Sloga podijelila bodove s Posavinom Empty Sloga podijelila bodove s Posavinom

Postaj by Admin 26.08.11 11:20

Sloga podijelila bodove s Posavinom Nogome18

Ivo Petranović

Nogometaši novogradiške Sloge počeli su natjecanje u novoformiranoj Prvoj županijskoj nogometnoj ligi, koja je nastala nakon reorganizacije natjecanja i ukidanja Četvrte hrvatske nogometne lige gdje je protekle sezone igrala Sloga. Ovo natjecanje je jeftinije, jer su relacije manje, a prema općem mišljenju i adekvatno nastojanjima Sloge, jer očekuju visoki plasman.

U 1. odigranom kolu protekle nedjelje Novogradiščani su gostovali u Velikoj Kopanici gdje su odigrali neodlučno 1:1 (1:0) sa domaćom Posavinom. Sloga je nakon uspješne i borbene igre bila pred pobjedom nakon pogotka Radojčića u 33. minuti, ali je, nažalost, primljen gol svega 5 minuta prije kraja, pa je došlo do podjele bodova. Naravno, da momčad Sloge žali za izgubljenom pobjedom, ali treba znati da je Posavina solidna momčad, osobito na domaćem terenu. Međutim, obzirom na gostovanje Sloge, to je dobar prvi korak u novom prvenstvu.
Za Slogu su igrali: Plavac, Čavalić (od 68. Sabolić), Španović, Petrović, Ruškan, Mutnjaković, Dokuzović, Vlaović (od 30. Ugarković), Đurić (od 65. Curić), Bokan, Menegoni (od 90. Brajković), uz trenera Borisa Šalinskog.