Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obračun s nasiljem među maloljetnicima

Go down

Obračun s nasiljem među maloljetnicima Empty Obračun s nasiljem među maloljetnicima

Postaj by Blue Shadow 01.03.10 19:18

Svaki put kad vidim i pročitam ovakvu vijest poludim i molim boga da se ne radi o mojoj djeci i unucima, ili bilo kome iz obitelji, jer ono što bih napravio takvima neću ni opisivati... Ostatak života proveli bi u kolicima tako da ni baki od 90 godina ne bi više mogli nauditi.

Cijeli tekst pročitajte ovdje:
http://www.jutarnji.hr/roditelji-pretuc … r=3#page_3

Ono što me posebno izluđuje je zakonodavstvo i oni koji donose iste. Jedna koja mi posebno diže tlak je Đurđa Adlešič sa svojim fiks idejama rješenja nasilničkih problema, kao što je i ona sa navijačkim neredima. Stalno neko šuplje filozofiranje i dodvoravanje nasilnicima svih vrsta.

Evo još nekih njenih bisera:

Predložit ćemo metode prema kojima bi stručnjaci redovito radili s djecom, ali i roditeljima koje treba informirati o učestalosti vršnjačkog nasilja i odgovornosti koju roditelji snose. Na kraju ćemo od djece i roditelja tražitida evaluiraju, odnosno ocijene rad stručnjaka kako bismo vidjeli funkcionira li to - kaže Adlešič.

Ona će "informirati roditelje"!? Tražiti od roditelja i djece da "evouliraju"...!?
Samo kućni odgoj mi ne dopušta da napišem sve ono što mislim o ovoj ženi.

Zna se kako ova gamad nasilnička završava na zapadu, u Americi, Engleskoj... Samo mi stalno izmišljamo toplu vodu.
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.