Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbog Linina poniženja, Džomba napušta repku

2 posters

Go down

Zbog Linina poniženja, Džomba napušta repku Empty Zbog Linina poniženja, Džomba napušta repku

Postaj by Admin 19.11.08 10:07

U nekoliko navrata najbolji krilni rukometaš svijeta, osvajač svih velikih hrvatskih odličja posljednjih godina i veliki 'pozitivac' Mirza Džomba razočaran je postupcima izbornika i klupskog trenera Line Červara, te više neće nastupati za reprezentaciju

Zbog Linina poniženja, Džomba napušta repku Mirzad11
Mirza Džomba

'Svjestan sam da sam posljednju utakmicu za reprezentaciju odigrao u Pekingu. Žao mi je, ali to je realnost. Koljeno nije najbolje i teško bi izdržalo napore jednog jakog turnira', rekao je Mirza Džomba za Sportske novosti.

Iako su ga svi vidjeli na svjetskoj rukometnoj smotri, kojoj će početkom 2009. domaćin biti Hrvatska, Džomba je doživio i poniženje kod izbornika, ali i klupskog trenera Line Červara.

'To što nisam zaigrao ni sekunde protiv Löwena u Njemačkoj samo je kap koja je prelila čašu. Trener Lino Červar me ponizio odnosom prema meni, a to neću dopustiti'.

Iako je igrao u mnogo velikih klubova, pa čak i najboljoj svjetskoj ligi, španjolskoj, ovakav (sramotan) tretman nije imao.

'Nisam razgovarao sa Červarom nakon Njemačke jer između nas komunikacija uopoće ne postoji već jako dugo. Još od prije Pekinga. Zašto? Da znam u čemu je problem, riješio bi ga. Zaslužio sam bar da mi se kaže da me ne žele...'- Znam da sam dugo bio ozlijeđen, ali nakon svega sam barem zaslužio da mi se kaže: Odlazi, ne trebaš nam'. A ne da mi se događaju ovakve stvari', razočarano je zaključio Džomba u razgovoru za Sportske novosti.

Nažalost, nakon što se Červar odrekao Nikše Kaleba, i što se s igračima, poput Šprema, Zrnića i Špoljarića - odnosio 'toplo-hladno', u rukometnu povijest, ćini se, odlazi i Mirza Džomba. Definitvno nije zaslužio takav rastanak.
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Zbog Linina poniženja, Džomba napušta repku Empty Re: Zbog Linina poniženja, Džomba napušta repku

Postaj by samozvani-general-BiH 20.11.08 22:16

Svako ima pravo na odluku (da se ljuti i da se osječa ponižen ili izostavljen).
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.