Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lorena Savi prvakinja Slavonije Empty Lorena Savi prvakinja Slavonije

Postaj by Admin 16.02.11 10:24

Lorena Savi prvakinja Slavonije Karate10

Piše Ivo Petranović

Na prvenstvu Slavonije i Baranje u karateu koje je održano u Osijeku okupilo se 260 natjecatelja iz 16 klubova, gdje je sudjelovao i Karate klub Nova Gradiška sa 7 svojih natjecatelja i Karate klub Staro Petrovo Selo također sa 7 natjecatelja. Najveći uspjeh postigla je u kategoriji učenica u borbama do 32 kg Lorena Savi, koja je osvojila 1. mjesto i time postala prvakinja regije za svoju kategoriju, te osvojila zlatnu medalju. U kategoriji mlađih kadeta u kategoriji do 41 kg Stjepan Višić i do 48 kg Lovro Zoričić postali su viceprvaci osvojivši srebrne medalje. U kategoriji do 45 kg Domagoj Konjević je osvojio 3. mjesto. U kategoriji kadeti borbe do 52 kg nastupio je Dino Musić i osvojio je brončanu medalju. Za kadetkinje su nastupile još u kategoriji do 54 kg Silvija Kovačević i u kategoriji preko 54 kg Sandra Stilinović, ovaj put bez plasmana. Nastup Petrovoselaca bio je također uspješan jer su osvojili dvije srebrne i 3 brončane medalje. Na slici: prvakinja Slavonije i Baranje i ponosna vlasnica zlatne medalje Lorena Savi, karatašica KK Nova Gradiška.