Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosovo Republika

+5
emtec32
Gollum
gurru
gorana
Blue Shadow
9 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by gurru 22.02.08 10:16

srbima se konačno ispunila velika želja;noćas su progovorili tako da ih ceo svet razume
gurru
gurru
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 77
Location : new gradiska city
Registration date : 10.02.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by gorana 22.02.08 10:21

da, baš im je fora, dežurni krivac za sve i opet hrvatska affraid
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by Unitas 22.02.08 12:34

E ljudi moji i ova zadnja desavanja govore u prilog tomu da i ti Srbi i njihova politika zajedno sa politicarima te srbije ipak jos jako daleko od svijetske i evropske demokracije i nije ni cudo sto ih svi ama bas svi osim pojedinih zemalja trpaju u isti kos sa zemljama trecega svijeta.
Mada i u zemljama trecega svijeta ima zemalja koje su daleko demokraticnije od jedne srbije
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by Gost 22.02.08 13:04

srbija je u totalnom kaosu - palezi i pljacke, kojekakvi mitinzi.. bogme bas mi to ne djeluje ni malo naivno..

Kosovo za patike lol!



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by maxx 22.02.08 13:20

Nemogu oni izdrzati dugo bez rata!Samo im u zadnje vrijeme nesto ne ide......
maxx
maxx
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 107
Location : crna rupa
Registration date : 01.01.2008

http://s1.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=59686

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by emtec32 23.02.08 13:26

Ostao sam duzan ispriku moderatoru.Opomena je ok,mada mislim da se da naci jos postova koji bi mogli biti opomenuti.
Sto se tice odgovora za blue misim da nema smisla da lijepim tekstove po ovom forumu sto ih mogu naci preko googla,wikipedie i svih drugih ponuda interneta.O Kosovu je pisano daleko prije nego sto je google osmisljen i sve sto je pisano ne moze se preko neta citati.
Istina je jedna,stvar je samo kako je tko tumaci i vidi.
Cudi me samo da si za primjer uzeo tekst od Nenada Canka.Igrom slucaja blizak sam sa nekim tko je clan njegove stranke.Zaprepastio bi se kada bi znao kako se postaje clan i koliko tko dobiva novaca.O tome necu preko foruma.Canak je izjavio na nekadasnjoj BK televiziji da je Zorica Brunclik umjetnica.Za mene je on samo hedikepirani lik,u glavu naravno.Posao politicara je prodaju maglu svojim pricama i nadju srodnu dusu u toj prici.
Unitas moram ti recu da nisi u pravu sto se tice tvrdnje protjerivanja Hrvata iz Vojvodine..Protjerivani su Hrvati iz Bosne,a iz Vojvodine su ljudi mjenjali kuce na vidjeno.Naravno ne za NG,vec Pozegu,Rijeku,Zagreb,Viroviticu...Ako mislis na Hrtkovce o tome se vec vodi postupak na medjunarodnom sudu pravde.
Mogu samo jedan prijateljski savjet dati svim ljubiteljima citanja novina.Citajte ih manje bolje se covjek tad osjeca.
Nekada su ljudi zeljni krvi isli gledati gladijatore.Danas nazalost to se ispunjava citanjem novina.
Ne znam sta se je to tako strasno ,sto se na takvim demostracijam dese i neredi.Pa i u Zagrebu su bili neredi i ljudi su se okupili bez ikakve prethodne najave.
To je uvijek bilo,dok se malu tuku,veliki se smiju.
Shell je poceo 60-ih godina rat u Indoneziji.Prosle godine Shellu je netto zarada je bila 17,5 milijardi evra.To necete naci na googlu,jer su politicari osmislili pricu o krsenju ljudskih prava i blablablabla....Sada se ljudi iz Moluka na cijoj je zemlji pronadjena nafta nalaze se u jednoj evropskoj demokratskoj zemlji sretni sa svojim ljudskim pravima.Shell ce u ovoj godini imati daleko vecu zaradu nego prosle,cijene goriva su pokazatelj...
Prijatno druzenje vam zelim!

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by Unitas 23.02.08 17:31

Unitas moram ti recu da nisi u pravu sto se tice tvrdnje protjerivanja
Hrvata iz Vojvodine..Protjerivani su Hrvati iz Bosne,a iz Vojvodine su
ljudi mjenjali kuce na vidjeno.Naravno ne za NG,vec
Pozegu,Rijeku,Zagreb,Viroviticu...Ako mislis na Hrtkovce o tome se vec
vodi postupak na medjunarodnom sudu pravde.

Emi nazalost nepoznajemo se ali da znas tko sam nebi bas tako smijelo tvrdio to sto tvrdis.
Posto ja ipak stvari mogu sagledati malo realnije iz nekih razloga.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by emtec32 24.02.08 0:49

Unitas nebi ulazio u nase ljudske sudbine,a i skrenuli bi mnogo sa teme.
Nebi to spomenuo da su mi te stvari velika nepoznanica.I dalje smatram da nije bilo isto zamjeniti kucu ljudima iz Trna kao sto su mogli ljudi koji su zivjeli npr. u Beski.Ovo nije tema tako da mozes preko maila da mi slobodno izneses svoje misljenje.Moderatoru je poznata moja mail adresa.
Pozdrav!

emtec32
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 40
Location : belgia
Registration date : 09.02.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by Blue Shadow 24.02.08 8:50

emtec32 je napisao/la:Sto se tice odgovora za blue misim da nema smisla da lijepim tekstove po ovom forumu sto ih mogu naci preko googla,wikipedie i svih drugih ponuda interneta.O Kosovu je pisano daleko prije nego sto je google osmisljen i sve sto je pisano ne moze se preko neta citati.
Istina je jedna,stvar je samo kako je tko tumaci i vidi.
Cudi me samo da si za primjer uzeo tekst od Nenada Canka.Igrom slucaja blizak sam sa nekim tko je clan njegove stranke.Zaprepastio bi se kada bi znao kako se postaje clan i koliko tko dobiva novaca.O tome necu preko foruma.Canak je izjavio na nekadasnjoj BK televiziji da je Zorica Brunclik umjetnica.Za mene je on samo hedikepirani lik,u glavu naravno.Posao politicara je prodaju maglu svojim pricama i nadju srodnu dusu u toj prici.
Odgovor ili pojašnjenje o nekim temama vezanim za Kosovo sam se nametnuo kroz ovaj tekst, a poslužio je tome da pokušam pojasniti neke stvari vezane za ovu temu. Žao mi je ako nisi shvatio, ali zaista nemam namjeru filozofirati oko njega. Jasno je do kraja tko je Nenad Čanak i što u tom smislu znači njegova izjava.

Btw, da bih nekome pojasnio o čemu govorim i time argumentirao svoje stavove i tvrdnje potežem za Googlom, Wikipedijom i ostalim mjestima koje sadrže potrebne podatke. Ne vidim u čemu je kvaka?
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by oknezalb 25.02.08 0:18

Unitas:

Znam ja dobro tko je taj Čanak to je onaj isti koji je dao proterati veliki dio hrvatskog zivlja iz vojvodine pod milosevicevom vladavinom, i sad se pozivati na takozvanu istinu o kosovu na osnovu izjave takve osobe to je vise nego sramotno pa zar smo vec svi skupa zaboravili tko su bili milosevicevi ljudi u tim nesretnim devedesetim godinama.
Unitas, znam da si inace bistar, no ovdje govoris "znam ja dobro" o necem o cemu ocito nemas pojma Smile

Nenad Canak, inace moj osobni prijatelj, je od Milosevicevog rezima vise puta proglasavan (u Politici, novinama) "Neprijateljem broj 1", i Milosevic nikad nije imao veceg oponenta; i nitko Slobu nije dosljednije i cesce nazivao fasistom - bas kao i ostatak Miloseviceve tzv opozicije, velikom vecinom takodjer velikosrpske orijentacije. Ktome je u Vojvodini bio aktivni zastitnik manjina, ukljucujuci hrvatsku, i njegova ekipa je organizirala utocista sto za ljude koji imaju problema od srpskih nacionalista, sto za ljude koji su mobilirani u JNA tokom rata...

ovdje mozes vidjeti kako ga velikosrbi u svojoj emisiji nazivaju ustasom, a vojvodjanski hrvati zastitnikom...

oknezalb
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 2
Location : Zagreb
Registration date : 24.02.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by Unitas 25.02.08 13:24

Cuj nazalost za svoju tvrdnju imam dovoljno argumenata, no ovo nije uopce tema vezana uz Canka.
Cuj uvazavam svacije misljenje kao sto imam i svoje i nenamjeravam sad polemizirati tu o vec spomenutom gospodinu.
Da sad neduzim vise jedino mogu reci da imam dovoljno poznanika i prijatelja koji bas i nemaju neko misljenje o njemu posto su na svojoj kozi iskusili to Cankovo zastitnistvo
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by gurru 25.02.08 16:18

I šta sad-jel zbog Čanka nije trebalo priznat Kosovo,jesu svi Slobini neprijatelji sveci il je Čanak svetac zato što je TVOJ osobni prijatelj??? Ne kužim logiku kojom se vas dvojica nadj...
ruganje
gurru
gurru
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 77
Location : new gradiska city
Registration date : 10.02.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by oknezalb 25.02.08 17:31

gurru je napisao/la:il je Čanak svetac zato što je TVOJ osobni prijatelj??? Ne kužim logiku kojom se vas dvojica nadj...
ruganje

ne, nego samo ZNAM da je svetac zato sto je moj osobni prijatelj, i to tako dugo (cca 25 g) Razz

serem, naravno, znam ja da on nije svetac, ali reci da spada u milosevicevu struju (u ovu kao sto rekoh ubrajam i skoro svu srpsku "opoziciju" za vrijeme rata) je zesce brkanje cinjenica, a kad se uzme u obzir da je stajalo uz "znam ja dobro", plus to da mi je frend, naravno da sam morao reagirati... Smile

glede nezavisnosti Kosova pak imam svoje misljenje ali mi se ne da o njemu sad nagvazat (i ne, cak se ni ne podudara s Cankovim Wink)

ali sam morao ustati u obranu prijatelja Twisted Evil

oknezalb
Novi član
Novi član

Male
Broj postova : 2
Location : Zagreb
Registration date : 24.02.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by Unitas 25.02.08 23:56

Vec sam rekko da ovo nije tema o Canku i nebih vise na tu temu a sto se tice kosova ljudi moji ipak ce vrijema pokazati svoje a mi se mozemo o toj i takim slicnim temama nadopisivati do mile volje, na kraju krajeva nas oinako nitko nista nepita.
Znate onu "Nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar nebu na nekak nebu"
a Kerenpuh je to davno rekao
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by Gost 03.03.08 9:39

vrlo zanimljiv clanak

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=550&Itemid=1

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by dreamer 04.03.08 7:09

ko ima želudac i živaca ja više nemam volim lakše teme...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Kosovo Republika - Page 2 Empty Re: Kosovo Republika

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.