Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida?

+2
Tatsha
Blue Shadow
6 posters

Go down

Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida? Empty Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida?

Postaj by Blue Shadow 12.02.08 19:58

Lažni invalidi su u Hrvatskoj poput izvanzemaljskih letećih objekata: svi tvrde da su ih vidjeli, ili znaju nekoga tko ih poznaje, ali nitko nema dokaza!
11:24 | 12.02.2008. | Piše: Boris Rašeta


SDP-ov ministar Ivica Pančić svojevremeno je, prvi, pokrenuo široku akciju oduzimanja povlastica toj kategoriji ljudi, ali mu posao nije uspio. Naprotiv, u širokoj ali nevješto provedenoj akciji omogućio je svojim političkim protivnicima, tada opozicijskom HDZ-u, stjecanje političkih poena. Proteza koju mu je demonstrativno vratio Darko Beštek obilježila je njegov mandat stigmom gubitništva, prema su stručne komisije i samom Bešteku pronašli pogreške.
Lažnih je invalida navodno mnoštvo. Navodno puno koštaju ovu zemlju. Navodno uživaju goleme povlastice, primaju velike mirovine i otimaju od usta pravim invalidima. No postoje li oni stvarno u tako velikom broju? Poznajete li nekoga od njih? Biste li ga prijavili? Smatrate li da ih treba prijaviti? Je li nova akcija hapšenja samo jedan Sanaderov pokušaj impresioniranja Europske komisije "borbom" protiv korupcije, ili stvarna akcija širokih razmjera? I konačno, zašto Sanaderova Vlada radi ono za što je optuživala Račanovu?

http://www.24sata.hr/news/clanak/dijagnoza-i-i-ii-poznajete-li-nekog-laznog-invalida/49462/#komentari_top
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida? Empty Re: Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida?

Postaj by Tatsha 13.02.08 9:06

mene baš zanima tko je u OS pao, ne poznam , ali znam za par "invalida" koji se hvale po gradu da su ludi, što je najgore i jesu, jer mi se ne čini primjerenim hvaliti da si lud, al kakva država, takvi i stanovnici, mi hrvati.
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 45
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida? Empty Re: Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida?

Postaj by Gost 14.02.08 7:31

povlasteni drzavni cinovnici, lazni invalidi, lazni branitelji iz podrumske bojne... Sramotno sta se u toj drzavi dogadja....Zao mi je u svemu tome postenih ljudi, branitelja koji su sa srcem i dusom isli u Domovinski rat, najebali, a sada im se daje neka crkavica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida? Empty Re: Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida?

Postaj by gorana 14.02.08 15:07

naravno da ih znam mnoštvo, samo otiđite na neku bauštelu viknite da ide inspekcija (ili već netko tko bi ih trebao kontrolirati), i vjerujte od onih 10 koji bježe 8 njih su lažni invalidi, a rade na baušteli jer im ona mirovina koju su dobili nije dovoljna ili je sva u kreditu, jer su masovno dizali šakom i kapom, pa sad da bi preživjeli nažalost moraju raditi na crno. Rolling Eyes . svaka čast dečkima koji su je dobili jer su nažalost nastradali, ali da ima i ovih drugih bome imaaaaaaaaa. affraid
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida? Empty Re: Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida?

Postaj by gurru 16.02.08 10:41

svi znamo neke lažnjake,al kome ih prijaviti???
gurru
gurru
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 77
Location : new gradiska city
Registration date : 10.02.2008

[Vrh] Go down

Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida? Empty Re: Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida?

Postaj by faca 17.02.08 10:44

Lažni invalidi su u Hrvatskoj poput izvanzemaljskih letećih objekata:
svi tvrde da su ih vidjeli, ili znaju nekoga tko ih poznaje, ali nitko
nema dokaza!

Ima dokaza kolko hoćeš, al nema MUDA.
Lijepo ga prijaviš, a on ti lijepo ubaci kinderjaje u dvorišta i kaže PTSP, ja prolupo. Tu su samo muda u igri, što se nas građana tiče. A na vrhu je u igri lova. I ove sitne ribe što su poapsili su niškoristi. Dok god registar branitelja bude tajna , bit će i lažnih invalida i umirovljenika. Dobar onaj Talijan od 76 godina. 40 godina primao penziju kao 100% slijep , i uvati ga policija za volanom.ne kuzim
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida? Empty Re: Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida?

Postaj by Blue Shadow 17.02.08 11:36

gurru je napisao/la:svi znamo neke lažnjake,al kome ih prijaviti???
U dnevnom tisku (čini mi se Jutarnji), bila je objavljena adresa na koju se može prijaviti lažne invalide. To se događalo u vrijeme Pančića, ali znamo kako je sve završilo dolaskom HDZ-a na vlast.

Da, nemaš kome prijaviti, ili preciznije rečeno prijavljuješ lažne invalide lažnim invalidima. Hrpa lažnih generala, invalida i ostale bratije sjedi u HDZ-u, a oni su sada na vlasti, razumiješ u čemu je problem?

Dok se me sruši HDZ sa vlasti, do tada će i pitanje lažnih invalida ostati neriješeno, a ogromna količina novca odlazit će za njihove mirovine i ostale privilegije koje imaju u ovoj državi.
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida? Empty Re: Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida?

Postaj by Gollum 17.02.08 20:08

Hmmm! nekad je u ovoj zemlji hajmo reći bilo sramota biti lud i ležati na psihijatriji. Gle sad čuda a danas je to ponos i to što luđi to dobiješ veču mirovinu. Da naravno da poznam takve invalide ali kako Faca kaže nemam muda kao uostalom nitko od nas. Nažalost kod nas bolje prošli lovci nego borci. Sve ove akcije poput Maestra Dijagnoza su zapravo samo lov na viještice i Sanaderov pokušaj da pokaže Europi kako se uspiješno bori sa korupcijom. Uhvačena je samo sitna riba a zapravo prave ajkule plivaju po saboru i vladi. ma daj
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida? Empty Re: Dijagnoza I i II: Poznajete li nekog lažnog invalida?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.