Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubavi, svi smo mi pederi...

Go down

Ljubavi, svi smo mi pederi... Empty Ljubavi, svi smo mi pederi...

Postaj by Blue Shadow 13.10.10 16:01

Ljubavi, svi smo mi pederi: Kako je Jelena Karleuša očitala bukvicu Srbendama
Nacional.hr u cijelosti prenosi komentar Jelene Karleuše, bez 'prijevoda' i bilo kakve druge intervencije

Ljubavi, svi smo mi pederi... 75d8cdc3b36b7a4b361a322089f746b4_medium

Jelena Karleuša, popularna srpska turbo folk pjevačica i jedna od 'gay ikona' u toj zemlji, napisala je u beogradskom Kuriru kolumnu o nasilju i velikim neredima što su izbili na beogradskim ulicama povodom Parade ponosa. Uz dozvolu Kurira, Nacional.hr u cijelosti prenosi komentar Jelene Karleuše, bez 'prijevoda' i bilo kakve druge intervencije...

..... Elem, evo kako moj muž, klasična Srbenda i samoproklamovani seljak u duši, komentariše pedere: „Odvratno je što jedni druge j..u u dupe! Fuj! Sve bih ih pobio! Povraća mi se od pomisli na to što oni rade! To nije prirodno, to je bolesno, to nije od Boga! Dupe ne služi za to!" (Izvinite na ovome, samo vam prenosim u integralnoj, srpskoj verziji.)...

....Muž - klasični Srbenda

Onda ga ja, nezainteresovanim tonom, sve gledajući omiljenu mi seriju na TV, pitam da li je u redu kad on, isto to pokušava da uradi meni i mom dupetu? (A u sebi dodam: A NORMALNO JE KADA SE VI FUDBALERI, ONAKO ZNOJAVI, BACATE NA GOMILU KADA POSTIGNETE GOL ILI KADA SE UDARATE ONAKO BRATSKI PO DUPETU, RAZMENJUJETE MOKRE MAJICE I ZA KRAJ SE SVI GRUPNO TUŠIRATE?! Hahahahaha! Pa to ni ekstremno slobodni pederi ne rade.) I uvek za nokaut dodam da neću više da mu pušim jer USTA NE SLUŽE ZA TO! Molim lepo. Odmah skače sa stolice i viče: MA NEMOJ, MA NEMOJ, NIJE TO ISTO! „Pa kako, ljubavi, nije isto?", grickam semenke i dodajem: „ISTO JE, SREĆO, TEBI JE LEPO TAKO, DRUGOM LJUDSKOM BIĆU ONAKO! NIJE POENTA U RUPI, VEĆ U SRCU. LJUBAVI, POMIRI SE S TIM, SVI SMO MI PEDERI."

I tako se naša intelektualna rasprava završi po kratkom postupku. Ponekad skoči da me davi, unese mi se u lice, a najveća osveta mu je kad mi isključi TV ili sakrije daljinski.
....

....PS: I za kraj, da dodam... Svi vi, pravi muškarci, dlakave Srbende, mačo tipovi, pogledajte se malo u ogledalo. To na vama su dizajnirali upravo homoseksualci, a ta majčica, te patikice, gel u kosici, tašnica preko grudi i sveopšti BG fenseraj je u stvari klasična pederska estetika koju više ni oni ne furaju. Tako da pssssssstttt! ....

Cijeli tekst pročitajte na:
http://www.nacional.hr/clanak/93303/kolumna-jelene-karleuse-o-neredima-u-beogradu-ljubavi-svi-smo-mi-pederi


aplause
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Ljubavi, svi smo mi pederi... Empty Re: Ljubavi, svi smo mi pederi...

Postaj by Gost 13.10.10 21:02

Ma nismo,samo vi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.