Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priznanja za 104 darovatelja/ PHOTO ALBUM

Go down

Priznanja za 104 darovatelja/ PHOTO ALBUM Empty Priznanja za 104 darovatelja/ PHOTO ALBUM

Postaj by Admin 28.10.11 9:13

Priznanja za 104 darovatelja/ PHOTO ALBUM Darova10

Priznanja za 104 darovatelja/ PHOTO ALBUM
Sanja Bukvić/www.gradski-radio.hr

Na jučerašnjoj svečanosti priznanja za 5, 10, 20, 25, 30, 35, 40, 55, 75, 100 i 125 puta darovanu krv primila su 104 darovatelja.

Uz visoke zahvalnice Hrvatskog Crvenog križa, poklone nagrađenima – ručne satove u ime grada Nova Gradiška uručila je zamjenica gradonačelnika dr. Ljepša Rakas Vujčić te povelju Brodsko posavske županije i umjetničku sliku pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb Klara Šćuka.
Za pet puta darovanu krv priznanja i značke primilo je devet darovateljica, za deset puta darovanu krv osam darovateljica, za dvadeset puta darovanu krv jedna darovateljica.

Za 25 puta darovanu krv (koja vrijedi kao 40 muški) priznanja su primile četiri darovateljice.
Zahvalnicu i srebrnu medalju te Povelju Brodsko posavske županije za 35 puta darovanu krv (koja vrijedi kao 50 muški) primila je Zlata Keser.
Povelju Brodsko posavske županije i sat poklon grada Nova Gradiška za 55 puta darovanu krv ( koja vrijedi kao 75 muški) primila je Anka Štivičić.

Kod muškaraca za deset puta darovanu krv priznanja i značke primio je 31 darovatelj.
Za 20 puta darovanu krv priznanja i značke primilo je 12 darovatelja, za 30 puta darovanu krv nagrađeno je 20 darovatelja, dok su za 40 puta darovanu krv priznanja primila 3 darovatelja.

Povelju Brodsko posavske županije i stolni sat za 50 puta darovanu krv priznanja i medalje primilo je 10 darovatelja: Tihomir Abramović, Tomislav Dakić, Đuro Galić, Željko Jurković, Tomislav Kralj, Radovan Matijašević, Darko Pavić, Željko Stević, Krešimir Vrban i Vlade Vučetić.

Povelju Brodsko posavske županije i sat – poklon grada Nova Gradiška za 75 puta darovanu krv primili su Branko Medunić i Petar Jurišić.

Povelju Brodsko posavske županije i umjetničku sliku za 100 puta darovanu krv primio je Branko Barbarić.

Ovogodišnji laureat među nagrađenima, sa 125 puta darovanom krvi je naš sugrađanin Mladen Funes. On je primio najviša priznanja Hrvatskog Crvenog križa, grada Nova Gradiška i županije Brodsko posavske.
- Četrdeset dvije godine sam dobrovoljni darovatelj krvi. Ja ne dajem krv za nagrade. Kada idem dati krv osjećam se kao da mi je praznik. Mislim ako sam jedan život spasio da sam napravio veliko djelo – istaknuo je Mladen Funes.

Foto album: http://www.gradski-radio.hr/Fotoalbum/darovatelji/index.html
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.