Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu?

3 posters

Go down

Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu? Empty Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu?

Postaj by samozvani-general-BiH 06.05.08 21:38

Najviše kontroverzi izazvale su pričuve. Dok u Pamića rijetko tko sumnja, pozivnica Anasu Sharbiniju u prvom trenutku izgledala je kao "pljuska" Draženu Ladiću u U-21 reprezentaciji, kojemu je Riječanin uredno slao odbijenice sa šaljivim objašnjenjima.

Bilić je između lojalnosti Ladiću i njegovim pedagoškim
metodama, odlučio "građenje ličnosti" 20-godišnjeg Riječanina preuzeti
na sebe. Sharbini je zaista nadaren nogometaš na jednom od
najosjetljivijih mjesta u momčadi i Bilić je očito presudio da mu je
korisnije potaknuti Sharbinija na ozbiljnost na ovakav način nego ga
pustiti da se bori protiv kazni i sankcija zbog pogrešnog odnosa prema
mladoj reprezentaciji. Bilić tu zaista jest donkle "zabio nož u leđa" Ladiću i njegovom autoritetu, jer kako bi se on osjećao da mu je primjerice Vlatko Marković
poništio odluku o suspenziji "narodnjačkog trojca" i inzistirao da se
nađu u momčadi protiv Rusije u Moskvi? Sharbini je napravio previše
gluposti da bi tu odluku Bilić smio donijeti sam, bez konzultacija s
Ladićem. U najgorem slučaju, morali su za stol sjesti Bilić, Asanović, Ladić, Dalić
i Sharbini i pobrinuti se da zaista Sharbini shvati da se nema pravo
"za**ti" s reprezentacijom, makar ona bila i mlada. Ne zbog Ladića i
njegovog autoriteta, nego zbog svih onih budućih "zvjezdica" koje bi
nakon ove odluke mogle pomisliti "tko šiša mladu reprezentaciju, ja sam materijal za seniore".
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu? Empty Re: Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu?

Postaj by faca 07.05.08 13:40

Ja b u repku samo one na IĆ. i mir božji.
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu? Empty Re: Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu?

Postaj by Gost 07.05.08 13:58

A, tko je Sharbini i sta je A vrsta ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu? Empty Re: Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu?

Postaj by faca 07.05.08 15:01

nogometaš, nogometna reprezentacija Basketball
faca
faca
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 416
Location : preselio na Mars
Registration date : 30.12.2007

[Vrh] Go down

Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu? Empty Re: Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu?

Postaj by Gost 08.05.08 10:53

Opet se radi frka oko gluposti.
Bilić koliko god bio nezavisni intelektualac, roker, buntovnik igra igru koju vode opasni mafijaši i lovatori (pokojni Pokrovac, Šego, Mamić, Štimac...) i očito je netko uspio napraviti kemiju da se i Sharbini povede na EP.
E sad da objasnim onu prvu rečenicu; on na EPu neće dobiti ni minute, a ako ih eventualno dobije i odigra dobro opet će Bilić svima začepiti usta. Ono što mene brine je forma naših obrambenih igrača!

EDIT; ako je istina ono što Ladić prezentira onda on nebi smio ni prismrditi reprezentaciji.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu? Empty Re: Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu?

Postaj by Gost 08.05.08 10:54

faca je napisao/la:Ja b u repku samo one na IĆ. i mir božji.

Boban, Šuker, Prosinečki, Jarni, Srna, Kranjčar... WTF

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu? Empty Re: Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu?

Postaj by samozvani-general-BiH 08.05.08 12:45

faca je napisao/la:Ja b u repku samo one na IĆ. i mir božji.


To je glupost. Nije bit u prezimenu ili imenu.

Nego je bit u tome što je odbio igrati sa mladu vrstu, a sada Bilić navodno zabio Ladiću nož u leđa. Ja osobno podržavam svaki korak i postupak Bilića. On je naš čovjek, a ne neki Katanec ili neko drugi.

Biliću i Vatrenima želim što bolji uspjeh na EP. I u slučaju da ne prođe grupu treba ostati izbornik. Pokazo je da ima muda. Mi smo mala zemlja i trebamo biti zadovoljni na pojavljivanju na svakom velikom natjecanju, ali i težiti što boljem rezultatu.

Pod prezimenom Bilić mislim na: Bilića, Asanovića, Prosinečkog, Jurčevića i Mrmića.
samozvani-general-BiH
samozvani-general-BiH
Ambiciozni član
Ambiciozni član

Male
Broj postova : 157
Age : 41
Location : Derventa
Registration date : 09.03.2008

[Vrh] Go down

Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu? Empty Re: Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu?

Postaj by billy 09.05.08 18:53

samozvani-general-BiH je napisao/la:
faca je napisao/la:Ja b u repku samo one na IĆ. i mir božji.


To je glupost. Nije bit u prezimenu ili imenu.

Nego je bit u tome što je odbio igrati sa mladu vrstu, a sada Bilić navodno zabio Ladiću nož u leđa. Ja osobno podržavam svaki korak i postupak Bilića. On je naš čovjek, a ne neki Katanec ili neko drugi.

Biliću i Vatrenima želim što bolji uspjeh na EP. I u slučaju da ne prođe grupu treba ostati izbornik. Pokazo je da ima muda. Mi smo mala zemlja i trebamo biti zadovoljni na pojavljivanju na svakom velikom natjecanju, ali i težiti što boljem rezultatu.

Pod prezimenom Bilić mislim na: Bilića, Asanovića, Prosinečkog, Jurčevića i Mrmića.
Bilic nas je izvadio iz govana i poklonio nam povjesnu tekmu protiv engleza, vrijeme je da i mi njemu odamo duzno postovanje i ostvarimo jedinstvo koje je potrebno da se na ovom prvenstvu sto dalje dogura..AMEN
billy
billy
Top poster
Top poster

Male
Broj postova : 2522
Age : 52
Location : Svicarska
Registration date : 09.03.2008

http://www.ngnewave.info/

[Vrh] Go down

Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu? Empty Re: Što mislite o pozivu Sharbiniju u A-vrstu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.