Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto'

3 posters

Go down

'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto' Empty 'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto'

Postaj by Blue Shadow 03.02.08 18:32

Upravo čitam na Jutarnjem ovaj tekst i vrlo znakovitu sms poruku. Deja vu? Odmah sam se sjetio poruke koja je kružila onih dana pred izbore kod nas. Nitko se nikada nije očitovao o tome. Ne čini li vam se da susjedi kopiraju HDZ-e? Nažalost, traženje onog tko je poslao te poruke bi bilo gubljenje vremena, ali bih tipu nabio mobitel u mozak...

"Srbijom kruži sms poruka: "Ja kasnim. Stigao je zejtin (ulje) pa sam stao u red. Posle idem kod Rumun da uzmem dve litre benzina ako ima. Stavi hleb od juče u zamrzivač, ako ima struje, i zameni celu penziju od aprila prošle godine za pet maraka da sutra idem kod Jovine majke, juče su ga poslali na ratište. Ja sam OK”, u potpisu: “tvoj Toma, svim srcem”. "
povraca mi se

http://www.jutarnji.hr/svijet/clanak/art-2008,2,3,srbija_izbori,107338.jl

Što ako pobijedi Tadić?

ODNOSI S HRVATSKOM: U cijeloj kampanji Tadić je ponavljao da je za daljnji razvoj dobrosusjedskih odnosa. Oslanja se na potporu manjina, pa i hrvatske. Njegovu ispriku Hrvatima za ratne zločine Nikolić je iskoristio kako bi ga napao da je time ponizio Srbiju.

Što ako pobijedi Nikolić?

ODNOSI S HRVATSKOM: “S hrvatskim predsjednikom neću se rukovati”, najavio je. „Poručio bih im: s vama ne mogu surađivati jer stotine tisuća Srba već 12 godina čekaju da im se omogući da se vrate u svoje kuće kao ljudi”, izjavio je Nikolić u intervjuu Kuriru u četvrtak.
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto' Empty Re: 'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto'

Postaj by faca 03.02.08 19:22

Fata me panika . S ove strane Slovenci luduju i hebu u zdrav mozak. A s one strane ak pobjedi Nikolić bit će svega. A mi izabrali Sanadera, a on vodi politiku da sve g.u.z.i.c.a boli. Pa ako Kosovo proglasi nezavisnost, isto će tražit i republika Srpska, a Nikolić je reko da će težit i oslobođenju rep. srpske krajine. .........
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto' Empty Re: 'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto'

Postaj by Blue Shadow 03.02.08 19:48

faca je napisao/la:Fata me panika . S ove strane Slovenci luduju i hebu u zdrav mozak. A s one strane ak pobjedi Nikolić bit će svega. A mi izabrali Sanadera, a on vodi politiku da sve g.u.z.i.c.a boli. Pa ako Kosovo proglasi nezavisnost, isto će tražit i republika Srpska, a Nikolić je reko da će težit i oslobođenju rep. srpske krajine. .........
Jel' ovdje trebao biti neki smile ili ti to ozbiljno? Shocked

:cheers2:
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto' Empty Re: 'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto'

Postaj by faca 04.02.08 21:16

Zašto smajlić? Jes vidio danas Slovence. Ušli u ZERP sa obadvije ribarice i TV ekipom i zajebavaju. A Tadić- isti kufer, drugo pakovanje.Još uvjek drugih skoro 50% navija za radikale. A naši............................. cekic
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto' Empty Re: 'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto'

Postaj by Gost 04.02.08 21:21

faca je napisao/la:Zašto smajlić? Jes vidio danas Slovence. Ušli u ZERP sa obadvije ribarice i TV ekipom i zajebavaju. A Tadić- isti kufer, drugo pakovanje.Još uvjek drugih skoro 50% navija za radikale. A naši............................. cekic

zerp lol! zeeerp :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: a u quratz, odoh ja off t. nego, nije pobijedio Nikolic, na svu srecu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto' Empty Re: 'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto'

Postaj by faca 04.02.08 22:01

zerp lol! zeeerp :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: a u quratz, odoh ja off t. nego, nije pobijedio Nikolic, na svu srecu

A što na sreću? Pa nije Tadić drugačiji . On isto misli ko i nikolić samo radi u rukavicama. A Europa u euforiji- Srbi izabrali demokratiju. Ma mačku o rep.
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto' Empty Re: 'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto'

Postaj by Gost 04.02.08 22:05

faca je napisao/la:zerp lol! zeeerp :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: :smijeh1: a u quratz, odoh ja off t. nego, nije pobijedio Nikolic, na svu srecu

A što na sreću? Pa nije Tadić drugačiji . On isto misli ko i nikolić samo radi u rukavicama. A Europa u euforiji- Srbi izabrali demokratiju. Ma mačku o rep.

a ja mislila da je ovaj barem malo bolji... hebote, vec sam vidjela ruse na granicama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto' Empty Re: 'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto'

Postaj by dreamer 05.02.08 9:56

a jeste strašljivci ,nama nije neprijatelj ni slovenija ni srbija nego mi sami
sebi ali o tome bi se dalo raspravljati do u nedogled....
Zanima me samo dokad će vam strah od svega biti misao vodilja,ta nisu ni te države bivše juge nedodirljive a ni tako moćne da ih se bojimo ali
exponiraju agresivnu vanjsku politiku punu pohlepe ,strategijom :"laži i ogovaraj".
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto' Empty Re: 'Ako pobijedi Nikolić, ništa više neće biti isto'

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.