Nogometni informator

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Nogometni informator

Postaj by Admin on 16.03.11 12:16



Nogometni informator
Antun Toni Brađašević

Ljubitelje nogometa zasigurno će zanimati kakav je učinak nogometnih momčadi sa šireg novogradiškog kola, koje su prošlog vikenda odigrale svoje prvenstvene susrete po pojedinim ligama (od 3. HNL do 3. ŽNL) . Evo razeultata, ljestvica najava slijedećih kola za većinu liga:

Najprije 3. HNL

19. Kolo iz 12.03.2011 do 13.03.2011
03/12/11 15:00 Belišće
- Mladost (C)
2 : 1
03/12/11 15:00 Slavija
- Olimpija
3 : 4
03/12/11 15:00 Lipik
- Slatina
1 : 0
03/12/11 15:00 Đakovo
- NAŠK
1 : 0
03/12/11 15:00 Koprivnica
- Croatia
7 : 0
03/12/11 15:00 Graničar
- Mladost
4 : 0
03/12/11 15:00 Podravina
- Bjelovar
2 : 1
03/12/11 15:00 Otok
- Nedelišće
2 : 0
03/12/11 15:00 Slobodnica
- Križevci
1 : 1

1
Mladost (C) 19 12 2 5 42 : 20 22 38
2
Otok 19 11 3 5 35 : 18 17 36
3
Podravina 19 11 3 5 38 : 24 14 36
4
Đakovo 19 11 3 5 28 : 21 7 36
5
Bjelovar 19 11 2 6 32 : 21 11 35
6
Belišće 19 11 1 7 32 : 23 9 34
7
Slavija 19 10 2 7 31 : 21 10 32
8
Graničar 19 8 5 6 37 : 27 10 29
9
Nedelišće 19 9 2 8 37 : 33 4 29
10
NAŠK 19 8 3 8 17 : 23 -6 27
11
Lipik 19 8 2 9 31 : 41 -10 26
12
Križevci 19 7 4 8 23 : 28 -5 25
13
Koprivnica 19 7 1 11 42 : 41 1 22
14
Slobodnica 19 6 2 11 30 : 37 -7 20
15
Olimpija 19 6 2 11 29 : 36 -7 20
16
Mladost 19 5 2 12 22 : 42 -20 17
17
Slatina 19 5 1 13 25 : 37 -12 16
18
Croatia 19 4 2 13 20 : 58 -38 14


20. Kolo iz 19.03.2011 do 20.03.2011
03/19/11 15:00 Nedelišće
- Slobodnica
_ : _
03/19/11 15:00 Bjelovar
- Koprivnica
_ : _
03/19/11 15:00 Križevci
- Lipik
_ : _
03/19/11 15:00 Croatia
- Otok
_ : _
03/19/11 15:00 NAŠK
- Slavija
_ : _
03/19/11 15:00 Mladost
- Podravina
_ : _
03/19/11 15:00 Olimpija
- Graničar
_ : _
03/19/11 15:00 Mladost (C)
- Đakovo
_ : _
03/19/11 15:00 Slatina
- Belišće
_ : _


4. HNL:

19. Kolo iz 12.03.2011 do 13.03.2011
03/12/11 15:00 Jedinstvo
- Hajduk
2 : 1
03/12/11 15:00 Zrinski
- Sloga
2 : 0
03/12/11 15:00 Višnjevac
- Sladorana
3 : 0
03/12/11 15:00 Grafičar Vodovod
- Valpovka
3 : 0
03/12/11 15:00 Slavonija (P)
- Dilj
1 : 1
03/12/11 15:00 Oriolik
- Čepin
2 : 1
03/12/11 15:00 Fruškogorac
- FEŠK
1 : 0
03/12/11 15:00 BSK
- Mladost
2 : 1
03/12/11 15:00 Elektra
- Metalac
3 : 0

1
BSK 19 16 3 0 51 : 15 36 51
2
Oriolik 19 12 3 4 43 : 18 25 39
3
Višnjevac 19 10 6 3 31 : 17 14 36
4
Metalac 19 9 5 5 37 : 23 14 32
5
FEŠK 19 9 4 6 28 : 22 6 31
6
Grafičar Vodovod 19 9 3 7 43 : 31 12 30
7
Čepin 19 8 4 7 24 : 24 0 28
8
Slavonija (P) 18 7 5 6 19 : 17 2 26
9
Hajduk 19 8 2 9 33 : 35 -2 26
10
Zrinski 19 7 3 9 35 : 38 -3 24
11
Fruškogorac 18 6 5 7 35 : 26 9 23
12
Elektra 19 7 2 10 25 : 27 -2 23
13
Mladost 19 6 5 8 30 : 33 -3 23
14
Jedinstvo 19 5 5 9 29 : 38 -9 20
15
Sladorana 19 4 6 9 26 : 37 -11 18
16
Sloga 19 4 5 10 20 : 36 -16 17
17
Valpovka 19 4 4 11 19 : 41 -22 16
18
Dilj 19 2 4 13 11 : 61 -50 10

1. ŽNL BPŽ:

Rezultati 19. kola 1. ŽNL:

SLAVEN: SVAČIĆ-BAGI 2:0
SLAVONAC (NK) : OMLADINAC G.Vrba 3:1
POSAVINA V.Kopanica: AMATER 1:0
MLADOST (S) : MARSONIA 1:1
PODVINJE: ZVONIMIR 1:2
LIVADA-ŽELJEZNIČAR: BATRINA 1:1
PAN D.ANDRIJEVCI: ZADRUGAR 1:0
MLADOST Bicko Selo: GRANIČAR Laze

1. SVAČIĆ-BAGI 38
2. PAN 38
3. POSAVINA 34
4. MLADOST (S) 31
5. GRANIČAR 31
6. SLAVONAC (NK) 30
7. AMATER 29
8. PODVINJE 26
9. MARSONIA 25
10. OMLADINAC (GV) 25
11. LIVADA-ŽELJ. 24
12. ZVONIMIR 23
13. ZADRUGAR 22
14. BATRINA 21
15. SLAVEN 14
16. PSUNJ-SOKOL 13
17. MLADOST Bicko Selo 4

Parovi slijedećeg 20. kola za 19.3.2011.:

PSUNJ-SOKOL:MLADOST (BS)
GRANIČAR: PAN D.ANDRIJEVCI
BATRINA: PODVINJE
ZVONIMIR: MLADOST (S)
MARSONIA: POSAVINA
OMLADINAC (GV) : SLAVEN
U ovom kolu slobodna momčad SVAČIĆ-BAGI
2. ŽNL ZAPAD:

16. kolo 2. ŽNL ZAPAD:

SAVA: KREČAR 1 : 4
BUDUĆNOST: OMLADINAC 0 : 1
SLAVONIJA: CROATIA 3 : 0
DRAGALIĆ SOKO AKZ 1 : 0
SLOBODA SLOGA 4 : 0
MLADOST DINAMO 1 : 1
SLAVONAC: POLET 1 : 3
SLAVIJA: POSAVAC 2 : 0

1. KREČAR 16 8 8 12 0 4 34 : 16 36
2. POLET 16 8 8 10 2 4 42 : 17 32
3. SLAVIJA 16 8 8 9 3 4 36 : 22 30
4. BUDUĆNOST -1 16 8 8 9 3 4 25 : 15 29
5. SLOBODA 16 8 8 8 4 4 33 : 16 28
6. SLOGA 16 8 8 8 2 6 27 : 22 26
7. MLADOST 16 8 8 7 4 5 35 : 29 25
8. POSAVAC 16 8 8 7 2 7 42 : 29 23
9. OMLADINAC 16 8 8 6 4 6 26 : 25 22
10. DINAMO 16 8 8 6 4 6 34 : 39 22
11. SOKO AKZ 16 8 8 6 3 7 23 : 28 21
12. SLAVONAC 16 8 8 4 4 8 21 : 37 16
13. DRAGALIĆ 16 8 8 4 2 10 14 : 27 14
14. SLAVONIJA 16 8 8 4 2 10 19 : 36 14
15. SAVA 16 8 8 2 5 9 21 : 50 11
16. CROATIA 16 8 8 2 4 10 13 : 37 10

U slijedećem kolu se sastaju:
17. PRVENSTVENO KOLO
NED 20.03.2011. 15,30 SLAVIJA SAVA
NED 20.03.2011. 15,30 POSAVAC SLAVONAC
NED 20.03.2011. 15,30 POLET MLADOST
NED 20.03.2011. 15,30 DINAMO SLOBODA
NED 20.03.2011. 15,30 SLOGA DRAGALIĆ
NED 20.03.2011. 15,30 SOKO AKZ SLAVONIJA
NED 20.03.2011. 15,30 CROATIA BUDUĆNOST
NED 20.03.2011. 15,30 OMLADINAC KREČAR


3.ŽNL:

I napomena da će natjecanje u 3. ŽNL započeti 27. 3. 2011. godine :
11. PRVENSTVENO KOLO
NED 27.03.2011. 16,30 SAVA SG. ORLJAVA
NED 27.03.2011. 11,00 TRENK VRBJE
GRANIČAR SLOBODAN
avatar
Admin
Admin
Admin

Male
Broj postova : 3343
Age : 62
Location : Nova Gradiška
Registration date : 18.12.2007

http://www.novogradiscani.com

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.