Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Pazi tako da ostaneš nevina...."

+5
Admin
billy
faca
Tatsha
dreamer
9 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Gost 04.09.08 21:20

i samo da znate.. nek me zove elenjaca i Helenjaca i nek se svadjam i prepirem s njim, meni je simpatican

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by dreamer 04.09.08 21:20

He he konačno malo kreativne zeze,...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 21:22

Helena je napisao/la:ja mislim da je nas dreamer dosao na ideju za ovaj topic nakon dubokog razmisljanja i gledanja topica na indexu, pa covjek pomislio APP (ako prodje, prodje)... ne bi ssada bilo ok da se s njim zbog toga prepiremo i da mu to zamjeramo, jer... mogao je svatko od nas tj. vas muskih tako postupiti... a sta da smo mi zenske htjele vidjeti guze vas muskih forumasa... a? smijeh smijeh smijeh smijeh
Oces da priljepim
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Gost 04.09.08 21:23

ajd... smijeh smijeh smijeh smijeh smijeh smijeh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by dreamer 04.09.08 21:28

A "gospodin" prepametni uni koji nema dlake na jeziku mogao bi malo povući ručnu,jer me neće ne večeras uspjeti navući na ban , jer nisam siguran da bi mogao on podnijet podvale i zajebanciju na svoj račun,a i izazivaš ko da sam ti osobno nešto učinio a ni ne poznajemo se osim virtuelno što meni puno ima za reći o tebi...
I još nešto ja da sam bio pop ja se toga ne bi stidio i zato te molim prestani vređati i izazivati na taj način jer ću uzvratiti...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 21:29

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Guzica12
Evo ti je
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Gost 04.09.08 21:31

kad si prije iskopao bazen u basci... ja sam mislila da samo ogradu pravis smijeh smijeh smijeh smijeh smijeh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 21:32

dreamer je napisao/la:A "gospodin" prepametni uni koji nema dlake na jeziku mogao bi malo povući ručnu,jer me neće ne večeras uspjeti navući na ban , jer nisam siguran da bi mogao on podnijet podvale i zajebanciju na svoj račun,a i izazivaš ko da sam ti osobno nešto učinio a ni ne poznajemo se osim virtuelno što meni puno ima za reći o tebi...
I još nešto ja da sam bio pop ja se toga ne bi stidio i zato te molim prestani vređati i izazivati na taj način jer ću uzvratiti...
Sa vrijeđanima si prvi krenuo od onog ... te crvena prema tome, kako krenes tako i docekaj
A sto se tice kocnice nikad je nisam u zivotu povukao pa necu ni sad ma o kome se radilo
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Gost 04.09.08 21:33

ajd sad prekinite.. obojica.....please.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 21:33

Helena je napisao/la:kad si prije iskopao bazen u basci... ja sam mislila da samo ogradu pravis smijeh smijeh smijeh smijeh smijeh
Ma jok to je stara fotka sa strmca prije rata
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 21:34

Helena je napisao/la:ajd sad prekinite.. obojica.....please.....
Ja ne odustajem kad me se prozove, bar ti to znas
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by dreamer 04.09.08 21:35

Unitas je napisao/la:
dreamer je napisao/la:To ti je bilo trik pitanje šine i ispit javnog mnjenja forumaša na tu temu,pogotovo forumašica a ako je koja forumašica povređena ispričavam se najprije zato jer nisam šovinista nikakav pogotovo ne ženski.
Ako ti ovo smatras izvinjenjem, drustvo oprostite mi izrazu, e moj dreamer jebem te u kulturu
Pogledaj Uni ti si prvi nešto počeo s jebanjem pa sam ti samo odgovorio...
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 21:36

dreamer je napisao/la:
Unitas je napisao/la:
dreamer je napisao/la:To ti je bilo trik pitanje šine i ispit javnog mnjenja forumaša na tu temu,pogotovo forumašica a ako je koja forumašica povređena ispričavam se najprije zato jer nisam šovinista nikakav pogotovo ne ženski.
Ako ti ovo smatras izvinjenjem, drustvo oprostite mi izrazu, e moj dreamer jebem te u kulturu
Pogledaj Uni ti si prvi nešto počeo s jebanjem pa sam ti samo odgovorio...
Nedaj boze da sam poceo, jer da jesam oci bi ti ispale
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by dreamer 04.09.08 21:38

Nadlajati se vidim ne daš i očito ti pričinjava zadovoljstvo da tvoja bude zadnja pa evo ti prilike ....
dreamer
dreamer
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 359
Location : nova gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Unitas 04.09.08 21:43

dreamer je napisao/la:Nadlajati se vidim ne daš i očito ti pričinjava zadovoljstvo da tvoja bude zadnja pa evo ti prilike ....
Av, av,av
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Gost 05.09.08 9:43

Unitas je napisao/la:
dreamer je napisao/la:A "gospodin" prepametni uni koji nema dlake na jeziku mogao bi malo povući ručnu,jer me neće ne večeras uspjeti navući na ban , jer nisam siguran da bi mogao on podnijet podvale i zajebanciju na svoj račun,a i izazivaš ko da sam ti osobno nešto učinio a ni ne poznajemo se osim virtuelno što meni puno ima za reći o tebi...
I još nešto ja da sam bio pop ja se toga ne bi stidio i zato te molim prestani vređati i izazivati na taj način jer ću uzvratiti...
Sa vrijeđanima si prvi krenuo od onog ... te crvena prema tome, kako krenes tako i docekaj
A sto se tice kocnice nikad je nisam u zivotu povukao pa necu ni sad ma o kome se radilo

:smijeh1: :smijeh1: :smijeh1:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by billy 05.09.08 17:02

nisam se ni na jednom drugom topicu vec dugo ovako nasmijao ..dreameru , znas da te po crkvenim pitanjima ne smekam, ali ovo je bilo ludo i zanimljivo putovanje kroz izekrenuti svijet vrijednosti .
jedino steta sto nije bilo sisa, ali ....hebiga , ne mozes sve dobiti king :cheers2:
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by oracle 05.09.08 17:49

lol! ludo
oracle
oracle
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 314
Age : 50
Location : NG
Registration date : 22.04.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by gorana 13.09.08 23:13

evo sisa...
"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 IstoPice-2
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by maxx 13.09.08 23:36



"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 E_1_62






[img]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=[object Object]&pp=ZCxdm490YYHR[/img]
maxx
maxx
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 107
Location : crna rupa
Registration date : 01.01.2008

http://s1.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=59686

[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Gost 19.09.08 7:41

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Busensizedrn1

Busen -grudi
Dorf - selo

Mora da su tamo sve bogato obdarene

smijeh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Pazi tako da ostaneš nevina...." - Page 5 Empty Re: "Pazi tako da ostaneš nevina...."

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.