijeh .

Normalno da je dobra. Govorim da me cijeli svijet razumije.

Skinsi VANI potječu iz određenih socijalnih skupina , gdje su odgajani
u takvom ozračju, gdje se protive svemu i svačemu mrze obojane i sve koji nisu "njihovi". Što niža
klasa to bolji skins i to VANI pali, jer je to način da se pokažeš i da postojiš. Ja govorim o NAŠIM skinsima, a oni
su upravo onakvi kakvim sam ih opisao. Tatini sinovi , zaštićeni ko
lički međedi. A oni skinsi u neuglednoj i gruboj odjeći samo reže i ko psići sline za onima o kojim ja pišem. Oni u neuglednoj i gruboj odjeći ni neznaju jadni šta su.

flower
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Gost 04.01.08 17:00

faca je napisao/la:Tema sa stranim predrasudama sto je ovo sto je ovo , dobra ti ova formulacija smijeh .

Normalno da je dobra. Govorim da me cijeli svijet razumije.

Skinsi VANI potječu iz određenih socijalnih skupina , gdje su odgajani
u takvom ozračju, gdje se protive svemu i svačemu mrze obojane i sve koji nisu "njihovi". Što niža
klasa to bolji skins i to VANI pali, jer je to način da se pokažeš i da postojiš. Ja govorim o NAŠIM skinsima, a oni
su upravo onakvi kakvim sam ih opisao. Tatini sinovi , zaštićeni ko
lički međedi. A oni skinsi u neuglednoj i gruboj odjeći samo reže i ko psići sline za onima o kojim ja pišem. Oni u neuglednoj i gruboj odjeći ni neznaju jadni šta su.

flower
drago mi je da razaznajes da postoje razlicite frakcije skinsa ali vidim da nikad nisi imao socioloski niti kulturoski doticaj sa takvim grupacijama niti pokusao kroz razgovore sa takvim ljudima doci do nekakvih saznanja.
Ne kazem da su oni za mene otvorena knjiga , ali ih pratim kao sto ih prate i mnoge druge institucije zaduzene za psihologiju, subkulture,antisemitizam,rasizam i delikvencije takve vrste .
Imam prijatelja koji je kao psiholog infiltriran u njihove redove, i ne govorim o svici vec o zagrebu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by samozvani-general-BiH 10.03.08 17:21

Ja osobno sam se furo na skinse, ali ne zbog crnaca, židova itd. Već nemogu dozvoliti da netko u hrvatskoj govori o velikoj srbiji ili bosni.

Šta bi bilo kad bi ja došao u Beograd ili Sarajevo i širio tezu o velikoj Hrvatskoj.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Skinheadsi i sve sto ide uz njih! Empty Re: Skinheadsi i sve sto ide uz njih!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.