Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

+2
gorana
Blue Shadow
6 posters

Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Blue Shadow 16.07.08 20:11

Zbog sumnje da je bludničio nad 15-godišnjim maloljetnikom u pritvoru osječkog zatvora od prekjučer se nalazi 62-godišnji muškarac, priopćilo je na internetskim stranicama osječko Općinsko državno odvjetništvo. HRT neslužbeno doznaje da je riječ o već ranije kazneno gonjenom liječniku iz Nove Gradiške, koji je navodno zaražen virusom HIV-a. I u Virovitici je kazneno prijavljen 57-godišnjak zbog bludničenja nad maloljetnikom, a za njega se neslužbeno doznaje da je član udomiteljske obitelji


OSIJEK - Osječko Općinsko državno odvjetništvo podnio je Općinskom sudu u Osijeku optužni prijedlog protiv liječnika zbog osnovane sumnje da je počinio kažnjivo djelo protiv spolne slobode i spolnog ćudoređa - bludnim činom. Navodi se da je osumnjičenik od 14. srpnja u pritvoru osječkog zatvora te da je pritvor određen zbog opasnosti od utjecanja na svjedoke i od ponavljanja djela.

Nakon dojave o sumnji da je 62-godišnji liječnik iz Nove Gradiške, koji je radio kao liječnik opće medicine u okolici Donjeg Miholjca, bludničio nad jednim maloljetnikom, policija ga je 11. srpnja uhitila, a 12. srpnja s kaznenom prijavom sprovela u Istražni centar Županijskog suda u Osijeku, potvrđeno je u osječko-baranjskoj Policijskoj upravi.

Virovitičko-podravska Policijska uprava danas je pak protiv 57-godišnjeg S.K. iz Virovitice podnijela kaznenu prijavu zbog osnovane sumnje da je počinio kažnjivo djelo bluda nad maloljetnim osobama.

Po policijskom priopćenju osumnjičenik je u protekla dva mjeseca bludničio nad petnaestogodišnjom djevojčicom, a prekjučer i nad trinaestogodišnjakinjom.

Bludnik nije pritvoren, a nakon kriminalističke istrage pušten je da se brani sa slobode. Neslužbeno se doznaje da je riječ o članu udomiteljske obitelji koji je u potpunosti nijekao da je počinio ta kažnjiva djela.


Hina/HRT/tportal.hr
srijeda, 16.7.2008.
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by gorana 16.07.08 20:31

a koji je to idiot???
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Unitas 16.07.08 20:48

A najzalosnije sto znamo tko je i sto je radio u NG dok je radio kao ljecnik
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by gorana 16.07.08 21:03

Unitas je napisao/la:A najzalosnije sto znamo tko je i sto je radio u NG dok je radio kao ljecnik
ja neznam tko je Evil or Very Mad
gorana
gorana
Top poster
Top poster

Female
Broj postova : 1393
Age : 47
Location : tu blizu
Registration date : 14.02.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Unitas 16.07.08 21:07

I bolje da ga nisi imala priliku upoznati
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Unitas 17.07.08 17:20

Preneseno sa: http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=71687

Općinski sud u Osijeku za samo jedno prijepodne počeo je i završio
suđenje liječniku iz Podravske Moslavine, Miroslavu Kurzu (62). Za
bludne radnje nad 15-godišnjim dječakom nepravomoćno su ga osudili na
godinu dana zatvora. Liječnik, koji je došao raditi u Podravsku
Moslavinu i Viljevo kao zamjena Wadiju Zoghbiju dosad je već triput
osuđivan. Na Općinskom sudu u Kninu 2002. godine osudili su ga na
četiri mjeseca zbog primanja mita. U Koprivnici su ga 2004. godine
osudili na pola godine zatvora zbog zadovoljavanja pohote pred
djetetom, a u Novoj Gradiški ga je sud kaznio novčanom kaznom zbog
nepružanja medicinske pomoći.
Ravnatelj Doma zdravlja u Donjem
Miholjcu, Nedeljko Kovačić, kaže da u tom kraju i inače imaju problema
sa zapošljavanjem liječnika te da su vrlo često prisiljeni prihvatiti
svakoga koga im se pošalje. Za zamjenskog liječnika Kovačić tvrdi da su
dobili preporuku od Hrvatske liječničke komore.
Policija je liječnika privela 12. srpnja. Međutim, dok presuda ne postane pravomoćna liječnik će biti na slobodi.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Tatsha 17.07.08 19:24

e da susjed mi je opal, čula sam pričice o njemu, ali nikad ništa potvrđeno, nisam niti znala da je već osuđivan, ali očito pričice nisu bili "zli jezici"
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 44
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Unitas 17.07.08 19:28

Tatsha je napisao/la:e da susjed mi je opal, čula sam pričice o njemu, ali nikad ništa potvrđeno, nisam niti znala da je već osuđivan, ali očito pričice nisu bili "zli jezici"
Ocito mi stariji malo vise toga znamo, ipak.
Ali vjeruj mi i ja se ponekad zacudim kad doznam nesto a desava se tu ispred nosa
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Tatsha 17.07.08 19:38

Unitas je napisao/la:
Tatsha je napisao/la:e da susjed mi je opal, čula sam pričice o njemu, ali nikad ništa potvrđeno, nisam niti znala da je već osuđivan, ali očito pričice nisu bili "zli jezici"
Ocito mi stariji malo vise toga znamo, ipak.
Ali vjeruj mi i ja se ponekad zacudim kad doznam nesto a desava se tu ispred nosa

meni je to bilo onako teško za povjerovati jer znam njegovog sina, jer smo jako blizu po godinama i kretali smo se jedno vrijeme u istom društvu
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 44
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Unitas 17.07.08 19:54

Cuj to sto se desava sa Gosp.doktorom vjerovatno ni sinu nije ugodno ali na kraju krajeva, to sto netko od roditelja radi ne trebaju ispastati djeca. Prema tome taj momak vjerovatno zivi najnormalniji zivot, sto se njega samoga tice.
Tako da ne vidim razlog da sad taj decko ili vec covjek bude obiljezen u drustvu zbog ocevih grijeha.
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Tatsha 17.07.08 20:01

Unitas je napisao/la:Cuj to sto se desava sa Gosp.doktorom vjerovatno ni sinu nije ugodno ali na kraju krajeva, to sto netko od roditelja radi ne trebaju ispastati djeca. Prema tome taj momak vjerovatno zivi najnormalniji zivot, sto se njega samoga tice.
Tako da ne vidim razlog da sad taj decko ili vec covjek bude obiljezen u drustvu zbog ocevih grijeha.
ma naravno svaki čovjek je pojedinac i sam odgovara za svoje postupke, na ovaj ili onaj način, nismo si mi birali roditelje, a niti su oni birali nas
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 44
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Unitas 17.07.08 20:24

E upravo to
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Darkness 17.07.08 20:28

Unitas je napisao/la:E upravo to
poznavajući našu okolinu, malom neće biti lako
na žalost
Darkness
Darkness
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 83
Location : da
Registration date : 14.06.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Unitas 17.07.08 20:35

Darkness je napisao/la:
Unitas je napisao/la:E upravo to
poznavajući našu okolinu, malom neće biti lako
na žalost
Provincija, Darky, provincija
Unitas
Unitas
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1028
Location : Prkos
Registration date : 01.01.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Tatsha 17.07.08 21:05

Darkness je napisao/la:
Unitas je napisao/la:E upravo to
poznavajući našu okolinu, malom neće biti lako
na žalost

mali je prešao 30u, tak da bi se trebao moći nositi s tim, očito priča nije od jučer
Tatsha
Tatsha
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Female
Broj postova : 499
Age : 44
Location : OS
Registration date : 31.12.2007

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Darkness 17.07.08 21:07

Provincija, Darky, provincija[/quote]
provincija zvana Balkan
Darkness
Darkness
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 83
Location : da
Registration date : 14.06.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Darkness 17.07.08 21:09

mali je prešao 30u, tak da bi se trebao moći nositi s tim, očito priča nije od jučer[/quote]

on bi se trebao nosit, al' već će selo naći žrtvu
Darkness
Darkness
Stalni član
Stalni član

Male
Broj postova : 83
Location : da
Registration date : 14.06.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Gollum 18.07.08 22:42

Tatsha je napisao/la:e da susjed mi je opal, čula sam pričice o njemu, ali nikad ništa potvrđeno, nisam niti znala da je već osuđivan, ali očito pričice nisu bili "zli jezici"



Ne Tatsha!!! Stvarno ovdje se ne radi samo o zlim jezicima. Priče su i mnogo gore od onih koje si možda načula i na žalost vrlo vrlo istinite.Samo me jako iznenadilo to što nakon jedne takve ljage na svom imenu, a na kraju i profesiji, takav doktor ima licencu i dozvolu za rad. Vidim da ste se svi jako zabrinuli za njegovog sina kako će on preživjeti i opstati u ovoj malograđanskoj sredini sa svim ovim našim zlim jezicima. Kako to da se nitko još nije zapitao a kako će preživjeti oni roditelji nad čijom je dijecom taj monstrum bludničio??? Ipak sumnja se da je on HIV pozitivan.
Gollum
Gollum
Middle class
Middle class

Female
Broj postova : 768
Location : Špilja
Registration date : 06.01.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Blue Shadow 19.07.08 13:18

Gollum je napisao/la: Vidim da ste se svi jako zabrinuli za njegovog sina kako će on preživjeti i opstati u ovoj malograđanskoj sredini sa svim ovim našim zlim jezicima.

Ja nisam, nimalo...
Blue Shadow
Blue Shadow
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 1236
Location : Nova Gradiška
Registration date : 02.01.2008

[Vrh] Go down

Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom Empty Re: Liječnik zaražen HIV-om bludničio nad dječakom

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.