Uspješni novogradiški karataši Empty Uspješni novogradiški karataši

Postaj by Admin 14.03.11 8:47

Uspješni novogradiški karataši Karate10

Piše Ivo Petranović

Karataši Nove Gradiške sudjelovali su na 2. karate kupu Belog Manastira i u konkurenciji dvadesetak klubova iz Hrvatske i Srbije postigli zapažene rezultate. Izvrsna Lorena Savi u kategoriji učenice kate osvojila je ponovno zlatnu medalju, dok je u kategoriji učenice borbe do 32 kg osvojila 3. mjesto. Bruno Masnica je u katama izgubio meč za 3. mjesto, ali je zato u kategoriji borbi uzeo brončanu medalju. Stjepan Višić je u kategoriji mlađi kadeti borbe do 41 kg, poslije prvog odlično odrađenog meča koji je dobio s 9:0 izgubio u polufinalu od kasnijeg pobjednika kategorije tijesno s 2:3 i tako osvojio brončanu medalju. Toni Krajačić je u kategoriji mlađi kadeti preko 57 kg osvojio 3. mjesto, a Monika Vondra je osvojila 2. mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja preko 55 kg. Također je srebrnu medalju osvojila i Sandra Stilinović u kategoriji kadetkinja preko 55 kg borbe. Nastupio je još i Lovro Zoričić, ali ovaj put bez značajnijeg plasmana.