Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Državni Hrvati...

Go down

Državni Hrvati... Empty Državni Hrvati...

Postaj by Admin 12.12.10 14:54

Državni Hrvati... 1ae6e23fa59ca532f79ae1d34b796de8_medium

Vlado Gotovac protiv Sanadera i HDZ-a: državni Hrvati ubijaju Boga

Državni Hrvati proglasili su se avangardom fatamorgane, "vječne Hrvatske", i onda taj simbolični kapital pretvorili u devizni, koristeći sve ostale sugrađane kao sredstvo bogaćenja

Državni Hrvat uvijek je ispravan, nedodirljiv i na usluzi vlasti. Protiv njega su samo neprijatelji Hrvatske. Nepopustljiv je jer je uvjet njegova postojanja da onemogućuje druge vrijednosti. On pobjeđuje u svakom natjecanju za najsramotniji pothvat. Drsko zloupotrebljava hrvatsku dramu i stavlja je na svoj privatni račun. Te lucidne i gorke rečenice nisu moje nego Vlade Gotovca; napisao ih je 1994, ali djeluju sasvim svježe. Gotovac je državne Hrvate nazvao ljudima bez biografije, kojima značaj daje jedino to što su na vlasti; kao najbolji lijek za suzbijanje tih "mutanta svih hrvatskih mana" predložio je originalnost jer glupani su jednaki, a različitost uspostavlja duh.

Cijeli tekst na: http://www.nacional.hr/clanak/97446/vlado-gotovac-protiv-sanadera-i-hdz-a-drzavni-hrvati-ubijaju-boga
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Državni Hrvati... Empty Re: Državni Hrvati...

Postaj by Gost 19.12.10 20:16

nije mi nikako dobro za karmu Very Happy ali kad vidim ovog ustasoida muka mi je.. ja mu zelim dug boravak u Zenici:

http://www.24sata.info/vijesti/dogadjaji/51009-Zenicu-kada-podjem-Branimir-Glavas-napusta-pritvorsku-jedinicu-Suda-BiH.html

nadam se da ce mu sluziti koktele od akumulatorske tekucine..


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Državni Hrvati... Empty Re: Državni Hrvati...

Postaj by Gost 26.12.10 14:14

Pa i on je bio u skh.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Državni Hrvati... Empty Re: Državni Hrvati...

Postaj by Gost 26.12.10 14:30

hrvojehorvat je napisao/la: Pa i on je bio u skh.

to mi je nepoznati detalj.. no, ranije je postojao Centralni komitet, danas uzi kabinet Predsjednika Vlade... sudovi i pravosudje rade ono sto odgovara aktualnoj vlasti .. kad HDZ-u zatrebaju tri zastupnika Glavasa se pusta na slobodu, ratni zlocinci se issetaju iz zatvora ravno na vjencanja, mafijasi idu na vikende.. hebem ja takvu drzavu i demokraciju.. ali kako rece onaj sa nike osmjehom.. "imamo Hrvatsku".. cekic

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Državni Hrvati... Empty Re: Državni Hrvati...

Postaj by Gost 26.12.10 14:42

Temelji su tu,sada treba zasukati rukave. Pogledaj si film "Cetverored".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Državni Hrvati... Empty Re: Državni Hrvati...

Postaj by Gost 01.01.11 13:54

Nazalost u Hrvata je puno podjela,a to koriste stranci pomocu domacih IZDAJNIKA. Pa evo primjera:OKO 90% vjernika,najvise ktolika,a mi biramo vec ioliko puta NEVJERNIKA za predsjednika .mnogo cudno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Državni Hrvati... Empty Re: Državni Hrvati...

Postaj by Admin 01.01.11 14:09

hrvojehorvat je napisao/la: Nazalost u Hrvata je puno podjela,a to koriste stranci pomocu domacih IZDAJNIKA. Pa evo primjera:OKO 90% vjernika,najvise ktolika,a mi biramo vec ioliko puta NEVJERNIKA za predsjednika .mnogo cudno.

90% čega?

U ovoj državi je 90% folklornih vjernika.

Prestani lupetati o predsjedniku nevjerniku ili predsjedniku vjerniku... Da stavimo Papu na čelo države, ili možda kardinala Bozanića??? Posao predsjednika nije da se brine za jedne ili druge nego za sve ljude u ovoj državi ma tko oni bili...
Znaš li ti uopće što pričaš i o čemu pričaš?

Zamisli, da bi prošao na izborima kandidat treba dobiti večinu glasova, a to je preko 51%... Želiš li reči da su ovih 51% Hrvata domaći izdajnici?
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Državni Hrvati... Empty Re: Državni Hrvati...

Postaj by Gost 01.01.11 14:36

Znas sto admine, prvo nisi dobro procitao , drugo glup si ko neka stvar,a trece imas predrasude i ubacujes TVOJE MISLI gdje netreba. Cinjenica je da je preds.nevjernik,tocno je da se u R.H. vodi preko 90% gradjana vjernicima. Nadalje ja nisam nista rekao osim da vec vise puta biramo pred.drzavu nevjernika.Neznam sto je tu pogresno. Mozda je predsjednik postao vjernik,izvini tu informaciju nemam. O brizi u ovu drzavu i o ovaj napaceni narod,je vrlo poznata! Iz N.G. 2006.godine prognana Hrvatska obitelj,dvoje male djece svi Hrvati sa svim dokumentima,sto grdjani posjeduju. Cak sa drzavni pecat su ih proganjali, Ministarstvo poslalo nalog za rusenje kuce,sudac doneo leznu presudu o oduzimanju zemlje, izvrsen atentat itd. Ti kazes da se drzava brine o svima jednako, HALO druze admin,oladi malo. Ne izmisljaj. ZBOGOM.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Državni Hrvati... Empty Re: Državni Hrvati...

Postaj by Admin 01.01.11 16:22

Ovo glup ću preskočiti... Meni se čini, zapravo, siguran sam da ti svoje osobne probleme prenosiš po svim temama, a da zapravo o politici nemaš pojma..

Između ostalog, predsjednik je AGNOSTIK, a to znači sljedeće:
Agnosticizam za razliku od ateizma ne kaže da Boga ili Smisla nema, već da on možda i postoji, ali ga na ovom stupnju razvoja ne možemo dokučiti. Agnosticizam je negdje na pola puta između deizma i ateizma: s jedne strane nije opterećen vjerskim dogmama, a s druge strane nije ograničen isključivošću ateizma pošto dopušta mogućnost da ipak postoji neki viši entitet nego što je to čovjek. Zbog gore navedenoga smatra se glavnim takmacem deizma i ateizma.

Nisam siguran da si ovo gore razumio, kao što sam siguran da nisi razumio ni prethodni post...
K'o i obično u tvojim temama su pobrkani, kruške, jabuke, kupus i sve ostalo...

Trpim tebe, tvoje nesuvisle postove i uvrede samo zato jer sam tolerantan, ali ne iskušavaj moje granice tolerancije...

Usput, pišeš na temi, a da uopće nisi pročitao i razumio o čemu je riječ...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Državni Hrvati... Empty Re: Državni Hrvati...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.