Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vas Lebel

+5
Klio
Tatsha
Gollum
AcE fux0r
faca
9 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Vas Lebel Empty Vas Lebel

Postaj by Gost 05.01.08 16:34

Sto je lifestyle bez onoga sto nas lozi kao modno osvjestene individue koje su gospodari i sluge njenih kreatora.
Sto vas lozi trenutno?'
Koji lebel ?
koji dizajner ??
Zasto?
Pricajmo otvoreno o modi i njenom utjecaju na nas zivot.

trenutno sam, veliki obozavatelj freestyle kreatora Marc Echo koji stvara vrlo kvalitetno i krativno no uz onu skromnost decka sa ulice koji veliku vaznost pridodaje udobnosti .
po meni zasigurno najkreativniji dizajner odjece za slobodno vrijeme ..svih vremena.

Vas Lebel 250x188-marc-ecko-watch-logo

i da ne mislite da se radi o nekom starom prdonji ..evo



Vas Lebel 2007_09_eckobonds


a evo i link


http://www.shopecko.com/home/index.jsp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 05.01.08 22:59

Nisam netko tko se lozi na odjecu s potpisom... Kupujem ono sto mi se svidja, i sasvim mi je svejedno da li je to Benetton, MaxMara, Bogner ili nesto trece...Obicno ne idem ciljano u soping nego kupujem u trenutku i kad mi se svidi na prvi pogled sto se odrazava i na izgled mog oramara Smile ... Odjelo ne cini covjeka, a i ja nerijetko uletim i u C&A i u H&M koji nemaju odjecu sa dizajnerskim potpisima ali je vrlo ugodna i kvalitetna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by faca 05.01.08 23:07

Kod nas u Novoj Gradiški najbolje prolazi roba čuvenih kineskih dizajnera , La Ka Ro Ba, Jef Ti Ne Krpice, a i bosanski su na cijeni.

flower
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 06.01.08 9:23

faca je napisao/la:Kod nas u Novoj Gradiški najbolje prolazi roba čuvenih kineskih dizajnera , La Ka Ro Ba, Jef Ti Ne Krpice, a i bosanski su na cijeni.

flower
lol! lol! lol! lol!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 06.01.08 9:47

Jos jedan lebel koji mi se svida u zadnje vrijeme je definitivno Vas Lebel Ban_CIRCA, spontani i udobni dizajn koji odgovara standardima urbanog odjevanja i lifestyla te koji je namjenjen za mnoge prigode i prilike, od sporta do izlaska u grad na pice.

http://www.skatewarehouse.com/MACIRCA.html

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by AcE fux0r 06.01.08 12:05

Hmmm.... kod mene se fura manje više Big Star

Vas Lebel 19071
Naravno nađe se i

Vas Lebel 0304xx_s_oliver

i

Vas Lebel 12894-cassie-adidas
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 06.01.08 12:11

Za adidas mogu samo reci da ima kvalitetne stvari i da je sto se tice dizajna napravio qantni skok u modi i od sportskog lebela sa lakocom presao na sve vise trazeni street lebel aplause

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by AcE fux0r 06.01.08 12:32

Hehehe adidas me oduševio sa svojim gojzericama, naravno tu su još i stabilke...al gledam sve više mladih sad fura

Vas Lebel Vans_cd
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 06.01.08 12:46

proxi je napisao/la:Hehehe adidas me oduševio sa svojim gojzericama, naravno tu su još i stabilke...al gledam sve više mladih sad fura

Vas Lebel Vans_cd
DA, sto se tice obuce tu sad broj 1 po popularnosti , na odjevnim predmetima jos malo sepaju, no nisu izvan top 10 .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by AcE fux0r 06.01.08 12:57

a ovo

Vas Lebel Wgw_1
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 06.01.08 13:00

proxi je napisao/la:a ovo

Vas Lebel Wgw_1
prisutno na trzistu ali prozivljava teska vremena

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 06.01.08 14:19

Lebel koga izuzetno cijenim i u obuci i u odjeci i koji vec godinama popunjava moje ormare je

Vas Lebel ConverseAllStar%281%29

Kad covjek pomisli da im je odzvonilo , oni se vrate sa ludom kolekcijom koja obavezno ulazi u top 10.
Kod mladih uzivaju isti onaj kultni status kakav su uzivali kod mene kada sam bio klinac.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gollum 06.01.08 17:59

Ne padam u nesvijest na neke krpice sa potpisom.Kupujem kad mi je potrebno i što mi se svidi. Ne mora to biti po posljednjoj modi važno je da je udobno,i da mi se sviđa.A iskreno sve manje vjerujem u originalnost tih krpica i to je postala roba s dalekog istoka-makar u večini naših tzv.butika.Žalosno je i to što i djecu učimo na neke bijesne marke pa je nerijetko škola nažalost postala modna pista i očit primjer klasnih razlika. Pa se dešava i to da učenik na sebi nosi odjeću koju si prosječan profesor ne bi mogao priuštiti, ali ipak sve te "marke" koje nosi na sebi ne mogu skriti njegovo neznanje. Pitam vas u što je važnije ulagati: u znanje ili nevažne krpice iza kojih na žalost ipak ne možemo sakriti svoje mane.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 06.01.08 20:40

Gollum je napisao/la:Ne padam u nesvijest na neke krpice sa potpisom.Kupujem kad mi je potrebno i što mi se svidi. Ne mora to biti po posljednjoj modi važno je da je udobno,i da mi se sviđa.A iskreno sve manje vjerujem u originalnost tih krpica i to je postala roba s dalekog istoka-makar u večini naših tzv.butika.Žalosno je i to što i djecu učimo na neke bijesne marke pa je nerijetko škola nažalost postala modna pista i očit primjer klasnih razlika. Pa se dešava i to da učenik na sebi nosi odjeću koju si prosječan profesor ne bi mogao priuštiti, ali ipak sve te "marke" koje nosi na sebi ne mogu skriti njegovo neznanje. Pitam vas u što je važnije ulagati: u znanje ili nevažne krpice iza kojih na žalost ipak ne možemo sakriti svoje mane.
Modna bransa zaposljava milione radnika, isto je tako prodrla u sve pore drustva te je danas htio to netko shvatiti ili ne..neizbjezna.
Klasne razlike u skolskim dvoristima se ne mogu iskorjeniti ali mogu smanjiti uvodenjem skolskih uniformi..npr, mada i to nije idealno rjesenje.
Danas ulagati u znanje znaci i automatski ulagati u sve segmente produkcije jer industralizacija je vec davno popapala sve ideologije...nazalost ,ali je tako.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by AcE fux0r 07.01.08 3:08

No ja sam još uvijek vjeran pleteru i njihovim proizvodima, a nađe se i tru-spec među njima!
AcE fux0r
AcE fux0r
Middle class
Middle class

Male
Broj postova : 570
Age : 36
Location : Silent Hill
Registration date : 30.12.2007

http://www.dropbike.com

[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Tatsha 07.01.08 10:58

za dizajnere nemam dovoljno novaca, a nisam nešto opterećena markama, uglavnom kupujem x nation, benetton, levis, stefanel, amadeus, orsay, mango, u zadnje vrijeme nešto više x nation i benetton čisto iz ljenosti jer su mi najbliži, a i orsay jer u interspar idemo u tjedni shoping, pa moraš ući malo baciti oke, znam i kupiti u žnj trgovinama, ak vidim nešto zanimljivo
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 44
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 08.01.08 16:41

Vrlo cijenim i ovaj lebel, kao sto vjerujem da ga cijeni i puno zena ..urbano-elegantna struktura u povratnoj paraleli..heh


Vas Lebel 0304xx_esprit

na zenama sexy , na muskarcima sexy , pa opet lezerno u ugodno..

lebel za 5 flower

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 09.01.08 18:18

Idemo dalje..oni ostri umom su vec uhvatili moju slabost prema wild west subkulturi, pa iz toga proizlazi i naklonost prema ovom lebelu..

Vas Lebel Jack-jones

Retro-romantika i smrad ili miris testosterona kroje granice urbanog kauboja koji ce vam ipak hvatajuci se za obod svoga stensona rado reci Yes Maaam mig

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Klio 09.01.08 20:28

Plac je najpogodniji za studentski džep.. Smile
Iako se zalome neke stvarčice iz omiljenog Manga, X nationa,United colors..Tenisice skechers..i tak..
Ali Črnomerec RULJZ Very Happy
Klio
Klio
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 348
Age : 37
Location : brdo
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 09.01.08 22:56

vanny je napisao/la:Plac je najpogodniji za studentski džep.. Smile
Iako se zalome neke stvarčice iz omiljenog Manga, X nationa,United colors..Tenisice skechers..i tak..
Ali Črnomerec RULJZ Very Happy

Šta šopingiraš u mome kraju??? Rolling Eyes

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 11.01.08 17:11

Jos jedan lebel sa stilom i radnickim stihom koji neizbjezno podsjeca na neke ranije subkulture ali mirise totalno drugacije , mirise urbano i sa sjetom.

Vas Lebel Timezone_logo

i link naravno...posebno za dame alien

http://images.google.ch/imgres?imgurl=http://www.first-blue.de/img/statisch/timezone_logo.jpg&imgrefurl=http://www.first-blue.de/brands_best_brands.php%3Fbrand%3DTimezone&h=100&w=82&sz=4&hl=de&start=5&um=1&tbnid=A5OtiLMTl_aL_M:&tbnh=82&tbnw=67&prev=/images%3Fq%3Dtimezone%2Blogo%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dde%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:de:official%26sa%3DN

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 12.01.08 16:32

Bas me zanima kupuje li itko od vas jos Vas Lebel Levis-logo

bas jucer kupih jednu cool kosulju pa se sjetih kako je to nekad bio lebel No 1 i koliko me ustvari uspomena veze za neke stare levisice 501 :cheers2:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 12.01.08 16:34

murdoc je napisao/la:Bas me zanima kupuje li itko od vas jos Vas Lebel Levis-logo

bas jucer kupih jednu cool kosulju pa se sjetih kako je to nekad bio lebel No 1 i koliko me ustvari uspomena veze za neke stare levisice 501 :cheers2:

ja... uvijek vjerna Levisicama zivio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Tatsha 12.01.08 16:40

Helena je napisao/la:
murdoc je napisao/la:Bas me zanima kupuje li itko od vas jos Vas Lebel Levis-logo

bas jucer kupih jednu cool kosulju pa se sjetih kako je to nekad bio lebel No 1 i koliko me ustvari uspomena veze za neke stare levisice 501 :cheers2:

ja... uvijek vjerna Levisicama zivio

nisam vjerna, al trenutno imam četvore levisice
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 44
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Gost 12.01.08 17:13

Tatsha je napisao/la:
Helena je napisao/la:
murdoc je napisao/la:Bas me zanima kupuje li itko od vas jos Vas Lebel Levis-logo

bas jucer kupih jednu cool kosulju pa se sjetih kako je to nekad bio lebel No 1 i koliko me ustvari uspomena veze za neke stare levisice 501 :cheers2:

ja... uvijek vjerna Levisicama zivio

nisam vjerna, al trenutno imam četvore levisice
ahmm, nisam ni ja vjeran ali trenutno imam jedne i 5 kosulja :cheers2:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vas Lebel Empty Re: Vas Lebel

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.