Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trebam informaciju

3 posters

 :: NovaGforumi :: Razno

Go down

Trebam informaciju Empty Trebam informaciju

Postaj by Unitas 21.08.08 22:39

Jebi ga nemam pojma gdje da ovo otvorim pa sam to uradio ovdje.
Naime o cemu se radi jednostavno ako netko zna za kakvu odmah useljivu kucu na podrucju grada a da je na prodaju, neka mi to javi privatnom porukom obavezno na privatnu poruku
Unaprijed hvala
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Admin 22.08.08 5:56

Unitas je napisao/la:Jebi ga nemam pojma gdje da ovo otvorim pa sam to uradio ovdje.
Naime o cemu se radi jednostavno ako netko zna za kakvu odmah useljivu kucu na podrucju grada a da je na prodaju, neka mi to javi privatnom porukom obavezno na privatnu poruku
Unaprijed hvala

Ne znam, ali pitaj na Radio NG, možda imaju nečiji oglas, a imaš i onu agenciju za prodaju nekretnina pored DM-a u ul. Slavonskih graničara...

zivio
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Unitas 22.08.08 7:59

Admin je napisao/la:
Unitas je napisao/la:Jebi ga nemam pojma gdje da ovo otvorim pa sam to uradio ovdje.
Naime o cemu se radi jednostavno ako netko zna za kakvu odmah useljivu kucu na podrucju grada a da je na prodaju, neka mi to javi privatnom porukom obavezno na privatnu poruku
Unaprijed hvala

Ne znam, ali pitaj na Radio NG, možda imaju nečiji oglas, a imaš i onu agenciju za prodaju nekretnina pored DM-a u ul. Slavonskih graničara...

zivio
U tome i jest problem, posrednici zlo i naopako
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Tatsha 22.08.08 8:22

ne moš ih izbjeći, jedino ako ti oni kažu za neku kuću na nekoj adresi- ne vjerujem da će ti dati točnu, ali pitaj otprilike-reci da ti je to jako bitno prije gledanja kuće, pa onda odeš sam u susjedstvo i raspitaš se koja je to kuća na prodaju i kako doći do vlasnika, inače ak te oni vode pokazati kuću moraš potpisati izjavu u kojoj stoji da moraš kupiti preko njih, a ako ih probaš izigrati da će svejedno to naplatiti-sudskim putem
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 44
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Tatsha 22.08.08 8:25

e da još jedan trik- ista kuća se uglavnom prodaje preko više agencija i ako ti prvi ne daju dovoljno informacija o kući da skužiš adresu, odi u drugu agenciju, uglavnom ako imaš vremena i volje iščačkati ćeš adresu i vlasnike bez posrednika
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 44
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Unitas 22.08.08 9:13

Tatsha je napisao/la:ne moš ih izbjeći, jedino ako ti oni kažu za neku kuću na nekoj adresi- ne vjerujem da će ti dati točnu, ali pitaj otprilike-reci da ti je to jako bitno prije gledanja kuće, pa onda odeš sam u susjedstvo i raspitaš se koja je to kuća na prodaju i kako doći do vlasnika, inače ak te oni vode pokazati kuću moraš potpisati izjavu u kojoj stoji da moraš kupiti preko njih, a ako ih probaš izigrati da će svejedno to naplatiti-sudskim putem
ma Tatsa moja svjestan sam ja tih makinacija i zavrzlama zbog toga i jesam pokusao na ovaj nacin, svejedno hvala na savjetu
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Tatsha 22.08.08 9:53

ma kažem ti- potrudi se, nije ng ne znam kolika- moji su na ovaj način kupili stan i kuću na moru gdje ne znaju niti ljude niti ulice, tako da naoštri osjetila i piči u boj- povedi nekoga sa sobom- 2 osobe zapamte više informacija nego jedna
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 44
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Admin 22.08.08 10:02

Još jednostavnije, daj ti par oglasa na radio, neka se tebi jave...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Tatsha 22.08.08 10:21

Admin je napisao/la:Još jednostavnije, daj ti par oglasa na radio, neka se tebi jave...

ne, niš od toga, javiti će mu se 90% agenti Wink
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 44
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Gost 13.10.10 20:21

Trazim vece gradiliste za manji ranc,za uzgoj,podrucje Cernicke Sagovine.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Admin 13.10.10 20:28

hrvojehorvat je napisao/la: Trazim vece gradiliste za manji ranc,za uzgoj,podrucje Cernicke Sagovine.

Mislim da neko zemljište prodaje urar iz glavne ulice (ul. Slavonskih Graničara)... možda bi trebao otići i do Cer. Šagovine, vjerojatno ima toga još za prodaju...
Odeš do mjesne trgovine i raspitaš se...
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Gost 13.10.10 21:00

Hvala ti,upravo sam procitao neke tvoje postove i spoznao da si ti osoba za koju sam se zapitivao,a gdje je onaj profa. A vidi ti njega,ti svaki dan ovdje. Bravo. Pozdravi mi moga profesora T.Petranovica. Vjera u Boga i Hrvatska sloga !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Admin 14.10.10 11:58

hrvojehorvat je napisao/la: Hvala ti,upravo sam procitao neke tvoje postove i spoznao da si ti osoba za koju sam se zapitivao,a gdje je onaj profa. A vidi ti njega,ti svaki dan ovdje. Bravo. Pozdravi mi moga profesora T.Petranovica. Vjera u Boga i Hrvatska sloga !

Dugo nisam vidio gospodina Petranovića...

Ne trebaš se uokolo raspitivati za mene. Dovoljno je upitati mene izravno tko sam i dobiješ odgovor... Imaš ispod moga avatara kvadratić na kojem piše MP (messagge private), privatna poruka, klikni na njega napiši poruku i pošalji... ako baš trebaš pitati nešto što ne bi htio da bude na forumu...

zivjeli
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 69
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Gost 13.11.10 21:45

DA li mi netko moze reci IME i Prezime direktora SLAVCE 1996.god. Mislim da je pocimalo sa Vuk.... ,ili tako slicno. Slijedi jedna mala lijepa prica.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Gost 13.11.10 21:49

Gospodja sekretarica se zvala Slavica. Onako debela,ljepuskasta,ali privatno je radila kao "Bracni savjetnik", fina, bogato obucena,nadprosjecno za Gradiscane.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Trebam informaciju Empty Re: Trebam informaciju

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 :: NovaGforumi :: Razno

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.