Poraz u Belišću ne ruši ambicije Cerničana

Poraz u Belišću ne ruši ambicije Cerničana Empty Poraz u Belišću ne ruši ambicije Cerničana

Postaj by Admin 16.03.11 12:12

Poraz u Belišću ne ruši ambicije Cerničana Nogome12

Piše Ivo Petranović

Cerničani su nakon visoke pobjede nad aktualnim prvakom Lipikom (4:1) na startu proljetnog dijela 3.HNL, Istok, iznenada pokleknuli u Belišću (1:2). Trener Mladosti Dinko Terzić obrazlaže:
„Odigrali smo jednu ravnopravnu utamicu, imali smo u početku i dvije vrlo izgledne prilike Martinovića za pogotke, a tada nam se u 31. minuti dogodio do sada nezabilježeni slučaj: u roku od samo pet minuta povrijedila su nam se čak tri ključna igrača, pa sam morao nepredviđeno izvršiti izmjene i uključiti pričuvne igrače. Terzić je dobio udarac po zglobu, pa ga je zamijenio rekonvalescent Mile Pavelić, koji je prvi put zaigrao nakon operacije, a Mulac i Matej Vlaović su povrijedili koljeno, pa su dio utakmice još „odšepali“, ali nisu mogli nastaviti. I sada, u takvoj situaciji protiv vrlo kvalitetnog Belišća teško je bilo postići nešto više. Prvi dio domaćin je bio apsolutno bolji, iskoristio je naš hendikep i zasluženo pobijedio. Da je Martinović bio prisebniji u završnici mogli smo izvući i bod, ali gledajući u cjelini Belišće je razumljivo iskoristilo našu nesreću s povredama i zasluženo pobijedilo, bio je iskren trener Cerničana Dinko Terzić, naglasivši da borba za obranu naslova vodeće momčadi lige se i dalje nastavlja i da poraz u Belišću ne ruši ambicije i neće ih spriječiti u zacrtanom cilju osvajanja prvog mjesta.